Zapraszamy jeszcze na WP SportoweFakty po echa tego spotkania. A tymczasem dziękujemy za obecność i życzymy miłego wieczoru!

2
1
2
90+3'

Jeszcze próba strzału rozpaczy Królewskich, ale niecelna, podobnie jak wszystkie w tym meczu.

4
6
2
2
2
90+2'

Juan Bernat spóźniony ze wślizgiem w Carvajala. Żółta kartka dla zawodnika PSG.

Paris Saint-Germain
2
4
2
5
3
90+1'

Gol! Strzelił Thomas Meunier. Asystował mu Juan Bernat.

To było piękne podsumowanie tego spotkania. Meunier zagrał do Di Marii, a ten odwdzięczył mu się podaniem na dobiegnięcie. Argentyńczyk zagrał do Hiszpana, ten ściągnął na siebie Courtoisa i... odegrał do niepilnowanego Meuniera. Real upokorzony w końcówce!

47
20
5
1
1
90'

Trzy minuty doliczone.

1
89'

PSG. Ostatnia zmiana. Boisko opuszcza Pablo Sarabia, a pojawia się na nim Abdou Diallo.

88'

1
86'

Sarabia przewraca się w polu karnym po interwencji wślizgiem Mendy'ego, lecz wszystko było zgodnie z przepisami.

3
4
2
2
3
84'

Świetne przyjęcie piłki Erica-Maxima Choupo-Motinga i strzał z zaskoczenia. Niecelny.

3
2
1
1
3
82'

...a poszło zdaje się o boiskowe spięcie.

1
1
1
1
1
81'

Ukarany także Angel Di Maria.

3
3
1
2
4
82'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

4
3
1
1
1
80'

Zanosiło się na okazję dla PSG, ale piłka znów za bardzo za plecy Sarabii i ten nie miał już jak rozwiązać tej akcji.

1
1
1
1
1
79'

Ostatnia zmiana trenera Zidane'a. Garetha Bale'a zastępuje Vinicius Junior.

78'

Urwał się Benzema i zamykał dośrodkowanie z prawej strony głową. Niewiele brakowało.

2
2
1
2
2
76'

Jović zagrał do Vazqueza, a ten trafia do siatki, ale Karim Benzema znajdował się blizej bramki niż ostatni z obrońców i - zdaniem sędziego - absorbował uwagę Navasa. Gola więc nie ma.

1
73'

Eric-Maxim Choupo-Moting zaprezentował klasyczny "centrostrzał" z lewej strony, ale... zagrożenia z tego niewiele.

1
2
komentarz

Wygląda na to, że dziś nie będzie zwycięskiego otwarcia Realu w Lidze Mistrzów.

3
2
1
1
72'

Szybko doszedł Herrera do Kroosa i faulem przerwał grę.

1
1
71'

Powalczył znów na lewym skrzydle Bernat i rzut rożny dla PSG to jego zasługa.

1
1
70'

Marquinhos nie jest w stanie kontynuować gry. Wchodzi za niego Ander Herrera.

70'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Luka Jović.

70'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Lucas Vazquez.

69'

Próba dlugiego podania Ramosa do Carvajala przecięta. Aut ma Real.

1
2
1
68'

Przerwa w grze, ucierpiał Marquinhos.

1
67'

Próbował Hazard zaczarować obrońców dryblingiem w polu karnym. Bez pomocy kolegów z drużyny jednak było to bardzo trudne...

1
1
65'

Próbuje rozruszać akcje swojego zespołu Thomas Meunier, ale przed chwilą na przykład został złapany na spalonym.

1
63'

PSG miało po tej akcji rzut rożny, ale skończyło się tylko na strachu.

1
1
1
62'

Di Maria wyłożył piłkę Sarabii, a ten z kilku metrów uderza tuż obok bramki! Kolejna świetna szansa gospodarzy.

