2
2
2
90+3'

Simone Inzaghi kolekcjonuje kartoniki. Trener gospodarzy gorączkuje się blisko linii bocznej boiska.

3
2
3
2
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lazzari za ostre wejście w przeciwnika i na dodatek nerwowe zachowanie po gwizdku sędziego Gianluci Rocchego.

Manuel Lazzari #29
Lazio Rzym
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
1
1
3
90'

Thomas Strakosha ponownie robi przedstawienie. Albańczyk w ostatnim momencie wybił piłkę, tyle że prosto pod nogi Alexisa Sancheza. Chilijczyk powinien lobować, ale nieptrzebnie podawał jeszcze do Romelu Lukaku, którego ponownie powstrzymał wślizgiem Francesco Acerbi.

2
2
2
2
1
86'
ZMIANA
85'

Ciro Immobile mógł zamknąć mecz trzecim golem dla Lazio. Napastnik Biancocelestich poradził sobie perfekcyjnie z Diego Godinem, ale nie pokonał w sytuacji sam na sam Daniele Padellego. Weteran stanął na wysokości zadania.

2
1
1
84'

Inter szturmuje bramkę Lazio już bez Marcelo Brozovicia. Chorwat został wymieniony na Christiana Eriksena.

82'

Inter na połowie Biancocelestich i z dużym zaangażowaniem szuka gola przynajmniej na wagę remisu. Simone Inzaghi stara się zmotywować podopiecznych do skutecznego odpierania ataków uczestnika Ligi Europy.

2
1
80'
ZMIANA
79'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin za przytrzymanie przeciwnika.

Inter Mediolan
78'

Piłka w bramce Lazio po strzale z bliska Lautaro Martineza, jednak w momencie wrzutki Ashleya Younga na głowę Argentyńczyka był spalony, dlatego trafienie nie zostało uznane. Inter musi nadal szukać sposobu na doprowadzenie do remisu.

2
1
76'

Ponownie Thomas Strakosha po dośrodkowaniu, a Biancocelesti grają na przetrwanie i schowali się w jedenastu na własnej połowie. Zobaczymy, czy podopiecznym Simone Inzaghego wystarczy wytrwałości na aż kilkanaście minut bronienia.

2
74'

Nerazzurri są obecnie w tarapatach, ponieważ na kilkanaście minut przed końcem spotkania muszą gonić wynik. Po głębokim dośrodkowaniu Ashleya Younga interweniował Thomas Strakosha, który musi odbudować morale identycznie jak w nieudanych derbach Rzymu.

3
72'

Sergej Milinković-Savić dał zaliczkę Biancocelestim!

4
3
2
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergej Milinković-Savić.

Manuelowi Lazzaremu udało się wywalczyć korner w konfrontacji z dwoma zawodnikami z Mediolanu. Za wykonanie rzutu rożnego zabrał się Luis Alberto, po którego wrzutce strzelił Adam Marusić. Z problemami interweniowali goście, konkretnie Marcelo Brozović po próbie Czarnogórca, ale był jeszcze Sergej Milinković-Savić i pokonał Daniele Padellego płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów. Lazio na prowadzeniu w hicie!

7
7
2
4
3
68'

Obrazki ze Stadio Olimpico. Na razie Lazio jeden, Inter jeden.

1
1
1
1
66'

Ashley Young wbiegł w pole karne Lazio. Źle ustawieni byli gospodarze, ale uratował ich ryzykowną interwencją Luiz Felipe. W odpowiedzi akcja stołecznego klubu zakończona potwornym strzałem z dystansu Joaquina Correi.

2
63'
ZMIANA

Lazio Rzym. Schodzi: Jony. Wchodzi: Manuel Lazzari.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
1
63'
ZMIANA
61'

Na razie ostatnie słowo w sprawie wyniku należy do Ciro Immobile. 26. gol napastnika Lazio w sezonie Serie A.

2
1
1
1
59'

Korner po interwencji Francesco Acerbego, który w swoim stylu zablokował wślizgiem uderzenie Romelu Lukaku. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska żadnemu zawodnikowi Interu nie udało się zatrudnić, a tym bardziej pokonać Thomasa Strakoshy.

3
1
1
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Felipe za faul na połowie przeciwnika.

Luiz Felipe #3
Lazio Rzym
1
57'

Biancocelesti atakują przeciwnika z Mediolanu. Stracona bramka mocno skomplikowała zadanie gospodarzom, ale nie poddali się.

1
55'

Lazio uskrzydlone swoim golem i szuka drugiego. Adam Marusić nie zdołał oddać uderzenia po dośrodkowaniu Jonego z lewego skrzydła i gospodarze musieli tworzyć atak od początku. Piłka została wycofana aż do Thomasa Strakoshy i odetchnęli obrońcy z Mediolanu.

2
1
53'

Ciro Immobile i ponownie remis w Rzymie! Napastnik Lazio wykonał jedenastkę z zimną krwią.

2
4
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Leiva za faul na Lautaro Martinezie.

Lazio Rzym
2
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Sam wywalczył i wykorzystał jedenastkę. Ciro Immobile zmylił Daniele Padellego i doprowadził do remisu 1:1 pewnym uderzeniem. Ponownie równowaga na Stadio Olimpico. Kandydat do zdobycia korony króla strzelców Serie A oraz złotego buta nie pozwolił sobie na błąd.