90+5''

I odpowiedź Mertensa! Belg minimalnie spudłował z lewej strony pola karnego.

2
90+4'

Ależ huknął z dystansu Danilo! Obrońca odpalił bombę, rzucił się Alex Meret, ale piłka trafiła w słupek.

1
90+2'

Zbyt mocny strzał Soriano. Piłka poleciała w trybuny.

1
90'

Sędzia doliczył pięć minut do podstawowego czasu drugiej połowy.

1
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Giovanni Di Lorenzo.

Giovanni Di Lorenzo #22
SSC Napoli
1
1
88'

Ofensywa Bolonii. Gospodarze złapali wiatr w żagle po bramce Palacio. Napierają pod bramką Napoli.

1
85'

Ależ pudło Palacio! Napastnik był samotny w polu karnym, biegł prawą stroną i spudłował. Piłka przeleciała obok słupka.

1
1
83'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Musa Barrow. Asystował mu Roberto Soriano.

Soriano wypracował kolejną akcję bramką. Włoch perfekcyjnie opanował piłkę i zagrał na prawą stronę do Barrowa. Napastnik zwiódł Manolasa i oddał pewny płaski strzał z kilkunastu metrów. Mamy remis 1:1!

8
4
2
1
2
78'
ZMIANA

Bologna FC. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Andri Fannar Baldursson.

wchodzi Wchodzi
Andri Fannar Baldursson #34
schodzi Schodzi
1
1
78'
ZMIANA

Bologna FC. Schodzi: Nicolas Dominguez. Wchodzi: Andrea Poli.

Nicolas Dominguez #8
1
77'

Niecelny strzał Orsoliniego z dystansu.

76'

Już Manolas miał zejść, do zmiany szykował się Kalidou Koulibaly. Ostatecznie Grek dał trenerowi sygnał, że jest w stanie kontynuować grę. A Senegalczyk wrócił... na ławkę.

1
1
72'

Urwał się na lewej stronie Dries Mertens. Belg wszedł w pole karne i oddał mocny płaski strzał. Nie zawiódł Łukasz Skorupski i obronił.

1
70'
ZMIANA
69'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Fabian Ruiz.

67'

Soriano błysnął orientacją i nieźle zagrał do Palacio. Napastnik wyszedł na czystą pozycję i celnie uderzył z prawej strony pola karnego. Trafił do siatki, ale arbiter po raz drugi nie uznał trafienia gospodarzy. Palacio był na spalonym. Dostrzegł to dzięki sędziom VAR.

2
1
2
2
66'

Alex Meret musiał wybiec z bramki. Ręką strącił piłkę na rzut rożny, do której biegł Musa Barrow.

1
65'
ZMIANA

Bologna FC. Schodzi: Andreas Skov Olsen. Wchodzi: Riccardo Orsolini.

Andreas Skov Olsen #17
1
64'

Rozkręca się Bolonia i może się to niedługo odbić czkawką Napoli. Dominguez opanował piłkę przed polem karnym i mocno uderzył. Niecelnie.

1
1
61'

Palacio złapany na spalonym.

58'

Nieudany drybling Roberto Soriano. Pomocnik poszedł prosto w Di Lorenzo. Obrońca Napoli bez problemu odzyskał piłkę.

1
57'

Miał świetną okazję Lozano! Skrzydłowy dryblował, minął dwóch rywali w polu karnym, ale oddał zbyt mocny strzał w polu karnym.

1
1
52'

Koleny nieudany rzut rożny Bolonii. Piłka przeleciała między Tomiyasu i Mbaye, ale żaden z nich nie zdążył uderzyć.

1
1
50'

Dośrodkowanie Musy Barrow wybite poza pole karne.

1
1
50'

Dobry płaski strzał Ibrahimy Mbaye. Piłka odbiła się od Manolasa i będzie rzut rożny.

48'

Rajd Giovanniego Di Lorenzo prawą flanką zakończony niecelnym dośrodkowaniem.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Takehiro Tomiyasu.