1
1
61'

Pierwsza zmiana u paryżan. Eric-Maxim Choupo-Moting wchodzi za Mauro Icardiego.

60'

Świetna szansa PSG! Gueye do Di Marii, ten usiłował przelobować Courtoisa, ale pomylił się!

1
5
3
59'

A teraz Courtois zatrudniony do pracy. Uprzedził Icardiego, który usiłował zamknąć Bernata.

1
2
1
58'

Gra się zdecydowanie uspokoiła.

57'

Mały uraz Di Marii, ale po kilkudziesięciu sekundach Argentyńczyk wstał o własnych siłach.

2
1
1
55'

Kolejne dośrodkowanie Jamesa, jednak bez zamknięcia przez któregokolwiek z partnerów.

1
1
53'

Tylko Mario Jardel i Andrij Szewczenko strzelali po dwa gole w jednym meczu Barcelonie i Realowi Madryt. Od dziś w tej grupie jest Angel Di Maria.

2
2
1
51'

Nie ma jednak żadnego mocnego naporu z żadnej strony. Piłka krąży między linią środkową, a 30. metrem. Najpierw na połowie Realu, teraz na połowie PSG.

2
1
1
2
2
49'

Królewscy spokojnie rozgrywali piłkę na własnej połowie i nagle... bach! Niecelne podanie Varane'a, przechwyt Sarabii i gospodarze w ataku pozycyjnym.

3
1
2
48'

Wychodził z kontrą Di Maria, lecz zagrał Icardiemu za plecy, więc nic z tego nie będzie.

1
47'

Gareth Bale przy piłce na połowie przeciwnika, ale od razu startuje do niego 2-3 rywali.

3
1
46'

I od razu patrzymy w okolice pola karnego Realu, bo tam przeniósł się ciężar akcji. Wślizgiem przerywa ją Hazard.

3
45+2'

Trwa druga z dwóch doliczonych minut do pierwszej połowy.

2
1
1
1
2
45+1'

Świetne podanie za plecami Hazarda do Di Marii! Centymetry od bramki piłka po strzale Walijczyka!

8
8
2
1
1
45'

Nastawił plecy Meunier na dośrodkowanie Mendy'ego.

1
1
2
1
44'

Real ma problem z wyjściem spod pressingu rywali.

7
1
1
1
43'

Sarabia dośrodkowywał na drugi metr, ale za wysoko i za daleko.

1
1
2
42'

Juan Bernat wyskakiwał do dośrodkowania, ale uprzedził go Thibaut Courtois.

1
1
1
41'

Di Maria kryty przez czterech obrońców, odegrał do Sarabii, ten oddał lekki strzał, ale wybił piłkę Dani Carvajal na rzut rożny.

1
1
1
39'

Meunier, Di Maria, Icardi na siódmym metrze... pilnowany bardzo przez Varane'a. Lekki strzał po ziemi łapie Courtois.

2
1
1
1
38'

Po chwili Bale pokusił się o szybki strzał z dystansu, ale piłka daleko poza światłem bramki.

4
6
1
2
2
37'

Bramka nie została uznana! Walijczyk przyjmował sobie piłkę ręką! A więc dalej 2:0 dla PSG!

35
24
3
4
16
36'

Mamy jednak konsultację na VARze...

18
7
6
1
9
35'

I jest gol kontaktowy!  Gareth Bale przelobował Navasa!

19
14
8
9
17
33'

Ależ goooooooool! Angel Di Maria! 2:0!

PSG miało aut, piłkę otrzymał Idrissa Gueye, który błyskawicznie podał Argentyńczykowi, który lewą nogą z 20 metrów pięknym strzałem pokonał Courtoisa!

75
42
19
17
22
33'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal za trzymanie w sposób zapaśniczy rywala wybiegającego do akcji.

Real Madryt
6
1
1
1
5
32'

Świetna szansa dla Bale'a z rzutu wolnego z 17. metrów! Piłka jednak przeleciała nad poprzeczką i tylko pomiziała siatkę z góry.

