2
2
90+4'

Gol! Strzelił Ignacio Pussetto.

Nie będzie jednak czystego konta Gianluigiego Buffona. Widać rozczarowanie na twarzy bramkarza Juventusu. Kompletne zamieszanie w młodej defensywie Bianconerich wykorzystane przez zmiennika.

4
90'

Doliczone pięć minut.

4
1
1
2
4
85'

Cristiano Ronaldo ponownie nie może się cieszyć z gola. Tym razem futbolówka trafiła w słupek po próbie ambitnego Portugalczyka! Lider Juventusu FC nie może uwierzyć, że piłka nie jest teraz w siatce.

1
1
1
2
5
83'

Cristiano Ronaldo! Juan Musso! Kapitalny zwód Portugalczyka. Obrońca Udinese Calcio, konkretnie Sebastien De Maio, został wkręcony w podziemny parking, ale skórę swojego defensora uratował golkiper.

1
1
2
80'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Douglas Costa.

78'

Nie do pokonania.

4
1
76'

Juventus. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Matthijs de Ligt.

75'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

74'

Gianluigi Buffon odbija piłkę po strzałach przeciwników. Skuteczne interwencje doświadczonego bramkarza, któremu nie dają spokoju przyjezdni.

3
1
1
1
1
72'

W odpowiedzi na akcję Cristiano Ronaldo rozpędzili się przyjezdni. Kevin Lasagna nie oddał strzału, ponieważ przestraszył się Leonardo Bonuccego, ale zrobił to niewiele później Ignacio Pussetto.

2
1
1
70'

Cristiano Ronaldo strzelił płasko w boczną siatkę po crossowym podaniu. Pierwsza tak dobra szansa na skompletowanie hat-tricka w drugiej połowie.

1
1
68'

Leonardo Bonucci zbiera brawa z trybun. Fenomenalna interwencja wślizgiem reprezentanta Włoch i nie pozwolił na oddanie strzału z dogodnej pozycji Kevinowi Lasagni.

2
1
1
67'

Udinese Calcio. Schodzi: Rodrigo De Paul. Wchodzi: Walace.

wchodzi Wchodzi
Walace #11
schodzi Schodzi
1
63'

Kolejne uderzenia Juventusu FC w ostatnich minutach. Gonzalo Higuain przestrzelił, a Paulo Dybala zatrudnił Juana Musso, który na przekór wynikowi ma szansę na przyzwoitą notę w La Gazzetta dello Sport.

2
61'

Udinese Calcio. Schodzi: Stefano Okaka. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

1
1
59'

Juan Musso dobrze zareagował i nie pozwolił Paulo Dybali na strzelenie gola bezpośrednio z rzutu rożnego.

2
1
1
1
56'

54'

Już nie można "zarzucić" Gianluigiemu Buffonowi, że ma wolne w bramce. Kolejna skuteczna interwencja weterana, który być może zamierza dziś zrehabilitować się za poprzedni, nieudany występ w Turynie przeciwko US Sassuolo.

2
1
52'

Gianluigi Buffon miał pierwszą szansę na wykazanie się w swojej bramce. W polu karnym Juventusu FC znalazł się Kevin Lasagna, którego zablokowali bramkarz w porozumieniu z Merihem Demiralem.

1
51'

Paulo Dybala chciał sprytnym lobem umieścić piłkę za kołnierzem Juana Musso. Argentyńczyk nieznacznie przestrzelił i futbolówka tylko otarła się o poprzeczkę.

2
50'

3
48'

Niebezpieczne zderzenie Leonardo Bonuccego oraz Gianluigiego Buffona. Bramkarz Juventusu nie doznał poważnego urazu i będzie dalej "pracować" na czyste konto. Cudzysłów dlatego, że były reprezentant Włoch kompletnie nic nie musi robić.

1
1
46'

Druga połowa.

2
komentarz

Świetna postawa zawodników ofensywnych Juventusu.

3
1
Czy Cristiano Ronaldo strzeli trzy gole w tym meczu?
4
2
1
1
45'

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Asystował mu Merih Demiral.

Trzeba podać biały ręcznik gościom. Obrońcy Juventusu FC zawitali w polu karnym Udinese Calcio przy okazji rzutu rożnego i obaj pomogli w strzeleniu trzeciego gola. Zgranie Meriha Demirala wykorzystał Leonardo Bonucci. Piłka odbiła się od poprzeczki i sekundę później tuż za linią bramkową.

16
8
3
2
2
42'

Udinese Calcio od rzutu rożnego. Krótkie rozegranie stałego fragmentu i przekombinowali przyjezdni.

2
2
1
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Bram Nuytinck za faul.

1
40'

Była już kolejna okazja do radości Cristiano Ronaldo.

2
2
2
2
37'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Trio Paulo Dybala, Gonzalo Higuain oraz Cristiano Ronaldo robi co chce. Portugalczyk gra pierwsze skrzypce. Drugie trafienie uderzeniem z pierwszej piłki po podaniu prostopadłym byłego napastnika Napoli. Juventus FC prowadzi 2:0 i nie będzie mieć na 99 procent problemu z pokonaniem Udinese.

33
14
10
4
4
37'

Gonzalo Higuain nie może znaleźć sposobu na pokonanie Juana Musso. Drugie celne uderzenie na bramkę rodaka i golkiper Udinese Calcio ponownie utrzymał swój zespół na powierzchni w tej konfrontacji.

3
2
3
2
1
35'

Bianconeri, ci z Turynu, kontrolują wydarzenia, a Gianluigi Buffon nie ma nic zajmującego do zrobienia w pierwszej połowie. Juventus FC nie zabawia jednak publiczności tak energicznymi atakami jak w pierwszej połowie.

6
1
1
32'

2
31'

Kolejne podanie Cristiano Ronaldo do Gonzalo Higuaina. Doświadczony napastnik powinien lepiej przyjąć piłkę, a tak to uciekła mu w obrębie pola karnego i było już trudniej o pokonanie strzałem Juana Musso.

1
3
1
28'

Paulo Dybala uruchomił Cristiano Ronaldo, a ten obsłużył jeszcze podaniem Gonzalo Higuaina. Składna akcja gospodarzy zakończona strzałem z 14. metra i nie ma gola wskutek interwencji Juana Musso.

4
1
1
1
26'

Juventus FC odrobinę zwolnił, co nie oznacza, że pozwolił przejąć inicjatywę przeciwnikowi. Piłkarze z Turynu po prostu spokojnie wymieniają podania w bezpiecznej odległości od obu bramek.

1
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Dybala za zagranie ręką.

Juventus FC
2
3
4
7
20'

Cristiano Ronaldo dał prowadzenie gospodarzom.

3
3
1
2
19'

Udinese Calcio zagościło na połowie przeciwnika. Drużyna ze Stadio Frulli wymieniła kilkanaście podań, jednak nie stworzyła premierowej sytuacji podbramkowej.

2
1
16'

Paulo Dybala sieje dużo zamętu blisko bramki strzeżonej przez Juana Musso. Argentyńczyk został zablokowany w ostatnim momencie i Stara Dama musiała zadowolić się rzutem rożnym.

3
2
2
13'

Kolejne akcje przeprowadzane przez zawodników z Turynu. Futbolówka toczy się niemal wyłącznie w pobliżu pola karnego Udinese Calcio.

4
3
2
11'

Cristiano Ronaldo rozpoczął strzelanie w Turynie.

6
5
2
2
9'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Trafienie w drugim meczu z rzędu Portugalczyka. Piłkarze Juventusu FC mają nadzieję, że to spotkanie potoczy się lepiej niż poprzednie z Lazio. Po dalekim podaniu Leonardo Bonuccego futbolówka została zgaszona przez Paulo Dybalę. Wmieszał się w to wszystko jeszcze defensor, ale tylko pomógł Cristiano Ronaldo w oddaniu czystego uderzenia po ziemi na 1:0.

36
27
8
3
4
8'

Wymiana krótkich podań gospodarzy. Gonzalo Higuain chciał zakończyć ją strzałem, ale będący blisko defensor nie pozwolił na zatrudnienie Juana Musso. Argentyńczyk interweniował dopiero minutę później po płaskiej próbie Blaise'a Matuidiego.

1
1
2
7'

Piłka uciekła przyjezdnym pod nogi Gianluigiego Buffona. Były reprezentant Włoch przechwycił ją i natychmiast wznowił atak pozycyjny Juventusu FC.

4
5'

Rzut wolny kilka metrów od pola karnego Udinese Calcio. Po miękkiej wrzutce piłkarze Juventusu FC zostali odcięci od futbolówki i nie dopuszczeni do uderzenia.

1
1
2'

Tylko Juventus FC w strojach adekwatnych do przydomka Bianconeri. Przeciwnik mistrza Włoch w czerwonych koszulkach i spodenkach.

2
1
Czy Juventus FC wygra mecz z Udinese Calcio?
6
1
14:38

Goście zamierzają postawić opór wiceliderowi.