Mocny strzał Ramseya mija jednak bramkę Fuzato.

1
1
3
84'

Dobra pozycja dla Kalinicia do strzału w polu karnym, ale Chorwat posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.

2
1
1
83'

Dużo teraz typowej walki, gry górnymi piłkami... Końcówka nie będzie pełna polotu i finezji.

3
1
1
2
79'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Giacomo Vrioni.

wchodzi Wchodzi
Giacomo Vrioni #44
schodzi Schodzi
3
2
1
77'

Strzał Zappacosty z ostrego kąta o centymetry mija bramkę Juventusu!

3
1
2
75'

Sarri odpala kolejnego papierosa.

2
2
2
2
75'

Kiepski strzał Muratore z dystansu.

3
1
73'

Juventus. Schodzi: Wojciech Szczęsny. Wchodzi: Carlo Pinsoglio.

73'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Marco Olivieri.

73'
70'

Zanimacchia faulowany przez Peresa, ale wcześniej odgwizdany offside. Szkoda akcji, bo zapowiadala się bardzo dobrze. Przerwa na picie zatem.

1
65'

Juve jest teraz zepchnięte do obrony, swobodnie operuje piłką Roma.

1
61'

AS Roma. Schodzi: Riccardo Calafiori. Wchodzi: Bruno Peres.

Riccardo Calafiori #61
1
59'

Wbiega Ramsey w pole karne, strzela trudną piłkę i słupek ratuje Daniela Fuzato!

56'
56'

AS Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Cengiz Under.

56'

AS Roma. Schodzi: Roger Ibanez. Wchodzi: Juan Jesus.

Roger Ibanez #41
1
1
1
2
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante.

1
1
1
1
1
53'

Zaniolo wypuszcza Perrottiego, ten strzela od razu, rykoszet od nóg Demirala myli Szczęsnego. Trzeci gol Romy stał się faktem!

4
3
1
4
2
52'

Gol! Strzelił Diego Perotti.

8
8
4
3
2
51'

Juventus. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Merih Demiral.

51'

Juventus. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Aaron Ramsey.

47'

Akcja Juve, strzał Higuaina i instynktownie broni bramkarz Romy! ALE - sędziowie odgwizdali spalonego.

2
1
czas Druga połowa
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Perotti.

2
1
45'

Calafiori został podcięty przez Danilo. Perrotti uderzył w swoją prawą stronę, Szczęsny go wyczuł, ale nie sięgnął piłki. Niespodziewanie Roma prowadzi!

4
1
1
44'

9
6
1
1
43'

RZUT KARNY DLA ROMY!

4
3
3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Smalling.

37'

Piłka w siatce po strzale Calafiorego, ale wcześniej sędzia dopatrzył się faulu na Szczęsnym.

2
1
33'

Nie ma co ukrywać, tempo spotkania nie jest zabójcze.

1
1
30'

Ładnie Matuidi wypuszcza Frabottę, pędzi lewy obrońca Juve, strzela z ostrego kąta i niewiele brakowało, a padłaby druga bramka dla gospodarzy!

1
1
27'

Maurizio Sarri siedzi sobie na ławce, pali papierosa, chociaż jest na stadionie oficjalnie zakaz palenia. Jak mawia klasyk, czilera utopia u trenera Juve.

2
1
1
1
26'

Przerwa na picie.

1
1
24'

Szczęsny kazał w pierwszej kolejności kryć wbiegającego Fazio, przez to obrona odpuściła Kalinicia.

24'

Korner dla gości po strzale Zappacosty, dośrodkowanie na niekrytego Kalinicia, a Chorwat pakuje piłkę głową do siatki. Mamy remis w Turynie!

3
1
1
3
1
23'

Gol! Strzelił Nikola Kalinić. Asystował mu Diego Perotti.

22'

Zappacosta uderza z dystansu, mocno, ale obok bramki. Zaniolo ma do niego pretensje, że nie podawał piłki.

1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani.

19'

Francuz wraca na boisko, może grać dalej.

18'

Jakiś uraz Rabiot, potrzebuje pomocy lekarzy.

17'

Choć oba zespoły nie mają żadnej presji, to czuć, że są zdyscyplinowane.

1
15'

Zappacosta płasko w pole karne i bardzo pewnie łapie piłkę Szczęsny.

1
12'

Juve przejmuje inicjatywę, z jaką lekkością operuje piłką na jeden kontakt.

1
9'

Juve nieco się wycofało do obrony, daje Romie pograć piłkę. Rzymianie jednak nie mają wyjątkowego pomysłu na grę.

1
1
6'

Ostra piłka z narożnika boiska, trąci ją Rabiot, Higuain dokłada nogę pod bramką i wbija futbolówkę do siatki. Juve prowadzi!

4
2
5'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Adrien Rabiot.

12
5
2
2
1
2'

Ładnie rozciągnięta akcja Romy, ale w porę uprzedzony na lewym skrzydle Calafiori.

1
1
2
czas Start meczu
20:35

Juve ma pewne mistrzostwo, a Roma piąte miejsce, które daje fazę grupową Ligi Europy w przyszłym sezonie.

2
20:35

Sędzią meczu jest Gianluca Rocchi.

1
20:35

W pierwszym składzie gospodarzy Wojciech Szczęsny! Ale za to nie ma Paulo Dybali i Cristiano Ronaldo.

1
1
20:35

Dobry wieczór Państwu, czas zamknąć rozgrywki Serie A! Jesteśmy na Juventus Stadium, gdzie miejscowa "Stara Dama" z pewnym Scudetto podejmuje Romę!