4
3
2
90+5'

Samuel Castillejo szarżował blisko pola karnego przeciwnika. Płaskie uderzenie wprowadzonego z ławki rezerwowych Hiszpana obok bramki strzeżonej przez Łukasza Skorupskiego. Niewiele później poprawka tego samego zawodnika nad poprzeczką.

3
1
8
2
2
90+2'

Nerwowa końcówka meczu dla Rossonerich. Milan był w stanie powstrzymać dwa dośrodkowania i zorganizował sie do kontrataku. Krzysztof Piątek i spółka nie podsumowali go strzałem.

5
3
9
7
7
90'

Doliczone pięć minut.

6
3
10
8
5
87'

Zostało kilka minut gospodarzom. Kibice ponownie uwierzyli w zwrot akcji na Stadio Renato dall'Ara. AC Milan na własne życzenie zapewnia sobie dodatkową adrenalinę.

2
3
6
1
11
85'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Samuel Castillejo.

84'

Gol! Strzelił Nicola Sansone.

Trafienie kontaktowe. Nicola Sansone strzelił do bramki płasko. Gianluigi Donnarumma wiedział, w którym kierunku poleci piłka, ale nie potrafił jej dosięgnąć.

13
5
5
8
23
83'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za protestowanie.

5
4
8
7
7
83'

Jest rzut karny dla Bologni. Milan jednak nie potrafi kontrolować tego meczu.

3
3
4
6
7
81'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Santander za protestowanie po starciu Theo Hernandeza z Riccardo Orsolinim. Gospodarze domagają się rzutu karnego.

6
80'

Jak widać kartki oraz zmiany. Tak mija czas kibicom na Stadio Renato dall'Ara. AC Milan jest kilka minut od zwycięstwa i nic nie wskazuje na to, że Bologna FC podniesie jeszcze ciśnienie kibicom gości. Przed momentem miała szansę na strzelenie gola kontaktowego po wrzutce z rzutu wolnego, ale zabrakło celnego uderzenia.

5
1
1
1
1
79'

Milan. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Lucas Paqueta.

78'

Bologna FC. Schodzi: Andreas Skov Olsen. Wchodzi: Riccardo Orsolini.

2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Palacio za zbyt krewkie protestowanie.

2
1
1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Takehiro Tomiyasu za ostre przewinienie.

2
72'

Dawno nie zmienił się wynik, ale piłkarze wcześnie wyrobili normę. Szczególnie ci z Mediolanu, którzy skierowali piłkę do bramki cztery razy.

2
5
2
1
2
71'

Po podaniu Federico Santandera uderzenie zza pola karnego oddał Mattias Svanberg. Wprowadzony w przerwie zawodnik ponownie nie potrafił posłać piłki w lustro bramki Gianluigiego Donnarummy.

6
3
6
5
4
70'

Milan. Schodzi: Ismael Bennacer. Wchodzi: Lucas Biglia.

70'

4
2
1
4
2
68'

Łukasz Skorupski umiejętnie wybiegł na przedpole i wypiąstkował stamtąd futbolówkę po zagraniu Theo Hernandeza.

6
1
66'

Andreas Skov Olsen poczęstował Gianluigiego Donnarummę płaskim strzałem. Reprezentant Włoch nie miał problemu z zatrzymaniem piłki. Wiedział, jak będzie sunąć po murawie.

4
4
2
2
2
64'

Bologna FC. Schodzi: Blerim Dzemaili. Wchodzi: Federico Santander.

2
1
5
2
3
62'

Bologna FC ma coraz mniej czasu na odpowiedź. Już raz dostała prezent od przeciwnika, ale na kolejnego gola musi zapracować, co nie wychodzi najlepiej.

3
3
1
59'

Wysoki pressing energetycznych podopiecznych Stefano Piolego. Bologna ma problem z przebiciem się przez defensywę Milanu, a jego szybki kontratak zakończył się uderzeniem Krzysztofa Piątka przyblokowanym przez defensora. Korner dla przyjezdnych.

14
7
5
4
2
57'

1
1
1
2
5
55'

Mattias Svanberg ułożył sobie piłkę na lewej stopie przed polem karnym Rossonerich. Uderzenie zmiennika wyraźnie niecelne i futbolówka poleciała ponad bramką strzeżoną przez Gianluigiego Donnarummę.

3
2
51'

AC Milan swobodnie na połowie przeciwnika. Rossoneri czują, że mają swój dobry dzień. Bologna FC odpowiedziała jednym atakiem na gola Giacomo Bonaventury i Gianluigi Donnarumma bronił nogami strzał Andrei Polego.

6
1
1
48'

Giacomo Bonaventura i już trzeci gol Milanu.

9
2
5
1
2
46'

Gol! Strzelił Giacomo Bonaventura.

Łukasz Skorupski nie ma dobrego wieczoru. Kolejne trafienie, kolejne uderzenie do bramki Bologni. Giacomo Bonaventura przymierzył zza pola karnego po płaskim dośrodkowaniu Krzysztofa Piątka wybitym źle przez Takehiro Tomiyasu. AC Milan ponownie ma dwubramkową zaliczkę w Bolonii.