Club Brugge. Schodzi: Lois Openda. Wchodzi: Dion Cools.

4
6
9
85'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Toni Kroos. Szybko wykorzystali grę w przewadze Królewscy. Dogrywła Kroos, a do wyrównania doprowadził Casemiro. 2:2!

73
42
14
34
102
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ruud Vormer.

Club Brugge
30
18
23
26
31
83'

Dogranie do Hazarda, zawodnik z Madrytu na spalonym.

12
8
9
9
6
81'

W końcu wyjście groźniejsze Belgów, strzelał Mechele, ale nie trafił w bramkę. Real ma już niewiele ponad dziesięć minut na doprowadzenie do remisu.

9
14
2
7
4
78'

3
77'

5
74'

Niewiele ponad kwadrans do końca. Czekamy na ostateczny szturm Realu Madryt. Doczekamy się?

10
5
2
3
3
komentarz

Póki co ciężki trening Realu efektu nie przyniósł.

12
9
2
5
4
71'

Club Brugge. Schodzi: Emmanuel Dennis. Wchodzi: Lois Openda.

Emmanuel Dennis #42
3
1
1
3
4
70'

Dobra akcja Modricia, strzał był jednak niecelny. Szuka wyrównania Real.

4
1
2
1
1
69'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Simon Mignolet.

8
6
1
1
1
67'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Vinicius Junior.

65'

Szczęścia próbował Hazard, jednak strzał był niecelny.

5
5
3
3
9
64'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Delli, piłka uderzona głową minęła bramkę Realu.

4
5
2
62'

Poczuli krew gospodarze. Real w ataku, Belgowie bronią się coraz bardziej dramatycznie.

11
6
2
3
3
60'

Kolejny strzał Realu, szczęścia próbował Benzema. Uderzenie z ostrego kąta minęło bramkę.

6
5
3
4
6
57'

Trafienie zaliczone i już jest tylko 1:2!

34
15
3
9
33
56'

Jeszcze trwają analizy czy trafienie powinno zostać uznane.

17
8
7
3
11
56'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Po dośrodkowaniu z rogu i zgraniu piłki, w bramce umieścił ją Ramos. 1:2!

Real Madryt
64
37
8
24
78
55'

Z ok. 25 metrów uderzył Casemiro, Simon Mignolet świetnie w bramce.

9
4
1
6
4
55'

Dennis zakręcił obroną Realu, strzał obronił jednak Alphonse Areola! Mogło być 0:3!

12
7
5
3
6
52'

Real nie potrafił rzucić się do frontalnego ataku, a minuty upływają. Goście czekają na swój moment.

8
7
2
4
5
49'

Kolejne dogranie w pole karne, strzelał Hazard, Mignolet wybił piłkę.

10
4
4
3
6
47'

Dogranie do Benzemy, Francuz uderzył mocno, ale niecelnie.

7
3
2
2
7
46'

Wracamy do gry!

8
4
1
1
3
46'

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Marcelo.

15
2
1
1
2
46'

Real. Schodzi: Thibaut Courtois. Wchodzi: Alphonse Areola.

45'

Sędzia doliczył minutę.

17
11
6
5
6
44'

Za moment przerwa. Kto nie jest w szoku, ten ręka do góry. Nie widać. Dziękujemy, dobranoc.

46
22
3
1
1
41'

Madryt w szoku! Real będzie się w stanie podnieść? Wątpimy w to.

28
18
10
8
12
39'

Gol! Strzelił Emmanuel Dennis. Strata piłki przez gospodarzy. Futbolówkę przejął Dennis i okazji nie zmarnował. Już 0:2!

Club Brugge
111
67
23
17
20
38'

Zagranie do Tau, zawodnik gości na spalonym.

6
2
4
3
36'

Uderzał Kroos, zawodnik Realu uderzył jednak obok bramki. Gdyby strzał był trochę dokładniejszy zapewne byłby remis. Niemcowi podawał Carvajal.

7
4
1
2
4
34'

Groźnie pod bramką Realu, uderzał Tau, Courtois zdołal obronić.

10
4
4
6
3
31'

Real nie potrafi na dłużej zdominować rywala. Goście mądrze się bronią.

6
4
2
6
2
18:15

Liga Mistrzów wrócił na Santiago Bernabeu, jednak póki co miejscowi fani mogą czuć spory zawód.

5
3
1
1
28'

Po kolejnym kornerze uderzał Varane. Kapitalnie zachował się w bramce Simon Mignolet! Mogło być 1:1!

7
3
3
6
27'

Kilka rzutów rożnych dla Realu, jednak bez większego zagrożenia pod bramką Belgów.

1
2
4
1
24'

Szczęścia próbował Kroos, piłka została zablokowana i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

2
2
21'

W końcu strzał na bramkę Realu. Uderzał Modrić, ale niecelnie.

2
2
3
1
2
20'

Wciąż nie kleją się akcje graczom Realu. Belgowie prowadzą i niewiele wskazuje na to, aby sytuacja miała w najbliższym czasie ulec zmianie.

5
3
2
3
3
17'

Dogrywał Benzema, w ostatnim momencie w akcji zorientowali się goście i wybili piłkę.

2
1
1
4
15'

Dogranie do Dennisa, ten jednak na spalonym.

3
2
1
2
13'

Po stracie gola Real nie jest póki co w stanie odpowiedzieć gościom. Spora niespodzianka.

4
2
1
1
3
10'

Gol! Strzelił Emmanuel Dennis. Asystował mu Parcy Tau. Tau płasko dośrodkował z lewej strony, piłkę do bramki Realu skierował Emmanuel Dennis. Napastnik Clubu Brugge źle przyjął futbolówkę, trochę skiksował, jednak dzięki temu zmylił bramkarza. 0:1!

25
9'

Goście starają się długo rozgrywać swoje akcje. Belgowie uśpili defensywę Realu, trafili nawet do siatki. Sędzia trafienia Dennisa nie uznał. Trwa jednak jeszcze analiza VAR.

4
1
4
4
7'

Prostopadłe podanie do Kroosa. Gracz Realu jednak na wyraźnym spalonym.

1
1
5
6'

Po dograniu z rogu uderzał Benzema. Francuz jednak spudłował! To powinien być gol dla Realu.

4
6
1
3
3
5'

Składna akcja Realu, dobrze jednak defensywa Belgów. Piłka została wybita na rzut rożny.

2
1
3'

Dość wolne premierowe minuty. Niewiele się dzieje. Czekamy aż piłkarze wrzucą wyższe przełożenie.