Serie A: 26. kolejka
08 mar 2020 15:00
90+7'

Po analizie VAR sędzia zmienił zdanie! Wiedział, że Polak nie chciał zrobić krzywdy rywalowi.

3
1
90+5'

Bandyckie wejście Linettego od tyłu w nogi Zaccagniego, był spóźniony w intwerncji. Polak wie, że zrobił coś złego.

4
3
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty.

Sampdoria Genua
2
1
2
1
90'

Doliczono 5 minut.

90'

Sampdoria Genua. Schodzi: Fabio Quagliarella. Wchodzi: Morten Thorsby.

wchodzi Wchodzi
Morten Thorsby #18
schodzi Schodzi
1
1
88'

Hellas Werona. Schodzi: Sofyan Amrabat. Wchodzi: Eddie Salcedo.

Eddie Salcedo #29
86'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

7
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Dawidowicz. To jednak Polak faulował.

1
3
85'

RZUT KARNY DLA SAMPDORII!

2
1
84'

UWAGA, VAR! Sędzia analizuje sytuację sprzed chwili, gdzie Tonelli ucierpiał, ale nie odgwizdał arbiter faulu. Teraz jednak może wyjść, że Ekdal przewinił.

1
1
80'

Hellas Werona. Schodzi: Samuel Di Carmine. Wchodzi: Giampaolo Pazzini.

Samuel Di Carmine #20
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Jankto.

80'

Strzał Dawidowicza głową pewnie łapie Audero.

1
78'

Mądrze wstrzelona piłka z prawej strony w pole karne, a Quagliarella uderzył od razu daleko od rąk Silvestriego. Mamy remis!

1
77'

4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Emmanuel Agyemang-Badu.

72'

Ładna teraz akcja Polaków w Sampdorii. Bereszyński powstrzymał dynamiczną akcję rywala, napędził kontrę. Dzięki niemu Linetty miał idealną pozycję do strzału zza pola karnego, ale polski pomocnik uderzył minimalnie niecelnie, choć sprytnie, po ziemi.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Tonelli.

67'

Kapitalnie teraz Silvestri wybronił dwa strzały głową graczy Sampy! Znakomity ma refleks!

1
65'

Błąd Bereszyńskiego na szczęście nie zakończył się kontrą Hellasu. Prawie stracił piłkę pod własnym polem karnym, próbując wdać się w drybling.

1
62'

Dobry strzał Jankto ze skraju pola karnego świetnie broni Silvestri!

61'

Sampdoria Genua. Schodzi: Ronaldo Vieira. Wchodzi: Karol Linetty.

Ronaldo Vieira #4
3
1
56'

Świetna piłka w pole karne do Verre, ale piłkarz Hellasu skiksował. Poprawiać to chciał Di Carmine, ale posłał piłkę wysoko w puste trybuny. Na jego szczęście jest korner, bowiem piłka odbiła się od łydki jednego z obrońców.

54'

Sampa więcej teraz szuka Quagliarelli niż Gabbiadiniego. Bereszyński za to teraz bardzo dobrze odciął możliwość kontrataku Hellasu.

52'

Sampdoria stara się grać ofensywniej, ale wciąż brakuje w akcjach "tego czegoś". Nieco wycofany Hellas.

48'

Dośrodkowanie Jankto, strzał Guentera tylem do bramki złapał pewnie Silvestri.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Di Carmine.

Hellas Werona
czas Druga połowa
42'

Prostopadła piłka do Vieiry w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

40'

Patrząc na bardzo wolną i pasywną pracę Sampy w środku pola, przydałby się Karol Linetty. Bereszyński nie nadąża za Lazoviciem. Z kolei Dawidowicz mądrze pilnuje linii i kontroluje z Guenterem ruchy Gabbiadiniego.

1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Ronaldo Vieira.

38'

Teraz przycisnęła Sampdoria, ale nie potrafiła wejść z piłką w pole karne.

1
36'

Hellas stara się grać wyżej i uniemożliwiać wyjście Sampdorii z własnej połowy.

1
32'

Mocne dośrodkowanie z lewej strony tuż pod bramkę, wybiegł Zaccani zza pleców obrońcy i z prawie zerowego kąta zmieścił piłkę tuż między słupkiem a ręką bramkarza. Hellas prowadzi!

1
32'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Emil Audero.

4
1
1
30'

Świetny strzał Amrabata z dystansu, ale kapitalnie na linii zachował się Audero i obronił strzał!

1
28'

Szybka akcja Sampy, Jankto chciał wbiec po piłkę w pole karne, ale tuż przed linią potrącił go Adjapong. Mimo to sędzia nie użył gwizdka.

1
25'

Złe decyzje w akcjach Sampy, złe wybory w szybkich akcjach Hellasu. Piłkarzom chyba udziela się mały poziom adrenaliny wynikający z pustych trybun.

1
22'

Wciąż stroną dominującą jest Hellas, ale nie tworzy zagrożenia i nie narzuca zabójczego tempa.

17'

Świetny rajd Gabbiadiniego, przewraca się przed polem karnym Hellasu, ale sędzia nie dopatrzył się jednak faulu.

13'

Od razu odpowiedź Sampdorii, ale strzał Gabbiadiniego w polu karnym wyłapał Silvestri.

1
12'

Pierwsza groźna sytuacja w meczu! Wrzutka z lewej strony idealnie na głowę jednego z napastników i instynktownie to broni Audero!

2
1
10'

Mocne dośrodkowanie Lazovicia z lewej strony minęło napastników Hellasu.

2
9'

Wciąż Hellas w posiadaniu piłki, ale nie ma kompletnie pomysłu, jak sforsować defensywę Sampy.

2
6'

Na razie Hellas gra piłką, ale bardzo daleko od bramki, czekamy na stworzenie sytuacji.

2
3'

Na razie jest dużo walki w środku pola, zespoły próbują siebie czytać.

2
1'

Mecz bez kibiców jest smutny. Czuć to...