Tonali uderzył z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur, będzie rzut rożny.

3
1
2
83'

Castillejo do siatki z siedmiu metrów, ale wcześniej na spalonym znalazł się Ibrahimović. Gol nie został uznany.

3
5
1
1
5
81'

Z dystansu uderzał Hernandez, piłka prawdopodobnie wyleciała poza stadion.

1
5
4
2
81'

Brescia pod polem karnym Milanu. Gospodarze jednak nie potrafią zagrozić gościom.

4
1
1
1
78'
ZMIANA

Brescia. Schodzi: Florian Aye. Wchodzi: Alfredo Donnarumma.

2
77'
ZMIANA

AC Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Rade Krunić.

75'

Do bezpańskiej piłki w polu karnym doszedł Ndoj, ale źle uderzył i bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1
2
1
74'

Po objęciu prowadzenia Milan nie pozwala na zbyt wiele rywalom. Goście kontrolują przebieg spoktania.

3
4
1
2
3
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ante Rebić. Po dograniu Ibrahimovicia z prawej strony pod bramką gospodarzy powstało zamieszanie. Piłkę przejął Rebić i z kilku metrów wpakował do siatki. 0:1!

24
7
7
10
41
70'
ZMIANA
67'

Gra przeniosła się do środka pola, piłkarze mają niewiele miejsca na boisku.

1
2
1
2
64'

Sprzed pola karnego uderzył Hakan Calhanoglu, piłka minęła bramkę o centymetry.

1
2
3
1
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ismael Bennacer.

3
3
1
60'

Kolejny strzał Torregrossy, Gianluigi Donnarumma popisał się świetną interwencją.

2
2
1
6
5
59'

Torregrossa płasko uderzał z pola karnego, bramkarz na posterunku.

1
1
1
58'
ZMIANA

AC Milan. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Ante Rebić.

8
2
5
4
12
58'

Z dośrodkowanie wyszedł strzał. Piłka po uderzeniu Tonalego przeleciała tuż obok słupka!

1
2
3
57'

Indywidualna akcjego Tonalego, ale zbyt później zdecydował się na strzał i został przyblokowany.

1
2
2
1
1
55'

Piłka w bramce Milanu, ale gola nie ma. Sędzia uznał, że był spalony. I miał rację.

3
4
5
7
4
54'

Bisoli sam na sam z bramkarzem, strzał z ostrego kąta odbił bramkarz.

1
3
5
1
51'

Ernesto Torregrossa uderzał efektownie z ok. 6 metrów, ale przestrzelił! To powinien być gol.

1
1
2
1
51'

Atak pozycyjny Bresci. Wszystko dzieje się jednak przed polem karnym.

2
1
48'

Po zmianie stron wciąż niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze biegają od pola karnego do pola karnego, ale niewiele z tego wynika.

2
2
1
3
46'

Wracamy do gry!

2
1
3
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
6
2
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrea Conti.

5
2
1
1
1
42'

Tonali uderzył z 18 metrów, kilka pięter ponad bramką Milanu.

3
1
1
5
40'

Hernandez do Ibrahmovicia, a ten spudłował z PIĘCIU metrów! Nieprawdopodobne.

52
85
7
6
4
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Theo Hernandez.

8
7
2
1
2
35'

Tym razem Gianluigi Donnarumma dobrze interweniował wybijając piłkę po strzale Aye.

1
2
4
33'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową z sześciu metrów tuż obok słupka uderzył Ernesto Torregrossa!

1
1
2
31'

Mogła cios zadać Brescia. Po dograniu obrońca w ostatnim momencie trącił piłkę i uratował zespół!

2
1
2
6
6
28'

Milan rozgrywa piłkę w okolicach środka boiska. Niewiele dzieje się na murawie.

3
1
2
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Ibrahimović nie zdołał dojść do piłki.

17
7
1
24'

Sędzia nie dostrzegł niemal metrowego spalonego Bisoliego. Z akcji i tak nic nie wyszło.

1
1
1
2
23'

Już 1/4 meczu za nami. Mamy nadzieję, że najgorsze za nami.

6
1
2
1
2
19'

Dośrodkowanie w pole karne, do piłki starał się dojść Ibrahimović. Uderzył jednak... obrońca. Joronen zdołał końcami palców odbić piłkę.

8
3
1
1
1
17'

Ismael Bennacer w końcu doszedł do uderzenia. Strzał poszybował obok bramki. Piłka otarła się o boczną siatkę.

2
1
2
16'

Po rzucie rożnym dla Bresci pod bramką Milanu powstało niewielkie zamieszanie, które wyjaśnił bramkarz.

3
1
1
2
2
15'

Ismael Bennacer znalazł się z piłką w polu karnym, ale wypychany przez obrońcę nie dał rady oddać strzału.

1
1
3
12'

Zagranie do Leao, ten jednak na spalonym. Wciąż z boiska wieje nudą.

1
3
1
1
10'

Gra toczy się częściej na połowie Milanu. Jednak póki co bez zagrożenia pod bramkami.

1
1
7'

Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony pola karnego. Do dośrodkowania jednak nikt nie doszedł.

1
1
2
4'

Pierwsza akcja Bresci. W bramce pewnie interweniował Gianluigi Donnarumma.

3
1
2
3
2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Simon Kjaer.

3
3
1
2
4
1'

Już groźnie pod bramką gospodarzy. Strzelał Kessie, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.