03 lut 2020 20:45
90+8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Belg wrócił na boisko mimo urazu i zamknął mecz golem na 4:2 już po upływie doliczonych pierwotnie minut. Emil Audero pogubił się, biegał jak ułan poza własnym polem karnym i "asystował" przy trafieniu Driesa Mertensa. Doświadczonemu napastnikowi pozostało przymierzyć z dystansu do sieci. Teraz już na pewno można ogłosić, że komplet punktów trafi na konto Napoli.

21
17
4
2
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Politano za próbę wymuszenia rzutu karnego.

8
7
3
2
9
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Demme za ostry faul.

SSC Napoli
5
1
4
3
2
90+1'

Kontuzja Driesa Mertensa. Również doświadczony napastnik będzie mieć problem z dokończeniem spotkania.

3
2
4
4
2
90'

Doliczone siedem minut.

4
6
5
2
2
89'

Kostas Manolas blady jak ściana. Przyjezdni powinni dokończyć mecz bez Greka z uwagi na jego zdrowie po faulu Karola Linettego.

5
2
7
4
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za brzydki faul na Kostasie Manolasie.

Sampdoria Genua
10
5
6
7
9
85'

Diego Demme, były gracz RB Lipsk, może rozstrzygnąć ten mecz.

5
3
3
2
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Demme.

W tym meczu może wydarzyć się wszystko. Nawet trafienie Diego Demme, który z czego jak z czego, ale ze strzelania goli nie słynie. Nowy pomocnik SSC Napoli uderzył z kilkunastu metrów na 3:2. Bramka była już odsłonięta, ponieważ Emil Audero ruszył w kierunku jednego z narożników w momencie zablokowanego uderzenia Lorenzo Insigne.

SSC Napoli
46
19
7
4
10
81'

Zmiany Fabio Quagliarelli i Jakuba Jankto spowodowane urazami.

4
1
5
4
5
79'
ZMIANA

Sampdoria Genua. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

2
79'
ZMIANA
77'

Manolo Gabbiadini przywrócił remis w bitwie w Genui. To identycznie jak Fabio Quagliarella były zawodnik Napoli.

3
1
2
4
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini.

Tym razem już wszystko zgodnie z przepisami i Sampdoria wyrównała na 2:2 w meczu, w którym przegrywała już 0:2. Manolo Gabbiadini strzelił z rzutu karnego w swój prawy narożnik i choć Alex Meret rzucił się w odpowiedni narożnik, to nie zatrzymał piłki.

15
8
10
14
18
72'
ZMIANA
8
6
4
1
1
71'

Rzut karny.

12
6
9
4
14
70'

Tym razem sporna jest kolizja Kostasa Manolasa z Fabio Quagliarellą w polu karnym Napoli. Federico La Penna sprawdza.

9
2
6
5
1
69'

Genueńczycy domagali się głośno podyktowania rzutu karnego za zagrania ręką Kostasa Manolasa. Grek nie wygląda na spanikowanego, więc chyba było zgodnie z przepisami.

5
2
3
3
4
68'
ZMIANA

Sampdoria Genua. Schodzi: Gaston Ramirez. Wchodzi: Gonzalo Maroni.

Gonzalo Maroni #20
7
3
6
2
4
66'

Sampdoria poświęciła dużo energii na odbieranie piłki na połowie Napoli, mimo to jeszcze nie odrobiła strat. Podopieczni Claudio Ranierego muszą jeszcze poszukać w sobie rezerw, jeżeli chcą wyrównać.

4
3
3
3
2
63'

Każdy kwadrans meczu jest napakowany ciekawymi wydarzeniami. Widowisko przede wszystkim dynamiczne, a i dość emocjonujące, o czym świadczy ekscytacja publiczności na Stadio Luigi Ferraris.

7
4
5
3
8
61'
ZMIANA
60'

Nie ma gola Napoli z powodu spalonego. Piłka znalazła się w bramce po uderzeniu Piotra Zielińskiego, który dobijał uderzenie Lorenzo Insigne.

5
3
5
12
7
59'

Kolejny przechwyt wysoko pressujących gospodarzy blisko pola karnego Napoli. Tym razem starał się skorzystać Karol Linetty, po którego strzale z dystansu piłka przeturlała się obok bramki Alexa Mereta.

7
4
4
2
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Gaston Ramirez za protestowanie.

6
1
1
1
1
55'

Federico La Penna anulował wcześniej uznanego gola Gastona Ramireza z powodu wcześniejszego zagrania ręką Manolo Gabbiadiniego. Gospodarze już cieszyli się z dogonienia przeciwnika, ale na razie nic z tego.

7
5
2
1
2
53'

Za łatwo wszystko się dzieje w tym meczu. Defensorzy bronią tylko teoretycznie. 17. strzał w spotkaniu to dzieło Fabio Quagliarelli, który ponownie nie przymierzył w lustro bramki.

6
3
4
2
6
52'

15 z 35 goli Arkadiusza Milika w Serie A to efekt jego pierwszego strzału w meczu.

7
3
4
1
50'

Podanie w pole karne od Albina Akdala do Fabio Quagliarelli. Włoch wziął na plecy obrońcę i oddał strzał po ziemi w boczną siatkę. Jeden z lepszych meczów napastnika Blucerchiatich w sezonie.

7
3
4
2
2
48'

Wymiana podań na lewym skrzydle. Fabio Quagliarella postanowił tam zrobić przewagę na korzyść Sampdorii, tyle że zabrakło zawodnika zdolnego do oddania strzału po dośrodkowaniu weterana.