Serie A: 15. kolejka
08 gru 2019 18:00
90+3'

Chaos w doliczonym czasie. Sampdoria w posiadaniu piłki, jednak ma problem ze stworzeniem jeszcze przynajmniej jednej sytuacji podbramkowej.

90'

Doliczone sześć minut.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Morten Thorsby za powalenie rozpędzającego się przeciwnika.

Morten Thorsby #18
Sampdoria Genua
88'

Ostatnie minuty tego spotkania. Sampdoria miała najlepsze szanse na wyrównanie ze stałych fragmentów gry. Budowanie niebezpiecznych ataków nie przychodzi gospodarzom z łatwością.

1
85'

Parma Calcio 1913. Schodzi: Dejan Kulusevski. Wchodzi: Alberto Grassi.

2
83'

Po przeciwnej stronie boiska Luigi Sepe popisał się wyborną interwencją po strzale Omara Colleya. Piłkarz z Afryki znalazł się niespodziewanie w polu karnym przeciwnika, ale nie pokonał swoim uderzeniem byłego zawodnika Sampdorii.

82'

Dejan Kulusevski dostał podanie od Gervinho i starał się dograć ją w pole bramkowe. Wślizgiem sunął po murawie obrońca i nie pozwolił przyjezdnym na strzelenie gola po szybkim ataku.

1
76'

Fabio Quagliarella umieścił piłkę z bliska w bramce Parmy, ale gol nie został uznany z powodu nieprzepisowego zagrania asystującego mu Jakuba Jankto.

1
1
1
1
76'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Fabio Quagliarella! Luigi Sepe zatrzymał piłkę po płaskim uderzeniu króla strzelców ligi włoskiej.

3
1
1
3
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Kastriot Dermaku za faul we własnym polu karnym na Fabio Quagliarelli.

Kastriot Dermaku #3
Parma Calcio 1913
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Gabbiadini za faul.

1
70'

Sampdoria ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu. Piłka na połowie przeciwnika, ale nie można powiedzieć, że Luigi Sepe jest w opałach.

1
68'

Parma Calcio 1913. Schodzi: Andreas Cornelius. Wchodzi: Kastriot Dermaku.

68'

Hernani ruszył w pole karne Sampdorii i dostał podanie w tempo. Jego wstrzelenie z ostrego kąta w kierunku bramki zostało sparowane przez Emila Audero.

1
1
66'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Antonino Barilli. Tak samo jak wcześniej Riccardo Gagliolo pozbierał się i zamierza pozostać na murawie do ostatniego gwizdka.

1
64'

Poprzeczka po uderzeniu Manolo Gabbiadiniego z rzutu wolnego! Odległość była znaczna. Gdyby lepiej przymierzył i pokonał Luigiego Sepe, byłoby to widowiskowe trafienie.

1
62'

Karol Linetty wrócił w odpowiednim momencie we własne pola karne i interweniował tam z powodzeniem. Reprezentant Polski przerwał dwójkowy atak konstruowany przez Gervinho oraz Dejana Kulusevskiego.

1
59'

Sampdoria Genua. Schodzi: Ronaldo Vieira. Wchodzi: Karol Linetty.

Ronaldo Vieira #4
1
59'

Sampdoria Genua. Schodzi: Gaston Ramirez. Wchodzi: Mehdi Leris.

Mehdi Leris #26
58'

Ponownie Gaston Ramirez. Pomocnik Sampdorii tym razem wbiegł w pole karne, przeskoczył Riccardo Gagliolo i główkował nieznacznie obok bramki Parmy po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

1
56'

Nie ma jakości w większości ataków. Sampdoria musi zorganizować się do frontalnej ofensywy, żeby mocniej zagrozić przeciwnikowi.

1
54'

52'

Najwięcej uderzeń w kierunku bramki Parmy oddaje Gaston Ramirez. Urus albo trafia w przeciwników albo przenosi piłkę obok bramki Luigiego Sepe. Pomocnik Sampdorii nie może się wstrzelić.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Ronaldo Vieira za przytrzymanie przeciwnika.

1
48'

Gervinho przeprowadził wyśmienitą akcję spod linii bocznej pod bramkę Sampdorii. Gospodarzy ratowała interwencja Emila Audero w sytuacji sam na sam z liderem Parmy.