2
2
7
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos za przerwanie kontry rywali faulem na Emre Morze.

Real Madryt
9
2
3
2
6
90'

Cztery minuty doliczone zostały do drugiej połowy.

2
3
3
89'

Szukają cały czas jakiegoś błędu rywali piłkarze Galatasaray. Ale nie mogą go znaleźć tym razem.

4
1
2
1
87'

Był rzut rożny dla miejscowych, lecz strzał Luyindamy zablokowany.

2
86'

Zdecydowanie cofnięty Real w ostatnich minutach. Ale miejsca na strzał stambulczycy mają mało.

4
1
1
4
85'

Świetne dośrodkowanie na głowę N'Zonziego! Piłka po jego strzale poleciała tuż nad poprzeczką!

3
4
2
1
3
84'

Szarża Feghoulego kończy się interwencją Ramosa. Rzut rożny dla Galaty.

2
1
2
1
1
83'

Domagają się rzutu rożnego po strzale Andone'a gospodarze, ale arbiter nie uległ i podyktował "piątkę".

1
1
82'

Trzeciej zmiany dokonuje trener Zidane. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Luka Jović.

81'

Mają piłkę gospodarze na połowie Realu, ale nic z tego nie wynika.

2
1
1
79'

I od razu też druga roszada. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: James Rodriguez.

78'

Zmiana w Realu. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

77'
74'

Marcelo przeprowadził akcję lewą stroną, wyłożył piłkę Benzemie, lecz i jego strzał po ziemi łapie Muslera bez większych kłopotów.

7
1
4
72'

Strzał Rodrygo broni Muslera.

3
2
1
71'

Blokowane uderzenie Valverde.

3
1
69'

Za mocna górna piłka do Feghouliego. Akcję ubezpieczał jeszcze Ramos i umiejętnie zastawił piłkę.

1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi za faul na Casemiro.

4
2
67'

Co ciekawe, kibice Galatasaray wygwizdali swojego napastnika, gdy schodził z boiska.

4
3
2
1
2
66'

Galatasaray. Schodzi: Younes Belhanda. Wchodzi: Omer Bayram.

2
65'

Hazard otrzymał piłkę uwolnił się spod opieki obrońcy, minął Muslerę i... trafił w poprzeczkę!

8
3
3
3
5
63'

I znów fragment, w którym naciskają Królewscy.

6
3
61'

Dośrodkowanie Marcelo z rzutu rożnego wybite, jeszcze Carvajal przymierzył z 25 metrów, lecz prosto w Muslerę.

1
2
60'

Po rzucie wolnym wykonywanym przez Kroosa piłka została wybita i trafiła pod nogi Marcelo. Jego strzał został jednak zablokowany.

2
59'

Benzema w pełnym biegu do Hazarda, ten strzela, ale nogami odbija Muslera!

1
58'

Wbiega z piłką w pole karne Kroos, lecz przegrywa pojedynek bark w bark z Luyindamą.

1
56'

Nici z zagrożenia. Defensywa Realu jest szczelna.

5
1
1
55'

Strzał Andone blokowany podwójnie, przy czym jeszcze piłka zahacza o ramię Varane'a. Rzutu karnego nie ma. Gospodarze wznowią grę z narożnika boiska.

1
54'

Był jeszcze rzut rożny, ale nie przyniósł zagrożenia stambulskiej bramce.

1
53'

Dobry strzał Benzemy, ale po raz kolejny jeszcze lepsza interwencja Muslery.

1
51'

Cały czas ogromne gwizdy towarzyszą piłkarzom Realu, gdy ci wyprowadzają piłkę z własnej połowy.

1
1
49'

Starają się naciskać gospodarze, ale nie mają miejsca, by oddać strzał.

6
3
2
1
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Jean Michael Seri za faul na Casemiro.

6
4
1
czas Druga połowa
46'

Galatasaray. Schodzi: Ryan Donk. Wchodzi: Sofiane Feghouli.

Ryan Donk #15
1
2
komentarz

Sześć lat temu Real także grał z Galatasaray w Stambule.

3
1
4
1
1
45+1'

Umiejętnie odcinali od podania rywali gracze Realu w tym fragmencie gry.

2
45'

Minutę dłużej potrwa pierwsza część spotkania na Ali Sami Yen w Stambule.

2
1
44'

Kolejna próba Benzemy, po raz kolejny nie w światło bramki.

1
1
4
3
43'

Pewnie łapie piłkę Thibaut Courtois.

7
3
1
42'

Blokowany rajd Andony lewą stroną. Rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
3
2
40'

Świetne zagranie z własnej połowy do Rodrygo, a ten na pełnej szybkości odegrał do Benzemy, który uprzedził w pojedynku biegowym obrońcę i uderzył z pierwszej piłki, lecz strzał był bardzo niecelny.

