1
1
1
90+4'

Sampdoria w osłabieniu, co dodatkowo utrudnia odebranie turyńczykom prowadzenia. Manolo Gabbiadini wrzucił futbolówkę w pole karne Juventusu FC, ale jej jedynym odbiorcą mógł być Gianluigi Buffon.

6
3
1
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gianluca Caprari za trafienie łokciem Meriha Demirala.

7
3
1
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
1
89'

Piłka w bramce Sampdorii, ale tym razem nie ma gola. Strzelił celnie Cristiano Ronaldo, jednak był na minimalnym spalonym i Emil Audero odetchnął po swoim beznadziejnym zachowaniu na przedpolu.

3
3
5
86'

Karol Linetty zgubił piłkę po wcześniejszej stracie Adriena Rabiota. Obaj zawodnicy oddali ją po kilku sekundach przeciwnikom.

2
2
2
83'

Coraz mniej czasu do zakończenia spotkania. Podopieczni Maurizio Sarrego starają się spowalniać grę i temperować impet przeciwników. Po Sampdorii można jednak spodziewać się jeszcze przynajmniej jednego niebezpiecznego ataku.

3
1
4
1
2
82'

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Mattia De Sciglio.

79'

Karol Linetty pograł z Gianlucą Caprarim, a kolejna akcja Sampdorii zakończyła się chwytem Gianluigiego Buffona po zahamowanym dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

2
1
77'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Douglas Costa.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Merih Demiral za niesportowe starcie z Gianlucą Caprarim.

2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Caprari za niesportowe starcie z Merihem Demiralem.

2
1
76'

Sampdoria Genua. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Tommaso Augello.

wchodzi Wchodzi
Tommaso Augello #3
schodzi Schodzi
1
73'

Juventus FC przeniósł grę bliżej bramki Emila Audero niż Gianluigiego Buffona. Aaron Ramsey miał ochotę na uruchomienie Cristiano Ronaldo, jednak wmieszali się w to gospodarze.

5
2
2
1
2
69'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Aaron Ramsey.

69'

Gaston Ramirez sunął po murawie i nieomal wepchnął futbolówkę z bliska do siatki po płaskim wstrzeleniu Nicoli Murru.

1
67'

Sampdoria miała rzut rożny. Za jego wykonanie zabrał się oczywiście Gaston Ramirez, którego dośrodkowanie nie sprawiło problemu Leonardo Bonuccemu i spółce.

3
1
1
65'

Juventus FC dość spokojnie utrzymuje swoje prowadzenie, jednak jednobramkowa zaliczka jeszcze nie gwarantuje przełamanie niemocy na Stadio Luigi Ferraris zwłaszcza, że podopieczni Claudio Ranierego szukają swoich szans na wyrównanie.

3
62'
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo za faul na Cristiano Ronaldo.

5
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Gianluce Caprarim.

2
1
1
55'

Sampdoria szuka wyrównania. Morten Thorsby postraszył Gianluigiego Buffona uderzeniem zza pola karnego. Trafił tylko w boczną siatkę w bramce Bianconerich.

3
1
53'

Konfrontacja na lewym skrzydle. Nicoli Murru nie udało się ominąć Meriha Demirala, ale wywalczył korner. Po źle wybitym dośrodkowaniu strzelił Jakub Jankto w Gianluigiego Buffona.

2
3
50'

Sampdoria Genua. Schodzi: Fabio Depaoli. Wchodzi: Mehdi Leris.

Mehdi Leris #26
Fabio Depaoli #12
1
1
2
49'

Przerwa w grze spowodowana urazem Fabio Depaolego.

1
48'

Kolejne dośrodkowanie z lewego skrzydła. Tym razem wykonał je Paulo Dybala i w polu karnym Sampdorii interweniował Alex Sandro. Jeszcze rzut rożny dla Juventusu i gospodarze musieli zwiększyć koncentrację.

1
46'

2
45+3'

Gianluigi Buffon powstrzymał piłkę po płaskim uderzeniu Jakuba Jankto.

3
4
3
45'

Doliczone dwie minuty.

4
3
45'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Alex Sandro.

