Milan. Schodzi: Samuel Castillejo. Wchodzi: Daniel Maldini.

2
1
1
90+1'

Również AC Milan oddał strzał w słupek. Rozstrzygnięcie tego meczu przez gospodarzy było o centymetry, mimo to wybronili się ofiarnie podopieczni Ivana Juricia. Minimalnie chybił Samuel Castillejo, który chciał dobić uderzenie Theo Hernandeza.

4
4
3
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
5
89'

Alexis Saelemaekers chciał być bohaterem w debiucie. Zawodnik znany z ligi belgijskiej nie spojrzał na lepiej ustawionych kompanów z klubu i oddał niecelne uderzenie zza linii pola karnego.

5
2
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Pessina za niesportowe zachowanie.

Matteo Pessina #32
4
1
2
3
84'

Beznadziejne podanie Theo Hernandeza. Piłka posunęła prosto poza boisko, a AC Milan musi znowu martwić się o jej odzyskanie. Hellas Werona będzie walczyć do końca o zapunktowanie w stolicy Lombardii.

4
2
2
2
80'

10 minut do końca podstawowego czasu. Marco Silvestri ponownie przechwycił piłkę. Tym razem poczęstował go dośrodkowaniem z lewego skrzydła Theo Hernandez.

4
1
2
78'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Alexis Saelemaekers.

76'

Poderwał się na prawej stronie boiska Davide Calabria, który zaatakował w stylu grającego po przeciwnej flance Theo Hernandeza. Efektem rajdu Włocha był korner, a dośrodkowanie spod chorągiewki zostało wyłapane przez Marco Silvestrego.

3
1
74'

Gra jedenastu na dziesięciu jeszcze nie przyniosła nic przełomowego. W tym momencie publiczność ma już jasne oczekiwania wobec podopiecznych Stefano Piolego, którzy mają udokumentować przewagę liczebną zwycięskim golem. Czasu jest jednak niewiele.

2
1
1
70'
68'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sofyan Amrabat za brutalny faul na Samuelu Castillejo.

6
6
5
67'

Lucas Paqueta powrócił na boisko w barwach Milanu i ma pomóc w pokonaniu Hellasu.

1
2
3
64'

Milan. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Lucas Paqueta.

63'

Mattia Zaccagni strzelił w słupek! Potężne uderzenie po prostej i piłka co prawda przedarła się przez gąszcz zawodników Milanu, ale po raz drugi po przerwie zatrzymała się na obramowaniu Gianluigiego Donnarummy. Rossoneri mają furę szczęścia.

3
1
2
1
1
61'

Trenerzy powoli zastanawiają się nad wprowadzeniem odpowiednich zmienników. Większe pole manewru ma teoretycznie Ivan Jurić, a na ławce rezerwowych czekają na swoją szansę Paweł Dawidowicz oraz Mariusz Stępiński.

1
1
58'

Davide Calabria znalazł się wewnątrz pola karnego. Mocne uderzenie z kilkunastu metrów obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Hellasu Werona. Coraz głośniej na stadionie w Mediolanie.

1
1
2
56'

Potrzeba było trzech sytuacji podbramkowych Hellasu Werona zanim obudzili się piłkarze z Mediolanu. Zrobiło się tym razem ciekawie w pobliżu bramki Marco Silvestrego po dośrodkowaniu Hakana Calhanoglu. Co najmniej dwóch Rossonerich miało apetyt na oddanie uderzenia.

1
2
52'

Hellas Werona odzyskał swój wigor oraz rezon po kwadransie spędzonym w szatni. Podobna akcja do tej, która przyniosła beniaminkowi prowadzenie w pierwszej połowie, i tym razem Gianluigi Donnarumma mógł odetchnąć. Piłka odbiła się od słupka w bramce Milanu!

8
1
1
48'

Sofyan Amrabat poczęstował Gianluigiego Donnarummę uderzeniem z dystansu. Włoch nie miał problemu z powstrzymaniem szybującej w jego kierunku piłki. Tylko ostrzeżenie dla zespołu z Mediolanu.

3
1
1
1
2
46'

Druga połowa.

1
1
2
1
Czy AC Milan strzeli w tym meczu więcej niż jednego gola?
6
2
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za faul na Sofyanie Amrabacie.

4
1
2
45'

Doliczona minuta.

1
2
41'

AC Milan na połowie przeciwnika, ale ostatnie ataki bez wyrazu i coraz więcej wskazuje na to, że drużyny zejdą do szatni z kompromisowym wynikiem po zadaniu sobie jednego ciosu.

