Serie A: 18. kolejka
06 sty 2020 20:45
90+1'

Laurato Martinez wybiegł sam na sam z Alexem Meretem, ale nie oddał uderzenia do odsłonietej bramki. Golkiper Napoli został zaasekurowany przez Giovanniego Di Lorenzo.

3
4
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
2
2
88'
ZMIANA
1
1
1
2
1
87'

Piotr Zieliński prowadzi swoje bombardowanie. Sporo uderzeń oddanych przez reprezentanta Polski, ale na udokumentowanie ciekawego występu golem nie pozwala Samir Handanović.

3
3
2
2
2
84'
ZMIANA
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za wcześniejsze przewinienie.

Inter Mediolan
4
1
1
4
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sensi za ostre przewinienie.

1
1
2
2
81'
ZMIANA
81'

Podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska. Samir Handanović obronił uderzenie Piotra Zielińskiego.

4
1
1
3
2
80'

Alex Meret poradził sobie z płaskim uderzeniem Milana Skriniara zza linii pola karnego. Niespodziewana wizyta Słowaka w tym miejscu boiska.

1
2
1
2
2
78'

Napoli wciąż na dwubramkową stratę do przeciwnika, a czas ucieka nieubłaganie. Arkadiusz Milik biega i klnie, ale od tego goli nie przybywa.

2
8
1
2
1
75'

Poprzeczka! Lorenzo Insigne próbował pokonać Samira Handanovicia technicznym uderzeniem z rzutu wolnego ponad murem. Niewiele zabrakło, żeby Słoweniec musiał sięgnąć po futbolówkę do siatki i ponownie padła bramka kontaktowa.

1
1
1
2
73'
ZMIANA
3
2
1
2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastiano Esposito za krewkie zachowanie na ławce rezerwowych.

Sebastiano Esposito #30
1
1
70'

Zamieszanie po tym jak Fabian Ruiz kopnął zbędną na murawie piłkę w ławkę rezerwowych Interu. Poderwał się Antonio Conte i złapał żółtą kartkę.

2
3
1
1
67'

Kolejna próba i również celna, ale Samir Handanović nie dał się zaskoczyć również strzałem oddanym z dystansu przez Piotra Zielińskiego.

4
3
4
2
67'

Jose Callejon strzelił w Samira Handanovicia. Próba Hiszpana z powietrza po wrzutce Lorenzo Insigne.

3
2
1
3
2
65'

Lautaro Martinez odzyskał zaliczkę Interu.

3
1
4
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lautaro Martinez.

Inter odzyskał dwubramkowe prowadzenie. Tym razem Lautaro Martinez był w odpowiednim miejscu, żeby wykorzystać błąd przeciwnika. Piłka zaplątała się pod nogami Kostasa Manolasa po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Matiasa Vecino, więc przejął ją Argentyńczyk i uderzeniem z bliska posłał do bramki.

6
2
1
5
15
61'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella za faul na Allanie.

3
2
3
2
58'

Nerazzurri wywalczyli rzut rożny. Dośrodkowanie Marcelo Brozovicia było za mocne i żadnemu z podopiecznych Antonio Conte nie udało się skierować piłki w kierunku bramki Alexa Mereta.

1
1
1
4
3
52'

Mario Rui przeciął podanie posłane na skrzydło przez Matiasa Vecino. Inter chciał przejść do ataku spod nacisku gospodarzy, ale bezskutecznie.

4
2
1
2
2
50'

Napoli jest stroną przeważającą po przerwie. To podopieczni Gennaro Gattuso muszą szukać szans na strzelenie gola. Z kolei Inter czeka na możliwość przeprowadzenia kolejnego kontrataku.

2
1
1
2
47'

Arkadiusz Milik odrobinę za późno uruchomił Lorenzo Insigne, a uderzenie po ziemi Włocha, odbite rykoszetem od Stefana De Vrija było niecelne.

4
4
3
4
3
46'

Druga połowa.

2
1
1
komentarz

Polak pnie się w klasyfikacji strzelców Serie A.

3
2
3
1
komentarz

Nerazzurri mają zaliczkę, ale nie mają jeszcze punktów w kieszeniach.

4
45'

Doliczona minuta.

5
2
3
4
2
45'

Arkadiusz Milik mógł dorównać Romelu Lukaku i również mieć już na koncie dublet. Nieudane uderzenie reprezentanta Polski po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

5
6
8
14
41'

Arkadiusz Milik zmniejszył stratę do przeciwnika. Siódma bramka w sezonie.

31
14
2
4
1
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Jose Callejon.

Reprezentant Polski tym razem nie podawał, a strzelał. Trafienie Arkadiusza Milika na 2:1 i dzięki niemu odżyła wiara w zapunktowanie na Stadio San Paolo! Były zawodnik Ajaksu Amsterdam wpakował futbolówkę z bliska do siatki po podaniu otwierającym Piotra Zielińskiego oraz płaskim dośrodkowaniu Jose Callejona.

