1:2
Zakończony
Juventus FC
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Florenzi za nieprzepisowe przytrzymanie przeciwnika.

90+2'

Wojciech Szczęsny nie dał się pokonać zbyt przewidywalnym strzałem Amadou Diawary.

11
3
1
3
5
90+1'

W doliczonym czasie genialna szansa gospodarzy i wybronili się szczęśliwie turyńczycy. Lorenzo Pellegrini poprawiał po zablokowaniu Edina Dzeko w centrum pola karnego. Włoch spudłował z dogodnej pozycji.

3
1
3
2
90'

Doliczone pięć minut.

4
2
6
3
5
88'

Suną ostatnie ataki rzymian w podstawowym czasie. Na razie w bezpiecznej odległości od bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
1
2
3
2
85'

Dośrodkowanie Edina Dzeko w kierunku Nikoli Kalinicia. Wojciech Szczęsny wbiegł przed rezerwowego napastnika Paulo Fonseki i sprzątnął tam futbolówkę.

2
2
2
3
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Kalinić za zbyt agresywną próbę odebrania piłki.

1
2
2
1
2
82'
82'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante za faul na Juanie Cuadrado.

2
1
1
81'

Wojciech Szczęsny uratował Juventus FC po zagraniu Aleksandara Kolarova. Polak musiał wyjść wysoko w powietrze i nie pozwolił sobie na błąd. Pewny chwyt i futbolówka została w rękawicach byłego zawodnika Arsenalu.

3
2
1
4
1
79'

Nie ma gola z powodu spalonego, choć piłka znalazła się w siatce po strzale Gonzalo Higuaina. Szkolna pomyłka, ponieważ Cristiano Ronaldo podał do Argentyńczyka, kiedy ten znajdował się za obrońcami z Rzymu. Bianconeri zepsuli kontratak trzech na dwóch.

3
2
1
3
77'

Wojciech Szczęsny wskoczył przed Edina Dzeko i nie pozwolił Bośniakowi na oddanie uderzenia po przedłużonym przez Chrisa Smallinga dośrodkowaniu. W odpowiedzi Cristiano Ronaldo główkował nieznacznie obok słupka po wrzutce z lewej flanki.

5
1
1
1
75'

Został kwadrans nadziei gospodarzom. AS Roma skorzystała z prezentu od Alexa Sandro i może jeszcze odebrać Juventusowi punkty potrzebne do wyprzedzenia w tabeli Interu.

1
1
2
71'

Diego Perotti przywrócił nadzieję w Rzymie.

2
1
69'

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Danilo.

69'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

68'

Gol! Strzelił Diego Perotti.

Nie będzie czystego konta Wojciecha Szczęsnego. Diego Perotti zmylił bramkarza Juventusu i spokojnym uderzeniem z rzutu karnego strzelił gola kontaktowego. AS Roma jeszcze ma szansę na zapunktowanie.

2
2
3
6
14
67'

Rzut karny dla Giallorossich, ponieważ Alex Sandro dotknął piłkę ręką po pierwszym uderzeniu Cengiza Undera.

2
1
1
6
65'

Wojciech Szczęsny! Dwie brawurowe interwencje reprezentanta Polski po wrzutce i uderzeniach Cengiza Undera. Turek podjął trzy próby umieszczenia futbolówki z ostrego kąta w siatce, ale nie zdołał tego zrobić.

5
1
1
59'

Alessandro Florenzi strzelił na wiwat. Futbolówka poleciała daleko od bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.

1
1
2
2
58'

Cristiano Ronaldo nie oddał strzału z bliska po dośrodkowaniu Aarona Ramseya. Portugalczyk wie, że mógł odrobinę ambitniej powalczyć o futbolówkę w polu bramkowym.

1
1
2
56'

Trwa druga połowa na Stadio Olimpico.

1
1
54'

Gianluca Mancini był pod opieką Juana Cuadrado i dlatego nie oddał soczystego strzału z ostrego kąta po niebezpiecznej wrzutce. AS Roma nie wywiesiła jeszcze białej flagi.

2
1
1
52'

Alessandro Florenzi nie dostarczył idealnego podania Lorenzo Pellegriniemu, który szykował się do strzału z dogodnej pozycji. Udało mu się wywalczyć jedynie kolejny rzut rożny po kolizji z Adrienem Rabiotem.

1
50'

Tym razem krótka seria rzutów rożnych dla zespołu z Rzymu. Dwukrotnie Cengiz Under nie potrafił wykonać dobrego dośrodkowania do zawodników ustawionych w polu karnym Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
48'

Wojciech Szczęsny zatrudniony uderzeniem z dystansu przez Edina Dzeko. Co prawda na raty, ale generalnie pewnie poradził sobie bramkarz mistrza Włoch.

5
1
1
47'

Przypomniał o sobie Paulo Dybala, który miał decydujący udział przy obu golach Juventusu. Po szarży Argentyńczyka korner dla Bianconerich. Dośrodkowanie zawodnika z polskimi korzeniami było zbyt płaskie i zostało wybite.

