Jeszcze trafienie kontraktowe i zasmucony David Ospina nie zachowa czystego konta. Simone Edera oderwał się od obrońców z Neapolu i główkował po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Cristiana Ansaldego.

1
2
4
87'

Ostatnie minuty konfrontacji i Napoli jeszcze przebywa na połowie przeciwnika. Może pokusi się o efektowniejszy wynik niż 2:0.

5
1
1
1
84'
83'

Torino FC. Schodzi: Simone Zaza. Wchodzi: Simone Edera.

2
1
1
1
1
83'

Torino FC. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Simone Verdi.

82'

Gol! Strzelił Giovanni Di Lorenzo. Asystował mu Dries Mertens.

Gospodarze wreszcie zamknęli spotkanie. Napoli prowadzi 2:0 po perfekcyjnym dograniu Driesa Mertensa. Płaskie dośrodkowanie zmiennika wykorzystane przez Giovanniego Di Lorenzo, który uderzył z bliska.

3
80'

SSC Napoli. Schodzi: Stanislav Lobotka. Wchodzi: Allan.

5
5
3
2
1
79'

Stanislav Lobotka wrócił na boisko, a był poza nim z powodu urazu. Słowak mógł pomóc w powstrzymaniu Andrei Belottego, mimo to reprezentant Włoch strzelił zza pola karnego. Pudło!

3
1
1
76'

Arkadiusz Milik bez gola, choć prób jego zdobycia podjął kilka.

5
4
2
4
2
74'
73'

Azzurri w kolejnej wymianie podań na połowie przeciwnika. Już 62 procent posiadania Napoli. W sytuacji sam na sam z bramkarzem nie ma gola, ponieważ wyśmienicie interweniował na przedpolu Salvatore Sirigu.

1
1
1
1
69'

Dośrodkowanie Lorenzo Insigne, które nie mogło zakończyć się strzałem Matteo Politano albo Arkadiusza Milika, ponieważ było bardzo niedokładne.

2
4
4
2
3
66'

Torino FC. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Soualiho Meite.

2
65'

Bardzo jednostronne i przez to momentami nużące widowisko. Torino FC nie ma nic ciekawego do zaproponowania w ofensywie.

1
1
3
2
62'

Podanie w pole karne do Piotra Zielińskiego. Dużo takich piłek posłanych w szesnastkę Torino FC, ale bardzo często uderzenia gospodarzy są blokowane.

1
1
60'

Korner dla Azzurrich i krótkie rozegranie. Kombinacja zakończyła się odważnym zrywem Stanislava Lobotki pod bramkę Salvatore Sirigu. W ostatnim momencie przed oddaniem strzału Słowak został zablokowany.

1
1
1
57'

Piotr Zieliński starał się uruchomić dograniem w pole bramkowe Arkadiusza Milika. Odrobinę za mocno kopnięta futbolówka przeleciała przed nosem byłego zawodnika Górnika Zabrze.

4
1
2
1
1
56'

Ponownie Arkadiusz Milik. Po podaniu z głębi pola od Lorenzo Insigne napastnik Azzurrich oddał uderzenie, a futbolówka przetoczyła się po nodze Nicolasa N'Kouloua na korner.

2
1
1
55'

Podanie z drugiej linii do Arkadiusza Milika, który opanował piłkę w centrum pola karnego. Reprezentant Polski miał blisko siebie Armando Izzo i pochodzący z Kampanii zawodnik zablokował uderzenie.

54'

Arkadiusz Milik cofnął się po futbolówkę w okolicę koła środkowego. Reprezentant Polski był faulowany przez nadgorliwego przeciwnika. Sędzia nie omieszkał użyć gwizdka.

3
1
1
52'

Futbolówka w posiadaniu uczestnika Ligi Mistrzów. Na lewej stronie nie udało się zdobyć odpowiednio dużo przestrzeni, więc akcja została przeprowadzona środkiem przez Piotra Zielińskiego.

2
1
1
1
1
50'

Zobaczymy, co zaproponują piłkarze Torino FC po rozmowie w szatni ze swoim szkoleniowcem. Wrzutka Daniele Basellego sprawiło trochę kłopotów gospodarzom, a uderzenie Cristiana Ansaldego zostało zablokowane.

1
46'

3
45'

Doliczony czas.

1
1
2
1
2
43'

Arkadiusz Milik strzelił głową ponad bramką Torino FC. Niewygodna pozycja napastnika Napoli po wrzutce i nie udało mu się perfekcyjnie przymierzyć.

