Matthijs de Ligt prawdopodobnie ustalił wynik.

1
1
90+1'

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt. Asystował mu Paulo Dybala.

Rośnie wynik na korzyść Juventusu. Matthijs de Ligt tym razem powalczył do końca o piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a skoro Cristiano Ronaldo ściągnął na siebie uwagę obrońców Fiorentiny, to Holendrowi pozostało oddać strzał do sieci.

31
20
4
5
5
90'

Doliczone sześć minut.

6
3
2
5
3
89'

Fiorentina. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: Kevin Agudelo.

3
1
1
3
88'

Juventus. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

83'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

83'

Cristiano Ronaldo z kolejnym golem!

22
11
2
5
8
80'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Jeszcze pewniej niż w pierwszej połowie meczu. Cristiano Ronaldo strzelił płasko dokładnie w boczną siatkę. Bartłomiej Drągowski wylądował tym razem w kompletnie innym miejscu. Wygrana Juventusu raczej pewna.

37
21
7
9
12
80'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Ceccherini za sprokurowanie rzutu karnego.

7
4
1
3
4
77'

Rzut karny po faulu Federico Cecceriniego na Rodrigo Bentancurze.

10
4
5
6
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu zagotowało się blisko bramki Wojciecha Szczęsnego. Skomplikowane, ale ostatecznie niebezpieczne rozegranie rzutu wolnego i w ostatnim momencie interweniował Matthijs de Ligt.

1
1
1
3
3
73'

Fiorentina. Schodzi: Patrick Cutrone. Wchodzi: Riccardo Sottil.

1
72'

Interwencja Bartłomieja Drągowskiego po strzale z dystansu Adriena Rabiota. W pierwszym tempie nie udało się chwycić piłki, ale za moment sam zaasekurował się bramkarz Fiorentiny.

2
1
1
1
70'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego próbował strzelić gola Matthijs de Ligt. Zamiast próbować do końca dopaść do piłki, Holender zawiadował zagranie ręką, ale nie przekonał do swoich racji sędziego.

4
1
1
1
3
67'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Paulo Dybala.

64'

Bartłomiej Drągowski interweniował po uderzeniu z centralnej części pola karnego. Rajd Douglasa Costy nieomal dał Juventusowi drugiego gola, jednak Polak wzniósł się na wyżyny umiejętności i odbił piłkę jedną dłonią. Piękna obrona!

8
2
3
1
1
63'

Marco Benassi i najlepsza szansa Violi na wyrównanie. Potężne uderzenie pomocnika gości zza pola karnego i niewiele zabrakło mu, żeby zerwać pajęczynę w bramce Wojciecha Szczęsnego. Polak tylko z podziwem obserwował lot piłki.

1
1
1
60'

Fiorentina. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Dusan Vlahović.

Dusan Vlahović #28
1
59'

Bianconeri zbliżyli się do pola karnego przyjezdnych. Kombinacja została przerwana przez zawodników w fioletowych strojach, a z kolei ich kontratak zakończył się podaniem do Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
57'

Gra wznowiona po przerwie spowodowanej urazem Adriena Rabiota. Francuz ucierpiał w wyniku niebezpiecznej kolizji w polu karnym Bianconerich.

3
1
1
1
2
54'

Dalbert Henrique zaliczył przechwyt blisko pola karnego Bianconerich, a uderenie zza szesnastki Marco Benassiego tylko zatańczyło groźnie w pobliżu bramki Wojciecha Szczęsnego. Łupem przyjezdnych był korner.

2
2
1
2
3
53'

Bez fajerwerków na początku drugiej części spotkania. Juventus FC w posiadaniu piłki, co od razu ma inny wymiar po tym jak objął prowadzenie. Teraz ciężar zaproponowania czegoś nowego jest na przegrywających zawodnikach z Florencji.

1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Rachid Ghezzal za spóźniony wślizg w nogi Juana Cuadrado.

ACF Fiorentina
2
2
48'

Po przerwie przywitali się z piłką bramkarze obu drużyn. Nie były to jednak skomplikowane interwencje dla takich specjalistów jak Wojciech Szczęsny oraz Bartłomiej Drągowski.

4
1
1
1
46'

5
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
2
2
42'

Cristiano Ronaldo pokonał Bartłomieja Drągowskiego. Bramka w dziewiątym meczu ligowym z rzędu.

7
8
2
5
4
40'

Specjalista od bronienia rzutów karnych Bartłomiej Drągowski miał piłkę prawie na dłoniach, rzucił się we właściwy narożnik, jednak uderzenie Cristiano Ronaldo było zbyt dobre. Portugalczyk z 18. golem w sezonie, a Bianconeri na prowadzeniu.