2
39'

Steven N'Zonzi zablokował strzał Casemiro i chyba przy tym ucierpiał.

1
1
2
38'

Dośrodkowanie po ziemi Babela do Younesa Belhandy na 13. metr. Mocny strzał piłkarza Galatasaray, lecz ponownie świetnie broni Courtois!

4
2
1
36'

Zdecydowane, ale czyste wejście Mariano Fereiry przy linii bocznej w Marcelo.

3
1
3
3
2
6
34'

Kolejne duże zagrożenie pod bramką Realu! Nagatomo zagrał na piąty metr obok Courtoisa w poszukiwaniu któregoś z kolegów. Przez moment Królewscy mieli pustą bramkę, ale w porę interweniował Marcelo.

10
2
18
1
5
33'

Zbyt mocna górna piłka Ramosa do Valverde. Łapie Muslera.

2
1
3
2
32'

Marcelo przegrywa walkę ciało w ciało z Mariano Fereirą. Sędzia odgwizduje faul.

3
1
1
Czy Real Madryt dołoży drugiego gola przed przerwą?
5
1
30'

Zupełnie przygaszona ekipa gospodarzy po stracie gola. Teraz Galata ma problem z tym, by przedostać się na 30. metr pod bramką Courtoisa.

6
6
1
1
29'

Tym razem Valverde nie wiedział za bardzo, co zrobić z piłką w polu karnym. Przeprasza za to zagranie kolegów.

8
4
28'

I raz jeszcze interweniuje Muslera, tym razem po strzale z kilku metrów ustawionego pod kątem 45 stopni Edena Hazarda.

3
3
2
5
8
27'

Ramos zamykał głową dośrodkowanie Kroosa, ale do niecelnego strzału zmusił go Christian Luyindama Nekadio, który przepisowo go powstrzymywał.

1
1
1
2
9
26'

Marcao fauluje przed polem karnym Rodrygo. Będzie rzut wolny dla drużyny trenera Zidane'a.

7
3
1
1
25'

Raz jeszcze świetnie Fernando Muslera, który nie pozwala, by dośrodkowanie z prawego skrzydła panoszyło się po jego przedpolu.

1
4
2
24'

W statystyce posiadania piłki aż 61 procent po stronie Galatasaray, ale z czasem powinno się to zmieniać.

2
1
2
23'

W odpowiedzi uderzenie Rodrygo, lecz niecelne.

2
1
1
22'

Florin Andone dostał świetną piłkę z lewej strony, ale uderzył tuż obok lewego słupka.

1
1
1
1
20'

Real wyraźnie się pobudził po tych dwóch doskonałych szansach ekipy Fatiha Terima. Teraz to ekipa z Madrytu dyktuje warunki na boisku.

2
1
1
1
18'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Eden Hazard.

Kontratak Realu znakomicie rozpoczął Benzema, który podał piłkę do Hazarda w pole karne. Później wydawało się, że Belg odegra mu ją, ale znalazł lepiej ustawionego Kroosa, który pewnym strzałem pokonał bezradnego Muslerę.

1
15'

Tym razem do statystyki strzałów wpisał się Benzema. I tyle o tej akcji warto napisać...

4
1
3
2
2
14'

Tymczasem Rodrygo oddał strzał, ale zbyt lekki, by zaskoczyć Muslerę.

3
11'

Jeszcze jedna, jeszcze lepsza szansa dla Galaty! Andone zagrywa na 11. metr do Babela, a ten szukał uderzenia obok słupka, ale znakomicie przeczytał jego zamiary bramkarz Realu. Królewscy od początku w niezłych opałach.

6
7
2
3
5
10'

Stambuł na pewno przywołuje przyjemne wspomnienia Królewskim i ich kibicom, ale najpierw trzebaby się przełamać właśnie w tym mieście

2
9'

Świetne podanie na dobiegnięcie do Andone i jeszcze lepsza interwencja Courtoisa! To była doskonała okazja dla gospodarzy na objęcie prowadzenia!

9
4
6
3
4
7'

Kroos zagrał po ziemi w pole karne w poszukiwaniu Hazarda. Bezpańska piłka przeleciała przez okolice pola bramkowego Fernando Muslery, ale nikt jej nie zamknął.

2
1
1
2
2
6'

Taka panuje dziś atmosfera!

1
1
1
2
5'

Uderzenie Casemiro wysoko nad poprzeczką. Ale w statystykach odnotowaliśmy pierwszy strzał.

4
1
1
1
4'

Bolesne starcie Luyindamy z Carvajalem przy linii bocznej. Ucierpiał obrońca Realu.

1
3
3
3'

Pierwsza próba ataku gości, ale niedokładnie Ryan Donk próbował zagrać w pole karne.