Takehiro Tomiyasu #14
Bologna FC
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę! Przy piłce Napoli.

1
1
43'

Koszmarnie skiksował Politano, ale piłkę próbował przejąć Zieliński. W ostatniej chwili odebrał ją Polakowi Nicolas Dominguez.

2
1
40'

Fatalne to było podanie. Andreas Skov Olsen wszedł w pole karne, zamierzał chyba dośrodkować, ale wykopał piłkę w trybuny.

1
37'

Nie najlepszy rajd Politano, ale piłka po jego podaniu dotarła szczęśliwie do Lozano. Meksykanin od razu uderzył. Skorupskiego wyręczył Ibrahima Mbaye i wybił piłkę.

1
1
1
35'

Arkadiusz Milik złapany na spalonym.

1
4
31 '

Niedokładne zagranie Piotra Zielińskiego na prawą stronę. Pomocnik w końcu pokazał się na boisku, ale nie błysnął próbą zagrania górą. Grę wznowi od bramki Skorupski.

1
3
1
1
30'

Musa Barrow głową wycofał piłkę do Nicolasa Domingueza. Pomocnik od razu odpalił bombę, ale piłka przeleciała obok słupka.

1
2
1
29'

Druga dobra obrona Skorupskiego. Kolejny mocny strzał z dystansu. Tym razem w wykonaniu Politano.

1
28'

Pewna obrona Łukasza Skorupskiego. Polak broni strzał Lozano z kilkunastru metrów.

3
26'

Druga centra Politano, do główki wyskoczył Hirving Lozano. Meksykanin nie wygrał starcia z rywalem w powietrzu. Rzut wolny dla Bolonii.

1
2
1
24'

I odpowiedź Napoli. Matteo Politano urwał się na prawej flance, ale niecelnie dośrodkował.

1
22'

Przebudzenie Bolonii! Po tylu jałowych atakach niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego. Nicolas Dominguez przejął podanie z narożnika i dośrodkował. Głową uderzył Musa Barrow i trafił do siatki. Sędzia trafienia jednak nie uznał, bo Gambijczyk był na spalonym.

1
21'

Ależ było blisko! Kostas Manolas mógł mieć drugą bramkę. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i druga próba greckiego obrońcy po uderzeniu głową.

4
1
1
1
1
17'

Źle to wygląda. Bologna miała okazję do rozegrania pierwszego składnego ataku, ale wystarczył niewielki nacisk Napoli, żeby wycofali się z piłką.

3
1
1
1
1
14'

Gra gospodarzy nie powala na kolana. Zaraz minie kwadrans, a oni są bierni, brakuje chęci i siły przebicia. Napoli ma to na razie pod kontrolą, ale to dopiero początek.

3
1
1
2
1
11'

Nędzne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka znowu u gości.

1
1
1
2
1
10'

Niezbyt udany strzał Musy Barrow z dystansu, ale udało mu się wywalczyć rzut rożny. Piłka odbiła się rykoszetem od rywala.

1
1
1
2
1
9'

Neapolitańczycy poczuli krew. Polują na drugą bramkę, mocno naciskają na połowe Bolonii.

3
4
2
1
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kostas Manolas. Asystował mu Matteo Politano.

Co za początek! Politano precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego, a Manolas okazał się silniejszy od Tomiyasu. Mocno uderzył głową i 1:0 dla Napoli!

12
8
3
2
3
6'

Kolejna akcja z udziałem Milika! Napastnik dośrodkował do Giovanniego Di Lorenzo, ale interweniował Gary Medel.

3
1
1
2
2
6'

Niezłe dalekie podanie w pole karne do Arkadiusza Milika. Polak opanował piłkę klatką piersiową, ale w polu karnym wybił mu ją Takehiro Tomiyasu.

2
1
1
1
2
2'

Chaotyczny początek spotkania. Napoli z trudem przesuwa się na połowę rywali.