3
2
2
2
2
42'

Przewinienie Andrei Belottego na połowie przecienika. Kapitan Torino FC jest absolutnie bez formy i jeszcze nie miał żadnej szansy na pokonanie Davida Ospiny w bramce wicemistrza Włoch.

2
2
2
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza za faul na połowie przeciwnika na Stanislavie Lobotce.

1
2
38'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie spotkania i publiczność oczekuje na akcję bramkową Napoli, która ostatecznie potwierdzi wyższość wicemistrza Włoch nad schowanym i przestraszonym przeciwnikiem.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za ostry faul.

35'

Gospodarze zastanawiali się jak spożytkować kolejny stały fragment gry. Lorenzo Insigne oddał uderzenie, ale nie przymierzył i nie zmusił do interweniowania Salvatore Sirigu.

1
1
2
33'

Sędzia gwizdnął przewinienie Arkadiusza Milika na Bremerze. Reprezentant Polski przesadził blisko bramki Salvatore Sirigu, kiedy chciał oddać strzał po dośrodkowaniu.

3
1
2
1
2
31'

Po dośrodowaniu Piotra Zielińskiego futbolówka trafiła do Arkadiusza Milika. Zgranie byłego napastnika Ajaksu Amsterdam do Lorenzo Insigne, a uderzenie Włocha zostało sparowane poza lustro bramki przez Salvatore Sirigu.

1
30'

David Ospina przechwycił dośrodkowanie Cristiana Ansaldego w kierunku Andrei Belottego. Tym razem dobre zachowanie na przedpolu doświadczonego Kolumbijczyka.

1
1
1
28'

Kombinacja z udziałem Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski dostał piłkę od Lorenzo Insigne i starał się uruchomić Arkadiusza Milika. Zabrakło porozumienia w ostatniej fazie ataku.

1
2
2
2
1
23'

Raz po raz Lorenzo Insigne pokazuje się blisko bramki Salvatore Sirigu, tyle że grzeszy niesutecznością. Była to trzecia szansa na gola przyjaciela Ciro Immobile, ale musi się jeszcze dużo uczyć od napastnika Lazio.

2
2
4
1
1
21'

Kostas Manolas przymierzył głową na 1:0! Trzeci goli po transferze z AS Romy do SSC Napoli.

1
1
3
1
2
19'

Gol! Strzelił Kostas Manolas. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Kolejna wrzutka Lorenzo Insigne z rzutu wolnego już odpowiednio wykorzystana. W polu karnym Torino FC znalazł się między obrońcami Kostas Manolas i pokonał strzałem głową Salvatore Sirigu. Zbędne były przewinienia zespołu z Piemontu blisko własnego pola karnego, więc wicemistrz Włoch skorzystał.

19
14
6
3
3
18'

Wrzutka Lorenzo Insigne z rzutu wolnego w kierunku Giovanniego Di Lorenzo. Były defensor Empoli przepychał się z przyjezdnymi i w tym nawale obowiazków zapomniał o wyskoczeniu i oddaniu strzału.

3
3
2
2
3
16'

Torino FC cofa się w okolicę własnego pola karnego i tam przyjmuje grających w ataku pozycyjnym zawodników Napoli. Nie jest łatwo zdobywać przestrzeni w tym gąszczu Arkadiuszowi Milikowi.

5
4
3
2
2
13'

Aż za spokojna wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Gennaro Gattuso. Energiczniej poruszał się przed momentem Moreno Longo, który podpowiadał swoim zawodnikom jak przesuwać się w defensywie.

6
4
3
2
3
10'

Mała polska kanonada i Salvatore Sirigu był w niebezpieczeństwie. Arkadiusz Milik zatrudnił mocnym strzałem zza pola karnego reprezentanta Włoch, a po kilku sekundach Piotr Zieliński dostał podanie od Lorenzo Insigne i próbował poprawić po rodaku.

7
7
6
3
1
8'

Daniele Baselli usiadł na boisku i potrzebuje kontaktu z medykami swojego klubu. Moreno Longo spogląda z niepokojem na swojego podopiecznego i zastanawia się nad awaryjnym zmiennikiem.

3
2
3
2
2
4'

Podanie Piotra Zielińskiego do Lorenzo Insigne, a Włoch zamiast poszukać odrobinę kreatywnego rozwiązania, postanowił oddać brawurowe uderzenie z dystansu. Piłka wyraźnie ominęła bramkę strzeżoną przez Salvatore Sirigu.

5
3
4
4
4
2'

Piłka wybita przez Kostasa Manolasa sprzed linii bramkowej. Grek musiał rozpaczliwą interwencją ratować Napoli po niechlujnym wyjściu na przedpole Davida Ospiny oraz sytuacyjnym uderzeniu.