Udinese Calcio. Schodzi: Kevin Lasagna. Wchodzi: Rodrigo Becao.

88'

1
1
86'

Fernando Llorente strzelił obok bramki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Nie może się wstrzelić wprowadzony w przerwie napastnik.

1
1
2
84'
82'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Okaka za niesportowe zachowanie.

Udinese Calcio
1
1
2
1
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nikola Maksimović za dalsze protestowanie poza boiskiem.

7
4
1
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović za protestowanie poza boiskiem.

77'

Mniej niż kwadrans do zakończenia pojedynku. Napoli ruszyło dynamicznie do kolejnych ataków po celnym uderzeniu Piotra Zielińskiego. Fernando Llorente strzelił w Juana Musso po dośrodkowaniu Giovanniego Di Lorenzo.

1
1
1
2
1
74'

Udinese Calcio. Schodzi: Hidde Ter Avest. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

Ignacio Pussetto #23
Hidde Ter Avest #18
2
2
74'

1
1
72'

Piotr Zieliński doprowadził do remisu! Pierwszy gol w sezonie.

18
13
4
2
3
69'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu Dries Mertens.

Piotr Zieliński doprowadził do remisu płaskim i mocnym uderzeniem. Gracze Napoli wyłuskali piłkę blisko linii pola karnego przeciwnika, a reprezentant Polski natychmiast skierował ją po ziemi do bramki Juana Musso. Argentyńczyk w tej sytuacji stał jak zaczarowany.

97
60
13
2
1
66'

Napoli ma niezmiennie problemy ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Piłka wrzucana w pole karne Udinese Calcio wraca niebawem w bezpieczne dla gospodarzy miejsce boiska.

2
1
64'

Gospodarze nie doczekali się gwizdka sędziego, którego mocno oczekiwali po kolizji Mario Ruiego oraz Kevina Lasagni. Maurizio Mariani nie przyznał Udinese Calcio rzutu karnego.

4
2
2
3
2
62'
3
1
2
2
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Seko Fofana za faul blisko narożnika pola karnego na Jose Callejonie.

3
2
1
59'

Napoli w ofensywie. Dośrodkowanie z okolic narożnika pola karnego spadło na głowę jednego z broniących zawodników z Udine.

1
53'

Juan Musso interweniował po raz pierwszy w tym meczu. Dokładność swojego uderzenia poprawił Fabian Ruiz i poczęstował Argentyńczyka.

1
50'

Fabian Ruiz dostał podanie będąc przed polem karnym przeciwnika, ale nie oddał pierwszego w tym meczu celnego strzału na bramkę Juana Musso. Pudło młodego Hiszpana.

1
1
1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
1
43'

Piotr Zieliński oddał uderzenie zza pola karnego. Była to próba niskich lotów, po której futbolówka wyraźnie ominęła bramkę strzeżoną przez Juana Musso. Nie ma prawa do zadowolenia reprezentant Polski.

2
41'

Udinese Calcio pieczołowicie przygotowało wykonanie stałego fragmentu gry na połowie przeciwnika. Dośrodkowanie w kierunku Brama Nuytincka, który zdaniem sędziego Maurizio Marianiego sfaulował w powietrzu Jose Callejona.

1
1
38'

Kevin Lasagna dał prowadzenie gospodarzom.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Callejon za krzyczenie na sędziego.

1
2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens za faul na Rodrigo De Paulu.

1
2
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo De Paul za faul na Mario Ruim.

1
1
1
32'

Gol! Strzelił Kevin Lasagna. Asystował mu Seko Fofana.

Udinese Calcio na prowadzeniu. Gospodarze oddali premierowe celne uderzenie i od razu piłka posunęła obok Alexa Mereta do siatki. Prostopadłe podanie Seko Fofany wykorzystał Kevin Lasagna w sytuacji sam na sam z golkiperem Napoli.

5
2
2
2
3
30'

Już dwa kwadranse spokojnego spotkania za kibicami. Akurat publiczność bawi się dobrze na trybunach, ale nie jest to powiązane z wysokim poziomem emocji na boisku.

1
26'

Rodrigo De Paul podał futbolówkę ustawionemu przed polem karnym Seko Fofanie. Potężne, ale niecelne uderzenie środkowego pomocnika Udinese Calcio.

1
24'

Kalidou Koulibaly wbiegł przed przeciwnika i pozwolił piłce opuscić boisko. Po rozsądnym zachowaniu reprezentanta Senegalu od bramki Alex Meret.

1
1
1
2
1
22'

Spotkanie w spokojnym tempie, nie ma dużego ryzyka, ani huraganowego ataku z żadnej ze stron. Trudno przypomnieć sobie jakąkolwiek spektakularną interwencję Juana Musso albo Alexa Mereta.

2
2
2
3
2
18'

1
15'

Gwizdek sędziego po tym jak Rodrigo De Paul za wysoko podniósł nogę i nieprzepisowo zaatakował Piotra Zielińskiego. Stały fragment gry wywalczony przez poddenerwowanego reprezentanta Polski.

1
1
1
12'

Wymiana podań na obrzeżach pola karnego Udinese Calcio. Piotr Zieliński i spółka szukają tam miejsca do przedarcia się pod bramkę gospodarzy, ale przynajmniej początkowo nie jest to proste zadanie.

1
8'

Piłkarze nie podejmują ryzyka na początku spotkania. Dużo pracy ma sędzia, który musi rozstrzygać pełne agresji spięcia w walce o panowanie w centralnej części boiska.

1
1
5'

Początek spotkania bez klarownych sytuacji podbramkowych. Udinese Calcio w biało-czarnych pasiakach, natomiast Napoli w błękitnych koszulkach i getrach oraz białych spodenkach.

3
1
Czy SSC Napoli wygra mecz z Udinese Calcio?
1
17:35

17:35

Udinese Calcio też potrafiło sprawiać problemy najbliższemu przeciwnikowi.

17:35

Giovanni Di Lorenzo w drodze na północ Włoch.

17:35

Tak SSC Napoli podbijało Udine.

17:35

Sędzia: Maurizio Mariani

17:35

Udinese Calcio to drużyna z dolnej połowy tabeli. Zebrette mają 14 punktów po 14 meczach i nie mogą być pewni, że wiosną nie przeżyją kolejnej wyniszczającej batalii o utrzymanie. Ewentualne punkty zdobyte kosztem wicemistrza Włoch byłyby bardzo cennym łupem dla Bianconerich.

17:35

Azzurri znajdują się w tabeli poza miejscami premiowanymi awansem do europejskich pucharów. Podopieczni Carlo Ancelottego są na siódmej pozycji z 20 punktami wywalczonymi w 14 kolejkach.

17:35

SSC Napoli jest słabo dysponowane. Drużyna z Stadion San Paolo utraciła zdolność zwyciężania. Po raz ostatni wywalczyła komplet punktów w lidze włoskiej 19 października, kiedy to pokonała 2:0 Hellas Werona.