23
15
4
12
13
39'

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella za sprokurowanie rzutu karnego.

German Pezzella #20
1
3
3
39'

Będzie rzut karny!

6
4
3
6
7
38'

Sędzia zastanawia się, czy nie powinno być rzutu karnego za zagranie ręką Germana Pezzelli blokującego strzał z dystansu Miralema Pjanicia.

3
1
3
4
3
38'

Wojciech Szczęsny na razie nie do pokonania. Poprawia się po miernym występie w Neapolu!

4
4
1
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci za ostrą grę w starciach z Patrickiem Cutrone.

1
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa za próbę wymuszenie rzutu karnego.

Piłka nie dotarła do Gonzalo Higuaina po dośrodkowaniu Rodrigo Bentancura. Kolejna piłka wrzucona w kierunku Cristiano Ronaldo, którego zdaniem powinna być jedenastka dla Juventusu po jego starciu z Igorem

1
2
1
3
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Juventus dłużej w posiadaniu piłki, ale więcej celnych uderzeń oddała Fiorentina. Wojciech Szczęsny musiał wykazać się umiejętnościami trzy razy, a Bartłomiej Drągowski raz.

5
1
27'

Pojedynek polskich bramkarzy trwa w najlepsze. Bartłomiej Drągowski odbił piłkę podręcznikowo do boku po uderzeniu z dystansu, po którym szybowała w narożnik bramki Violi. Pierwsza celna próba Juventusu w wykonaniu Rodrigo Bentancura.

4
1
2
2
1
24'

Tym razem Bartłomiej Drągowski. To było prostsze. W odpowiedzi na strzały Patricka Cutrone oraz Pola Liroli było delikatne zagranie Douglasa Costy prosto do koszyczka byłego zawodnika Jagiellonii Białystok.

4
1
1
1
2
23'

Wojciech Szczęsny! Bramkarz Juventusu musiał wykazać się instynktem oraz refleksem. Po dośrodkowaniu piłka została dwukrotnie strącona. Ostatecznie uderzył Patrick Cutrone z bliska i zorganizował egzamin Polakowi.

3
2
1
1
2
21'

Juventus FC pracuje nad rozmontowaniem obrony przeciwnika. Głęboko cofnięci są przyjezdni i poradzili sobie przed momentem z groźnie wyglądającym dośrodkowaniem. W rewanżu zryw Federico Chiesy i w ostatnim momencie zatrzymał go wślizgiem Leonardo Bonucci.

1
1
1
1
4
18'

Chwyt Bartłomieja Drągowskiego. Nie była to skomplikowana interwencja, ponieważ po wstrzeleniu Gonzalo Higuaina piłka odbiła się od interweniującego wślizgiem defensora i zwolniła.

2
1
1
2
2
16'

Federico Chiesa staranował Rodrigo Bentancura. Sędzia ponownie przerwał grę i przyznał wznowienie zawodnikom Maurizio Sarremu. W tej krótkiej przerwie wrócili na swoje pozycje piłkarze z Florencji.

3
2
1
1
1
14'

Duża przewaga Juventusu pod względem posiadania piłki. Ostatnim łupem lidera był korner. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska Leonardo Bonuccemu nie udało się oddać strzału w bramkę Bartłomieja Drągowskiego.

3
1
2
1
1
10'

Awantura w polu karnym Fiorentiny. Gospodarze domagali się odgwizdania jedenastki po konfrontacji Patricka Cutrone z Miralemem Pjaniciem. Sędzia pieczołowicie zbadał sytuację i nie przyznał świetnej szansy na gola Bianconerim.

3
1
1
2
1
8'

Twardo bronią podopieczni Giuseppe Iachiniego i jeszcze nie pozwolili na rozwinięcie skrzydeł zawodnikom z Piemontu.

5
2
2
3
3
5'

Podanie do Gonzalo Higuaina w pole karne przyjezdnych. Blisko Argentyńczyka był Igor i nie pozwolił na zatrudnienie uderzeniem Bartłomieja Drągowskiego.

4
3
3
3
3
4'

Konfrontacje w centrum boiska grających w biało-czarnych strojach gospodarzy z fioletowymi przyjezdnymi. Gwizdek sędziego po bezpardonowym przewinieniu na Adrienie Rabiocie.

3
1
1
3
3
11:49

Trenerzy spóźnieni, ale uśmiechnięci. Serdeczne powitanie Maurizio Sarrego oraz Giuseppe Iachiniego w katakumbach stadionu w Turynie.

2
1
1
1
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Fiorentiną?
1
1
1
11:49

Ostatnie przygotowania zawodników z Florencji.