3
1
2
46'

Druga połowa.

2
2
2
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z AS Romą?
5
3
1
1
45+2'

Aleksandar Kolarov nie umieścił piłki w bramce Wojciecha Szczęsnego uderzeniem z rzutu wolnego. Trafiła ona w mur szczelnie rozstawiony przez reprezentanta Polski.

3
1
2
45'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
1
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na Diego Perottim.

1
1
44'

AS Roma jeszcze poderwała się do ataku, żeby zredukować stratę do mistrza Włoch. Wrzutka Aleksandara Kolarova posłana w kierunku Edina Dzeko została powstrzymana przez wzorowo ustawionego Matthijsa de Ligta.

3
1
1
42'

Lorenzo Pellegrini pojawił się na prawym skrzydle, a jego dośrodkowanie z okolic narożnika pola karnego zostało zablokowane. Jeszcze korner i po nim gospodarzom nie udało się stworzyć niebezpieczeństwa.

2
1
2
2
2
40'

Siadła atmosfera na Stadio Olimpico po dramatycznie wyglądającym zdarzeniu z Nicolo Zaniolo. Juventus FC odpiera ataki przeciwnika, a Wojciech Szczęsny tylko raz był w poważnych opałach.

2
1
1
36'

AS Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Cengiz Under.

35'

Zalany łzami Nicolo Zaniolo opuścił boisko na noszach.

3
2
5
5
33'

Nicolo Zaniolo może potrzebować zmiany po zderzeniu z Matthijsem de Ligtem oraz Adrienem Rabiotem.

1
1
3
32'

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za faul na Nicolo Zaniolo.

3
1
3
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul na Nicolo Zaniolo.

2
1
2
29'

Wymiana podań rzymian. Po płaskim dośrodkowaniu poradzili sobie podopieczni Maurizio Sarrego i nie pozwolili nikomu na oddanie uderzenia.

1
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Mancini za faul na Blaisie Matuidim.

1
1
1
2
2
25'

Przerwa w grze po faulu na Alexie Sandro. Brazylijczyk szybko pozbierał się na równe nogi i Juventus FC mógł sprawnie wprowadzić futbolówkę do gry z rzutu wolnego.

2
22'

Spokojniejszy fragment rywalizacji. Juventus FC jednak musiał wymienić środkowego defensora i wykonując podania w centrum boiska pomaga Matthijsowi de Ligtowi w dobrym wejściu w mecz.

2
1
1
1
2
19'

Juventus. Schodzi: Merih Demiral. Wchodzi: Matthijs de Ligt.

18'

Szalony mecz. AS Roma mogła strzelić gola pod nieobecność Meriha Demirala. Po interwencji Wojciecha Szczęsnego dobitkę wykonał Lorenzo Pellegrini i leżącego na łopatkach reprezentanta Polski uratowała interwencja Adriena Rabiota.

3
3
1
2
4
17'

Miła niespodzianka. Merih Demiral podniósł się i zszedł z boiska o własnych siłach i Matthijs de Ligt ubrał bluzę.

3
1
1
16'

Niebezpiecznie wyglądający upadek Meriha Demirala. Strzelec pierwszego gola cierpi z bólu. Będzie zmiana.

2
2
1
2
2
15'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov za faul na Adrienie Rabiocie.

13'

Cristiano Ronaldo strzela ostatnio gole jak na zawołanie.

15
5
2
3
12'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Lorenzo Pellegrinim.

3
1
1
3
2
10'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Pewnie wykonana jedenastka i Juventus FC od startu bezwzględnie punktuje rzymian. Cristiano Ronaldo zabrał się za wykonanie rzutu karnego i nie miał najmniejszego problemu z pokonaniem Pau Lopeza.

23
14
6
4
6
9'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Veretout za faul we własnym polu karnym.

1
1
2
2
9'

Rzut karny dla Juventusu po faulu Jordana Veretouta na Paulo Dybali. Argentyńczyk zabrał piłkę gospodarzom krótko po otwarciu gry przez Pau Lopeza.

2
2
2
3
7'

Dynamiczne otwarcie konfrontacji. W takim tempie piłkarze Romy oraz Juventusu stworzą więcej sytuacji podbramkowych w kwadrans niż dzień wcześniej zawodnicy Lazio oraz Napoli przez 90 minut.

1
1
1
3
2
5'

Merih Demiral dał prowadzenie drużynie z Piemontu!

2
2
2
1
3'

Gol! Strzelił Merih Demiral. Asystował mu Paulo Dybala.

Pojedynek nie rozkręcił się na dobre, a już Juventus FC jest na prowadzeniu. Wyborny początek dla Bianconerich. Po wrzutce Paulo Dybali z rzutu wolnego piłka tylko musnęła głowę Chrisa Smallinga i po chwili wpakował ją z bliska do bramki Merih Demiral. Turka nie zatrzymał Aleksandar Kolarov i nieszczęście Giallorossich było gotowe.