162
67
16
5
12
38'

Szansa na gola kontaktowego zmarnowana przez Lorenzo Insigne! Piłkę po uderzeniu Włocha z kilkunastu metrów zatrzymał Samir Handanović. Odbiła się ona jeszcze od poprzeczki, zatańczyła blisko linii bramkowej, ale jej nie przekroczyła.

3
1
2
35'

Romelu Lukaku nie poprzestał na jednym golu.

1
5
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Marcelo Brozović.

Ponownie piłka w bramce Napoli po uderzeniu Romelu Lukaku oraz wskutek indywidualnego błędu. Tym razem kompletnie rozczarował Alex Meret, który przepuścił futbolówkę pod rękoma i między nogami. Dublet Romelu Lukaku i ekipa z Mediolanu ma już solidną zaliczkę. Inter idzie po zwycięstwo!

5
2
3
7
20
32'

Piotr Zieliński przełożył sobie piłkę oraz przeciwnika przed polem karnym przyjezdnych i oddał techniczne uderzenie obok bramki Samira Handanovicia.

1
1
1
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva za faul na Lorenzo Insigne.

1
2
3
5
2
28'

Lautaro Martinez przetestował Alexa Mereta mocnym uderzeniem z ostrego kąta. Włoch był dobrze ustawiony i miał obowiązek poradzić sobie z próbą Argentyńczyka z ostrego kąta. Tylko korner dla Nerazzurrich.

2
1
25'

Piłka w bramce po kopnięciu Arkadiusza Milika, jednak sędzia już przed uderzeniem napastnika Napoli przerwał grę z powodu faulu Jose Callejona na Cristiano Biraghim.

4
4
3
5
6
24'

Po błędzie Piotra Zielińskiego uderzenie Roberto Gagliardiniego zza pola karnego. Włoch trafił prosto w dobrze ustawionego Alexa Mereta.

2
2
2
3
2
23'

Alex Meret wyszedł do piłki wrzuconej w pobliże jego bramki z rzutu wolnego. Reprezentant Włoch wpadł na nieprzepisowo walczącego Roberto Gagliardiniego. Gwizdek sędziego i futbolówka dla wicemistrza Włoch.

1
1
1
2
2
22'

Wielcy klasyfikacji strzelców w tej kolejce nie próżnują.

3
2
2
2
3
20'

Romelu Lukaku zapewnił prowadzenie Interowi.

4
1
1
3
4
18'

Jose Callejon zakręcił na prawej stronie boiska i wykonał dośrodkowanie w kierunku Arkadiusza Milika. Przed napastnika Napoli wskoczył defensor i skutecznie wyekspediował piłkę.

5
1
4
3
5
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Jednak jest trafienie. Strzelali piłkarze po obu stronach boiska aż przymierzył Romelu Lukaku. Belg wybiegł dwóch na dwóch wspólnie z Lautaro Martinezem, a skoro Argentyńczyk ściągnął jednego preciwnika, to Lukaku poradził sobie z następnym i uderzył z kilkunastu metrów od słupka do siatki. Cała sytuacja była konsekwencją wywrotki Giovanniego Di Lorenzo w środku pola. Inter prowadzi na Stadio San Paolo.

14
10
8
7
26
13'

Będzie rekord strzałów w początkowym kwadransie spotkania, jednak piłkarze obu klubów pudłują na potęgę i nic z tego bombardowania nie wynika.

3
1
2
1
1
11'

Kolejne uderzenia w dynamicznym pojedynku. Lautaro Martinez strzelił niecelnie zza pola karnego i niewiele później powtórzył jego wyczyn Lorenzo Insigne.

4
4
2
2
1
9'

Piotr Zieliński szarżował na połowie Nerazzurrich. Postanowił uruchomić podaniem rozpędzonego Lorenzo Insigne, a ten zamiast stoczyć pojedynek z Samirem Handanoviciem, to praktycznie oddał mu piłkę beznadziejnym przyjęciem.

2
2
2
3
1
8'

Matias Vecino wbiegł w pole karne gospodarzy, a tam zamiast oddać uderzenie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, to zdemolował Mario Ruiego.

2
1
1
1
6'

Szybko pokazali się w tym spotkaniu najlepsi napastnicy obu klubów. Arkadiusz Milik oraz Romelu Lukaku nie mogą jednak jeszcze cieszyć się ze strzelenia gola.

4
2
2
2
3'

Romelu Lukaku wybiegł sam na sam z bramkarzem po podaniu prostopadłym i już ominął Alexa Mereta. Płaskie uderzenie Belga wybił prawie z linii bramkowej Mario Rui. Na dodatek najskuteczniejszy zawodnik Interu był na spalonym.

5
2
2
3
2'

Arkadiusz Milik już mógł strzelić gola przeciwnikowi z Mediolanu. Reprezentant Polski wskoczył za obrońców w momencie wrzutki Lorenzo Insigne i główkował nieznacznie ponad bramką Samira Handanovicia.

7
2
2
1
2'

Napoli w błękitnych koszulkach oraz getrach i białych spodenkach. Inter w ciemnych strojach z żółtymi elementami.