3
5
88'

Gol! Strzelił Theo Hernandez.

Po uderzeniu Giacomo Bonaventury piłka znalazła się pod nogami Matteo Darmiana. Obrońca Parmy nie wiedział co z nią zrobić i praktycznie za darmo oddał Theo Hernandezowi. Francuz skorzystał z prezentu i prawdopodobnie rozstrzygnął mecz.

29
13
9
1
4
87'

Parma Calcio 1913. Schodzi: Gervinho. Wchodzi: Mattia Sprocati.

1
85'

Piłka po podaniu Andrei Contiego miała trafić pod nogi któregoś z zawodników ustawionych w polu karnym gospodarzy. W niewłaściwym miejscu znalazł się miedzy innymi Rafael Leao.

3
2
2
2
4
82'

AC Milan prowadzi ostrzał bramki biernego przeciwnika. Dwie próby były niecelne, a przed momentem Hakan Calhanoglu poczęstował Luigiego Sepe nieco zbyt delikatnym oraz schematycznym uderzeniem.

2
3
1
2
4
78'

Szansa na zagrożenie Parmie po dośrodkowaniu Hakana Calhanoglu z rzutu wolnego. Strzelił w zamieszaniu Mateo Musacchio, jednak nie trafił w bramkę strzeżoną z powodzeniem przez Luigiego Sepe.

2
2
1
1
5
77'

1
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu. Andreas Cornelius poderwał się do ataku na połowie przeciwnika, ale tam został zatrzymany idealnym wślizgiem przez defensora Milanu.

3
1
3
2
1
71'

Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Rade Krunić.

71'

Parma Calcio 1913. Schodzi: Gaston Brugman. Wchodzi: Andreas Cornelius.

Gaston Brugman #15
4
1
67'

W ostatnich minutach najlepszą szansę na pokonanie bramkarza Parmy miał Hakan Calhanoglu, ale oddał beznadziejne uderzenie.

1
1
1
3
64'

Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Rafael Leao.

28
12
11
21
17
63'

Parma Calcio 1913. Schodzi: Antonino Barilla. Wchodzi: Alberto Grassi.

Antonino Barilla #17
5
1
2
1
63'

Krzysztof Piątek ponownie miał ochotę na oddanie strzału po dośrodkowaniu. Nie udało się. Uderzył natomiast Franck Kessie, ale bardzo źle.

3
1
2
6
7
62'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Gagliolo za niesportowe zachowanie.

Riccardo Gagliolo #28
Parma Calcio 1913
2
1
60'

Zapachniało mocno golem Milanu. Suso zatańczył blisko linii pola karnego i znalazł miejsce do oddania strzału lewą stopą. Futbolówka przetoczyła się nieznacznie obok słupka w bramce Luigiego Sepe.

1
1
1
3
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Ismael Bennacer za faul na Dejanie Kulusevskim.

3
4
1
1
56'

Hakan Calhanoglu zdecydował się na strzał zza pola karnego. Luigi Sepe nie miał problemu z powstrzymaniem piłki na linii bramkowej.

4
1
1
53'

Milan musi ponownie rozgrywać, natomiast ciekawe, że Parma przez moment ustawiła formacje na połowie przeciwnika i podjęła coś przypominającego wysoki pressing.

1
4
1
51'

Parma nie zamierza odsłaniać się, ani ryzykować. Rossoneri kopią piłkę po ustawionych głęboko we własnym polu karnym gospodarzach. Przed momentem futbolówka trafiła nawet w rękę Bruno Alvesa i sędziowie analizowali to na monitorach.

3
1
48'

Gervinho sam na sam z Gianluigim Donnarummą. Piłkarz Parmy przegrał pojedynek z reprezentantem Włoch, a na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego.