0:0
Zakończony
US Sassuolo
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Paqueta, który nie zagra w kolejnym meczu z Atalantą Bergamo.

5
2
1
2
8
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

3
4
4
4
3
87'

Tym razem Rafael Leao trafił w słupek! Co za pech Milanu.

4
4
2
6
15
87'

AC Milan rozpocznie grę od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
1
2
85'

AC Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Samuel Castillejo.

2
1
1
83'

Rafael Leao uderzył bardzo mocno, a piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła do gry!

7
2
2
2
7
82'

1
1
1
2
3
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marlon Santos.

US Sassuolo
2
2
2
1
1
79'
78'
15
16
12
14
23
77'

Domenico Berardi oddał celny strzał po ziemi, ale piłkę pewnie złapał Gianluigi Donnarumma.

1
1
1
1
75'
73'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Manuel Locatelli.

1
2
1
1
72'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Giacomo Bonaventura.

2
2
1
2
4
70'

Najpierw celnie strzelał Hakan Calhanoglu, a po chwili dobijał Giacomo Bonaventura. Jednakże dwukrotnie znakomicie interweniował Gianluca Pegolo, który niewątpliwie jest bohaterem US Sassuolo. To powinno być 1:0 dla AC Milan.

8
4
4
6
2
69'

Lucas Paqueta huknął z kilku metrów, ale nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Pegolo.

2
3
3
5
1
68'

US Sassuolo. Schodzi: Filip Djuricić. Wchodzi: Hamed Junior Traore.

5
67'

Suso łatwo stracił piłkę i do ataku mogą przejść goście.

2
2
2
1
5
65'

Milan wykonywał rzut rożny, jednak nie był w stanie zagrozić bramce Sassuolo.

4
3
6
5
4
63'

Ekipa z Mediolanu cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

2
2
5
2
1
61'

1
58'

Hakan Calhanoglu strzelił minimalnie niecelnie z dystansu. Milan coraz bliżej otwarcia wyniku tego meczu.

2
2
1
2
56'

Lucas Paqueta mógł zaliczyć wejście smoka po zagraniu piłki od Piątka! Jednak uderzenie Brazylijczyka obronił Gianluca Pegolo.

2
2
1
2
2
56'

AC Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Lucas Paqueta.

56'

Przymierzył sprzed pola karnego Hakan Calhanoglu, zaś piłkę do boku sparował Gianluca Pegolo.

1
1
1
1
55'

Fatalnie gra dzisiaj Ismael Bennacer, który notuje stratę za stratą. Ciekawe, ile jeszcze ze zmianą będzie czekał trener Stefano Pioli.

1
53'

Celnie po dośrodkowaniu z kornera główkował Krzysztof Piątek. Jednak znów skutecznie interweniował Gianluca Pegolo.

5
2
2
52'

Groźnie uderzał Giacomo Bonaventura, ale futbolówkę na rzut rożny odbił Gianluca Pegolo.