US Sassuolo. Schodzi: Francesco Caputo. Wchodzi: Mert Muldur.

schodzi Schodzi
Francesco Caputo #9
1
84'

Tym razem Manolo Gabbiadini przed szansą wpakowania futbolówki do bramki coraz bardziej zmęczonych podopiecznych Roberto De Zerbiego. Uderzenie zza linii pola karnego obok bramki Andrei Consiglego. Był po drodze rykoszet, więc Sampdoria dostała jeszcze korner.

2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Gabbiadini za protestowanie.

Sampdoria Genua
1
79'

Tym razem Karol Linetty może mieć pretensje wyłącznie do siebie. Uderzenie lidera środka pola Sampdorii wyraźnie obok spojenia słupka z poprzeczką po podaniu z rzutu rożnego. Nie było blisko przeciwnika, mimo to pomocnik nie przymierzył.

1
1
77'

Kolejna akcja z udziałem widocznego Karola Linettego. Polak wrzuca coraz to nowe piłki w pole karne US Sassuolo, ale później tylko z niezadowoleniem spogląda na swoich kompanów, którzy nie oddają celnych strzałów.

1
75'

Karol Linetty dogonił piłkę zanim ta opuściła boisko. Wysokie dośrodkowanie Polaka doleciało w pobliże Fabio Quagliarelli, któremu nie udaje się przymierzyć do bramki Andrei Consiglego. Widać już spore rozczarowanie po wiekowym napastniku.

1
72'

Sampdoria Genua. Schodzi: Lorenzo Tonelli. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

Ronaldo Vieira #4
1
72'

Karol Linetty miał szansę na gola!

1
70'

Zatańczyła piłka blisko bramki po wrzutce Gianluci Caprarego oraz strzale z ostrego kąta Karola Linettego. Nie pozwolił Polakowi nie strzelenie gola w trzecim meczu z rzędu Andrea Consigli, który widowiskowo i boleśnie dla siebie interweniował blisko linii.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za faul na Jeremim Bodze.

1
66'

Denerwuje się publiczność na Stadio Luigi Ferraris, ponieważ groźniejsze w ostatnich minutach było nieznacznie niecelne uderzenie Manuela Locatellego niż wszystkie próby podopiecznych Claudio Ranierego.

2
64'

Bartosz Bereszyński spodziewał się przerzutu w wykonaniu Domenico Berardego, zagrał na wyprzedzenie i nie pozwolił na to, żeby piłka trafiła do adresata crossowego podania.

1
62'

Coraz mniej czasu ma Sampdoria na przeprowadzenie decydującego ataku między dziesięcioma przeciwnikami. Gospodarze nie potrafią zdominować przyjezdnych, a US Sassuolo nie wywiesiło wciąż białej flagi w walce o komplet punktów.

2
59'

Fabio Quagliarella jest specjalistą od efektownych trafień. Tym razem doświadczonemu napastnikowi Sampdorii nie udało się zmieścić piłki w narożniku bramki Neroverdich.

1
57'

Kolejna akcja z udziałem Karola Linettego. Podanie Polaka do Fabio Quagliarelli, którego z dużym trudem powstrzymali obrońcy US Sassuolo.

1
53'

Jeremie Boga w słupek! US Sassuolo wybroniło się po rzucie rożnym Sampdorii i przeprowadziło kontratak. Podanie Domenico Berardego zostało przepuszczone przez Francesco Caputo, a po chwili została wystrzelona w obramowanie Blucerchiatich.

2
52'

Podniosła się temperatura w polu karnym przyjezdnych. Szarża Karola Linettego obok biernego Pedro Obianga i zagranie reprezentanta Polski w pole bramkowe. W ostatnich momencie wybronili się zawodnicy z Reggio Emilia.

1
1
51'

Piłka sunęła w polu karnym Neroverdich i znalazłaby się pod nogami gotowego do oddania strzału Gastona Ramireza, gdyby nie brawurowa interwencja Rogerio.

3
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Colley za faul na Francesco Caputo.

1
49'

Brawa z trybun za interwencję dla Bartosza Bereszyńskiego. Polak nie dał tym razem poszaleć przeciwnikowi na swoim skrzydle. Publiczność zachęca również gospodarzy do odważniejszego atakowania.