2
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ante Rebić.

Ante Rebić bohaterem Milanu. Indywidualna akcja zmiennika zakończona uderzeniem z kilkunastu metrów na 3:2. Gospodarze świętują po decydującym trafieniu w doliczonym czasie.

52
20
14
13
29
90+2'
ZMIANA
90'

Doliczone trzy minuty.

4
1
4
6
5
88'
ZMIANA

Udinese Calcio. Schodzi: Ken Sema. Wchodzi: Hidde Ter Avest.

1
87'

Będą ataki z obu stron w ostatnich minutach spotkania. Iliji Nestorovskiemu oraz Ante Rebiciowi nie udało się rozstrzygnąć pojedynku.

9
5
4
5
5
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Lasagna. Asystował mu Jens Stryger Larsen.

Ponownie remis w Mediolanie! Kevin Lasagna oderwał się od Andrei Contego i idealnie główkował w narożnik bramki Gianluigiego Donnarummy po wrzutce Jensa Strygera Larsena. Bramkarz Rossonerich miał piłkę na palcach, ale nie sparował jej.

51
25
13
5
7
84'

Podanie otwierające od Rafaela Leao do Zlatana Ibrahimovicia. Przed Szwedem znajdował się jedynie Juan Musso, a za nim naciskał Rodrigo Becao. Doświadczony napastnik spudłował z dogodnej pozycji.

26
19
4
2
6
83'

Udinese Calcio ma jeszcze kilka minut na doprowadzenie do remisu. Zmieniła się sytuacja na murawie diametralnie i choć przyjezdni zaatakowali wielokrotnie w drugiej połowie, to wartość ich akcji w tym meczu wyraźnie spadła.

3
1
2
4
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Ibrahimović za faul na połowie przeciwnika.

17
11
2
1
77'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Samuel Castillejo. Wchodzi: Rade Krunić.

76'

Dwóch zawodników Udinese Calcio minęło się z piłką po wstrzeleniu Rodrigo De Paula.

1
1
2
4
2
74'

Theo Hernandez dał prowadzenie Milanowi.

3
3
2
1
6
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Theo Hernandez.

Francuz jest od teraz najskuteczniejszym zawodnikiem Milanu w sezonie. W tym pojedynku zanosiło się na nokaut i być może przeciwnika posłał na deski Theo Hernandez. Udinese Calcio liczone. Lewy defensor stanął przed polem karnym i pokonał Juana Musso płaskim uderzeniem po złym wybiciu dośrodkowania z rzutu rożnego.

32
16
5
8
13
71'

Nie ma czasu na złapanie oddechu. Zlatan Ibrahimović przestrzelił z dystansu, a Rafael Leao dostał podanie od Ante Rebicia i trafił w nogę broniącego przyjezdnego. Jeszcze rzut rożny dla Milanu.

4
2
1
4
68'

Strzał co minutę. Zlatan Ibrahimović strącił piłkę w kierunku bramki po wrzutce Rafaela Leao. Uderzenie nie miało odpowiedniej energii, żeby zaskoczyło odpowiednio ustawionego Juana Musso.

1
1
4
2
67'

Interweniował w rewanżu Gianluigi Donnarumma po przyblokowanym strzale Stefano Okaki. Wyraźnie lepsze widowisko niż na inaugurację sezonu w Udine.

1
1
1
66'

Juan Musso poradził sobie ze strzałem Rafaela Leao. Ponad godzina konfrontacji za nami, a napastnicy Rossonerich nie znaleźli sposobu na pokonanie Argentyńczyka. Na razie przymierzył tylko Ante Rebić.

1
1
2
2
63'

Mocne zagranie Ante Rebicia po dryblingu. Jego kompani mieli małą szansę na skierowanie piłki do bramki, a ta przeleciała pod kontrolą Juana Musso poza boisko.

1
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti za faul na połowie przeciwnika.

1
2
1
1
61'

Jedni i drudzy nie godzą się z kompromisowym wynikiem, marzy im się zdobycie prowadzenia, a na boisku zrobiło się dużo miejsca. Po dośrodkowaniu szansę na wepchnięcie piłki do bramki miał Samuel Castillejo.

1
59'

Dużo wrażeń w kwadransie po przerwie. AC Milan doprowadził do remisu, ale natychmiast jest również reakcja przyjezdnych, którzy stworzyli kilka szans na pokonanie Gianluigiego Donnarummy.

1
56'

Gianluigi Donnarumma rehabilituje się za pomyłkę z początku spotkania. Bramkarz Milanu odbudowuje morale takimi interwencjami. Powstrzymał futbolówkę po próbach Rodrigo De Paula oraz Stefano Okaki.

1
2
1
55'

Ante Rebić przełamał niemoc strzelecką. Chorwat z golem na 1:1.

13
3
3
3
2
53'

Gianluigi Donnarumma interweniował po raz drugi po przerwie w sytuacji sam na sam z Kevinem Lasagną, a na dodatek napastnik Udinese Calcio znalazł się na spalonym.

3
2
2
1
52'

Dynamiczna ofensywa Milanu, a w obronie Udinese Calcio kompletna dezorganizacja. Gospodarze przedzierają się prawym skrzydłem w pole karne Bianconerich.

2
1
3
3
51'

Odrobinę za mocna wrzutka Zlatana Ibrahimovicia i futbolówka wylądowała za plecami Rafaela Leao. Rossoneri nabrali energii do atakowania w kwadransie spędzonym w szatni.

2
1
2
1
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ante Rebić. Asystował mu Andrea Conti.

Mocne otwarcie drugiej połowy i równie mocne wejście z ławki rezerwowych Ante Rebicia. Już strzelił gola i jest to jego premierowe trafienie do siatki w barwach AC Milanu. W odpowiednim momencie wbiegł w środek pola karnego i strzelił z pierwszej piłki po przytomnym podaniu Andrei Contego. Wyrównanie w Mediolanie!