1
3
1
37'

Alessio Romagnoli znalazł się w polu karnym przyjezdnych i strzelił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Defensorowi w czerwono-czarnym pasiaku nie zabrakło dużo dokładności, żeby dać prowadzenie Milanowi.

1
2
4
35'

AC Milan próbował pójść za ciosem po wyrównaniu i miał już swoją szansę na strzelenie kolejnego gola. Nie wykorzystał jej Ante Rebić, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem próbował kiwać i nawet jeżeli ta sztuka się udała, to Chorwat wygonił się za bardzo do boku, żeby oddać celne uderzenie.

3
3
1
32'

Hakan Calhanoglu dopadł przeciwnika!

3
1
5
29'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu.

Na kłopoty Milanu stały fragment gry. Hakan Calhanoglu był bohaterem ćwierćfinału Pucharu Włoch z Torino FC i nie próżnuje również w meczu ligowym z Hellasem Werona. Po strzale Turka z rzutu wolnego piłka odbiła się jeszcze od pleców stojącego w murze Valerio Verre zanim zaskoczyła Marco Silvestrego i wylądowała w sieci.

6
2
7
11
31
27'

AC Milan wziął piłkę w swoje posiadanie, jednak ma problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Ante Rebić oraz Rafael Leao od czasu do czasu podrywają się do ataku na połowie Hellasu Werona, jednak nie robi to wrażenia na gościach.

3
2
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Amir Rrahmani za faul na Ante Rebiciu.

4
1
4
2
21'

Samuel Castillejo oraz Ante Rebić sprawdzili swoimi uderzeniami czujność Marco Silvestrego. Bramkarz Hellasu Werona pokazał, że takie egzaminy są mu niestraszne i po próbie Hiszpana odbił piłkę, a po poprawce Chorwata złapał ją.

3
1
18'

Rafael Leao obiegł przeciwnika. Efektem dynamicznego przyspieszenia oraz kreatywnego zwodu Portugalczyka był rzut wolny na połowie przeciwnika. na razie AC Milan musi cieszyć się takimi małymi łupami.

1
1
16'

Hellas Werona na prowadzeniu w Mediolanie. Beniaminek nie pęka!

7
3
1
1
13'

Gol! Strzelił Davide Faraoni. Asystował mu Mattia Zaccagni.

Beniaminek szybko odpowiedział na akcję Theo Hernandeza i wyszedł na prowadzenie. Tym razem Francuz musiał się wykazać w defensywie i nie zrobił tego. Obok lewego defensora Milanu przebiegł bezkarnie Davide Faraoni i strzelił z bliska po miękkiej wrzutce.

Asysta:
44
31
3
1
2
11'

Rajd Theo Hernandeza. Francuz w swoim stylu ominął przeciwników z Werony i oddał swoje pierwsze uderzenie na bramkę strzeżoną przez Marco Silvestrego. Zapachniało prowadzeniem Rossonerich.

2
1
1
10'

Leniwe ostatnie ataki obu jedenastek. Gianluigi Donnarumma postanowił podejść bliżej do obrońców Milanu, którzy najwidoczniej zlekceważli poprzednie uwagi swojego bramkarza. Reprezentant Włoch apeluje do Rossonerich o koncentrację i większą aktywność, kiedy futbolówkę posiadają goście.

1
1
1
1
4'

Gianluigi Donnarumma rozgrzał się po strzale Valerio Verre. Nawet w razie pokonania reprezentanta Włoch nie byłoby gola dla Hellasu Werona z powodu zagrania ręką.

4
2
2
2
3'

Pierwsze przyspieszenie podopiecznych Stefano Piolego, a piłka powędrowała na lewe skrzydło do Ante Rebicia. Dośrodkowanie Chorwata zostało powstrzymane przez grających w niebieskich strojach z żółtymi akcentami obrońców Hellasu Werona.

2
1
2
Czy AC Milan wygra mecz z Hellasem Werona?
3
1
2
14:46

AC Milan musi sobie radzić w tym meczu bez Zlatana Ibrahimovicia.

3
8
1
1
14:46

Jedenastka wybrana przez trenera Stefano Piolego.

1
13:37

Sędzia: Daniele Chiffi

1
1
13:37

Rossoneri są nieźle dysponowani od początku roku. Wzmocnienie Zlatanem Ibrahimoviciem wyszło prawie wszystkim podopiecznym Stefano Piolego na zdrowie. W niedzielę spróbują przedłużyć pasmo udanych spotkań.

1
2
1
1
13:37

AC Milan już bez Krzysztofa Piątka zmierzy się przed derbami Mediolanu z Hellasem Werona. Rossoneri mają szansę na zajęcie miejsca premiowanego awansem do europejskich pucharów w razie pokonania beniaminka.