SSC Napoli
90+4'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Pedro Obiang.

W ostatniej doliczonej minucie Azzurri wpakowali piłkę do bramki. Pomógł Pedro Obiang kryjący Eljifa Elmasa.

US Sassuolo
38
21
8
5
6
90+2'

Ostatnie szanse zawodników w Neapolu na rozstrzygnięcie spotkania. W drugiej połowie Azzurrim należą się gole, ale dostają karę za przespaną pierwszą część spotkania.

2
5
4
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

5
3
3
2
3
89'

Akcja Driesa Mertensa. Doświadczony napastnik dostał podanie i wpadł w pole karne gospodarzy. Techniczne uderzenie zmiennika Arkadiusza Milika nieznacznie obok słupka.

1
2
1
4
5
87'

Piotr Zieliński uruchomił prostopadłym podaniem Eljifa Elmasa. W ostatnim momencie reprezentanta Macedonii Połnocnej zatrzymał bliako własnej bramki Federico Peluso.

3
3
5
2
3
84'

Piłka uciekła neapolitańczykom po niedokładnym dośrodkowaniu Jose Callejona.

3
3
4
3
3
82'
80'

Napoli trafiło do bramki. Jose Callejon stał we właściwym miejscu, a piłka odbiła się od jego twarzy do siatki po uderzeniu Driesa Mertensa obronionym przez Gianlucę Pegolo. Hiszpan był na spalonym w momencie uderzenia Belga, stąd gol anulowany.

4
3
5
2
6
79'

Kolejne szanse na zwycięskiego gola zawodników z Neapolu. Piotr Zieliński przyspieszył, a miękka wrzutka Jose Callejona nie doczekała się podsumowania w postaci celnego strzału głową Driesa Mertensa. Fatalne pudło!

4
4
3
4
4
78'

Jose Callejon strzelił z kilkunastu metrów w poprzeczkę w bramce Sassuolo! Lorenzo Insigne poprawiał i Neroverdi zostali uratowani przez stojącego blisko linii bramkowej Manuela Locatellego.

4
2
2
4
2
77'
75'

Sprytne rozegranie rzutu wolnego. Lobik posłany przez Lorenzo Insigne i uderzenie z powietrza Jose Callejona. Hiszpan został zatrzymany przez brawurowo interweniującego Gianluci Pegolo.

4
2
2
2
3
74'

Przewinienie Pedro Obianga na Arkadiuszu Miliku. Napoli ma rzut wolny 25 metrów od bramki Gianluci Pegolo.

2
2
4
2
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Eljif Elmas za brzydki faul na Jeremim Bodze.

2
2
3
3
4
70'

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Eljif Elmas.

2
1
2
1
2
69'

Dwa uderzenia Neroverdich. Po próbie Pedro Obianga futbolówka trafiła w poprzeczkę, a dobitka Jeremiego Bogi była jeszcze wyraźniej niecelna.

3
1
1
2
3
68'

Trochę uspokoili sytuację na boisku gospodarze, ale poza kilkoma zrywami są cieniami samych siebie z pierwszej połowy. Gennaro Gattuso namawia podopiecznych do ataku, a ci ruszyli z wykorzystaniem Allana. W ostatnim momencie podanie Brazylijczyka w kierunku Arkadiusza Milika zatrzymał Filippo Romagna.

3
2
2
2
3
66'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za faul na Allanie.

4
4
3
3
3
64'
63'

Podanie otwierające Fabiana Ruiza do Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski nie miał miejsca do oddania uderzenia, więc postanowił oddać jeszcze futbolówkę Lorenzo Insigne.

5
2
3
3
3
60'

Allan strzelił gola na 1:1.

11
7
2
3
2
57'

Gol! Strzelił Allan. Asystował mu Piotr Zieliński.

Napoli doprowadziło do remisu w kwadransie po przerwie. Podopieczni Gennaro Gattuso przyspieszyli i na efekt nie trzeba było długo czekać. Piotr Zieliński posłał podanie do Allana, a przepuścił je jeszcze między nogami Arkadiusz Milik. Brazylijczyk poradził sobie w gąszczu przeciwników i lokowanym uderzeniem ominął Gianlucę Pegolo.

47
28
8
3
5
56'

Pojawiły się celne uderzenia ze strony Napoli. Arkadiusz Milik główkował w rękawice Gianluci Pegolo po dośrodkowaniu Jose Callejona. Nie było tam wiele miejsca, żeby ominąć golkipera Sassuolo.

4
2
1
2
3
53'

Centymetry od gola US Sassuolo. W pole karne przyjezdnych przedarł się obrońca Mert Muldur i oddał uderzenie po ziemi nieznacznie obok słupka w bramce Alexa Mereta. Napoli dostało kolejne ostrzeżenie od podopiecznych Roberto De Zerbego.

1
2
1
1
2
52'

Napoli wyraźnie aktywniejsze po przerwie. Zablokowane uderzenie Fabiana Ruiza. Jeszcze próbował dopaść do piłki Arkadiusz Milik, ale zabrakło metra.

2
1
1
1
2
51'

US Sassuolo. Schodzi: Marlon. Wchodzi: Filippo Romagna.

1
49'

Dośrodkowanie Fabiana Ruiza z rzutu rożnego. Elseid Hysaj upadł w polu karnym gospodarzy i domaga się od sędziego podyktowania jedenastki.

2
1
1
2
2
48'

Napoli nie udało się spożytkować rzutu wolnego wywalczonego blisko pola karnego przez Piotra Zielińskiego. W odpowiedzi szarża Jeremiego Bogi zakończona strzałem w boczną siatkę z ostrego kąta.