1
1
1
2
4
31'

Marco Verratti za to przewinienie otrzymał żółtą kartkę.

5
1
2
30'

Gareth Bale faulowany na 16. metrze przez Marco Verrattiego.

2
1
2
2
29'

Na boisku zdecydowanie od kilku minut dominują mistrzowie Francji.

3
1
2
1
28'

Icardi naciskał Varane'a, ale Francuz nabił piłkę na Argentyńczyka i od bramki Courtois.

1
28'

Długa piłka z prawego skrzydła w poszukiwaniu Icardiego, ale tym razem na posterunku Thibaut Courtois.

5
1
27'

Meunier i Gueye napędzili akcję na prawym skrzydle, piłka do Sarabii, ale jego strzał blokowany.

2
1
1
1
2
26'

Znów przechwyt piłki, popędził Sarabia. W ostatniej chwili napastnik PSG powstrzymany przez Mendy'ego.

3
1
2
2
2
25'

Ekipa trenera Tuchela stosuje pressing od linii środkowej boiska. Realowi jest wyraźnie niewygodnie.

2
4
1
1
1
24'

Sprytna interwencja obrońców PSG. Piłka nabita na Jamesa i aut na wysokości własnego pola karnego mają gospodarze.

1
2
1
22'

Dani Carvajal zacentrował do Benzemy, lecz strzał Francuza bardzo niedokładny i niecelny.

2
1
21'

Główkę Icardiego piąstkuje Courtois. Znów zrobiło się niebezpiecznie pod bramką gości.

1
1
1
20'

Przyspieszył na skrzydle Di Maria, chciał dośrodkować do Icardiego, ale w porę zareagował Eder Militao, który wygłówkował to zagranie poza pole karne.

1
2
1
19'

Benzema wyłożył piłkę Jamesowi, ale ten nie do końca wyswobodził się spod opieki obrońców i uderzył na bramkę.

4
1
18'

Znów przechwyt, tym razem Marquinhosa, ale za mocne podanie do Sarabii. Od bramki Courtois.

6
1
1
17'

Stracił piłkę Hazard na linii środkowej, szybki atak PSG został jednak w ostatniej chwili przerwany.

3
2
15'

Mogła być groźna odpowiedź Hazarda! Belg przyjął sobie piłkę na 16 metrze, a następnie uderzył tuż obok slupka!

16
11
6
6
2
14'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Mauro Icardi.

Bernat uruchomił podaniem Icardiego, który wbiegał w pole karne. Ten podał do Di Marii, który pokusił się o strzał z ostrego kąta i pokonał Courtoisa! W Paryżu szał radości!

64
31
11
10
12
12'

Centra Jamesa w stronę wbiegającego Militao, lecz Presnel Kimpembe czujny w defensywie.

3
1
1
11'

Pojedynek Meuniera z Mendym. Lepszy ten drugi i jeszcze wywalczył rzut wolny.

1
4
3
1
2
1
8'

Urwał się rywalom Gareth Bale, po czym zagrał po ziemi do Edena Hazarda, ale w porę wyszedł Keylor Navas i złapał piłkę.

4
3
1
3
6'

Popędził lewą flanką Bernat, zagrał do Di Marii, a ten został uprzedzony przez obrońców.

3
3
5'

Gwizdy towarzyszą piłkarzom z Madrytu, gdy rozgrywają piłkę, nawet na własnej połowie.

5
3
3
3
2
4'

Dośrodkowanie Meuniera za mocne i źle zaadresowane.

3
2
1
1
2
3'

Strata Kroosa, Mauro Icardi dochodzi do piłki i wychodzi sam na sam z Courtoisem, ale sędzia dopatrzył się tam faulu.

4
2
1
3
2
2'

Paryżanie w ataku, pierwsza próba Idrissy Gueye, ale w ostatniej chwili dobiegł do niego Toni Kroos.

2
1
1'