Juventus FC zdążył odzyskać prowadzenie w pierwszej połowie. Cristiano Ronaldo wyskoczył jak na sprężynach, jak na trampolinie pół metra nad przeciwnika i główkował po dośrodkowaniu Alexa Sandro z lewego skrzydła.

35
23
16
5
12
43'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Jankto za faul na Paulo Dybali.

2
1
2
2
38'

Sampdoria dopadła Juventus.

2
2
1
5
35'

Gol! Strzelił Gianluca Caprari.

Gianluca Caprari strzelił tym razem celnie. Dwa razy pomylił się Alex Sandro. Brazylijczyk zgubił piłkę na lewym skrzydle, a następnie już w polu karnym kopnął ją pod nogi Włocha. Napastnik Sampdorii skorzystał z prezentu i ze środka szesnastki huknął do siatki na 1:1. Pierwsze celne uderzenie Sampdorii i Gianluigi Buffon musiał sięgnąć po futbolówkę do sieci.

13
11
13
4
9
35'

Sampdoria wybrała się w pobliże pole karnego Juventusu. Blisko linii szesnastki Merih Demiral sfaulował Gastona Ramireza. Z rzutu wolnego Gianluca Caprari strzelił w mur z Turynu.

1
3
2
1
32'

Zbyt krótko wybite dośrodkowanie z rzutu rożnego Miralema Pjanicia. Piłka spadła na stopie Alexa Sandro, którego uderzenie zza pola karnego nie było równie precyzyjne jak podanie w akcji bramkowej.

2
1
30'

Minął drugi kwadrans spotkania. W nim padła bramka, a następnie Bianconeri wymienili pewnie ze sto podań, jednak nie stworzyli sobie szans na podwojenie prowadzenia.

1
1
28'

Bilion procent posiadania piłki Juventusu FC. Tak dokładnie 80 procent. Łatwo sobie wyobrazić jak wygląda to spotkanie.

1
1
1
24'

Bianconeri niezmiennie w posiadaniu futbolówki i na połowie przeciwnika. Drużyna z Turynu spokojnie operuje piłką.

1
1
1
22'

Paulo Dybala z piątym golem w Serie A w sezonie.

6
4
2
19'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Alex Sandro.

Juventus na prowadzeniu. Ma swoją jesień Paulo Dybala. Argentyńczyk pokonał Emila Audero technicznym strzałem z powietrza. Paulo Dybala przymierzył z kilkunastu metrów obok Emila Audero. Dostał piłkę po crossowym podaniu Alexa Sandro. Duża maestria tego uderzenia.

24
13
5
1
1
18'

Podobna akcja po przeciwnej stronie boiska. Gaston Ramirez główkował niecelnie po dośrodkowaniu Jeisona Murillo. Gianluigi Buffon musiał kontrolować lot futbolówki.

5
3
16'

Cristiano Ronaldo nie złożył się dobrze do strzału głową i piłka uciekła poza lustro bramki Sampdorii. Dośrodkowanie poszybowało do Portugalczyka z lewego skrzydła.

4
1
1
2
3
15'

Legenda dogoniła legendę.

2
13'

Próba posłania podania prostopadłego za linię obrońców Sampdorii. Świetnie zorientował się w sytuacji Morten Thorsby i Juventus musi kombinować od nowa.

2
1
1
1
11'

Natarcie mistrza Włoch, z którego jeszcze nic nie wynikło. Bianconeri wymieniają podania na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

1
1
1
7'

Danilo dośrodkował z prawego skrzydła zbyt płasko i defensor Sampdorii interweniował głową. Kolejna szarża Juventusu i tym razem wywalczył korner. Wrzutka ze stałego fragmentu gry ominęła wszystkich zawodników w szesnastce gospodarzy.

1
2
5'

Juventus w biało-czarnych strojach jak przystało na Bianconerich. Podopieczni Maurizio Sarrego wymienili podania, jednak nie przedarli się w pole karne Sampdorii.

2
1
2
3'

Drużyny w klasycznych strojach. Ruszyli piłkarze Sampdorii grający w niebieskich koszulkach oraz białych spodenkach. Konkretnie Nicola Murru, którego we własnym polu karnym zatrzymał agresywnie Merih Demiral.