1
5
90'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Ponownie Portugalczyk nie miał dużego problemu z wykorzystaniem rzutu karnego. Po uderzeniu Cristiano Ronaldo remis 2:2 w Turynie. Pierluigi Gollini rzucił się w tę samą stronę, w którą poleciała futbolówka kopnięta przez gwiazdora Juventusu, ale nie zdołał jej zatrzymać. Najbardziej bramkostrzelny spośród Bianconerich poprawia statystyki.

22
9
4
6
23
89'

Luis Muriel zagrał ręką w polu karnym i jedenastka dla Juventusu.

7
4
3
5
8
88'

Żółtą kartkę otrzymał Hans Hateboer za spóźniony atak w nogi Alexa Sandro.

Hans Hateboer #33
Atalanta Bergamo
1
1
1
85'

Atalanta ponownie na prowadzeniu!

2
1
1
82'

Juventus. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Daniele Rugani.

82'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

80'

Gol! Strzelił Rusłan Malinowski. Asystował mu Luis Muriel.

Atalanta ponownie jest na prowadzeniu. Do końca podstawowego czasu pozostało już zaledwie 10 minut. Rusłan Malinowski dostał podanie od innego zmiennika Luisa Muriela i pokonał Wojciecha Szczęsnego potężnym uderzeniem z kilkunastu metrów. Obrońcy Juventusu byli za daleko od Ukraińca.

Rusłan Malinowski #18
14
10
7
3
9
77'

Cristiano Ronaldo zatrudnił groźnym strzałem Pierluigiego Golliniego. Włoch potrafił zatrzymać futbolówkę po próbie wicelidera klasyfikacji strzelców ligi. Piękna interwencja!

6
3
4
1
5
75'
75'

Atalanta. Schodzi: Remo Freuler. Wchodzi: Adrien Tameze.

1
74'

Rusłan Malinowski strzelił pół metra obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Wyglądało to niebezpiecznie i reprezentant Polski musiał rzucić się i kontrolować, dokąd sunie po murawie futbolówka.

1
1
2
74'

Luis Muriel sam zabrał się za wykonanie wywalczonego przez siebie rzutu wolnego. Swoim uderzeniem w mur sprowokował Bianconerich do przeprowadzenia kontrataku zamiast wywalczyć jakąś korzysć dla jedenastki z Lombardii.

1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul na Luisie Murielu.

1
69'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

68'

Atalanta. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Rusłan Malinowski.

4
1
1
67'

Atalanta. Schodzi: Duvan Zapata. Wchodzi: Luis Muriel.

1
1
1
3
67'

Matthijs de Ligt interweniował po płaskim dośrodkowaniu w kierunku Duvana Zapaty. Jeszcze korner dla podopiecznych Gian Piero Gasperiniego, po którym Hans Hateboer strzelił wyraźnie niecelnie.

1
65'

Im bliżej do końca spotkania, tym więcej do powiedzenia ma Stara Dama. Juventus FC zaczął rosnąć, a Atalanta hamuje po piorunującej w swoim wykonaniu pierwszej połowie. Pierluigi Gollini popracował w dwóch sytuacjach na przedpolu.

2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Pasalić za faul na Blaisie Matuidim.

2
2
60'

Cristiano Ronaldo w wysokiej formie strzeleckiej po restarcie ligi.

5
2
2
1
2
58'
57'

Juventus FC. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Douglas Costa.

56'

Juventus FC. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Alex Sandro.

55'

Potężne uderzenie Cristiano Ronaldo. Pierluigi Gollini liczył na to, że nie wybierze narożnika i zdąży doskoczyć do piłki kopniętej przez Portugalczyka. Zadanie okazało się jednak niewykonalne. Za dobrze strzelił gwiazdor Juventusu FC.

18
9
5
4
13
53'

Rzut karny przyznany Juventusowi za zagranie ręką Martena de Roona blokującego dośrodkowanie Paulo Dybali.

2
2
1
3
6
51'

Juventus ponownie nieco lepszy w pięciu minutach otwierających połowę. Identycznie było po rozpoczęciu meczu. Inna sprawa, że później Atalanta przejęła kontrolę nad wydarzeniami i nie oddała jej aż do momentu zejścia na przerwę do szatni.

2
3
1
1
49'

Cristiano Ronaldo wypracował rzut wolny w pobliżu pola karnego Atalanty BC. Piłka wybita z szesnastki pod nogi Federico Bernardeschiego, którego płaskie uderzenie nie zagroziło Pierluigiemu Golliniemu.

2
1
47'

Cristiano Ronaldo zamieszał w pobliżu pola karnego przeciwnika. Po jego podaniu wrzutka wykonana przez Juana Cuadrado. Została ona sprzątnięta przez podopiecznych Gian Piero Gasperiniego.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa i oba zespoły bez zmian personalnych. Juventus FC potrzebuje diametralnej poprawy w grze, a Atalanta BC zamierza grać z równie żelazną konsekwencją jak przed przerwą.