Strzelał Rusłan Malinowskyj, piłka poszybowała obok bramki.

1
82'

Atalanta dogrywała piłkę z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia pod bramką City.

79'

Gospodarze kontrolują przebieg meczu, piłkarze Atalanty nie potrafią zagrozić miejscowym.

1
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Foden.

1
1
75'

Swojego czwartego gola w meczu szukał Sterling. Uderzenie jednak minęło bramkę. To powinien być gol.

73'

Po dograniu z rogu uderzał Pasalić, dobrze w bramce zachował się Ederson. Było blisko gola.

1
72'

Atalanta. Schodzi: Josip Ilicić. Wchodzi: Hans Hateboer.

wchodzi Wchodzi
Hans Hateboer #33
schodzi Schodzi
1
71'

City. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Joao Cancelo.

69'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Riyad Mahrez. Strzał Aguero obronił bramkarz. Piłka wróciła do graczy City. Mahrez do Sterlinga, a ten trafił do bramki po raz trzeci. 5:1!

16
13
2
2
3
67'

City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Nicolas Otamendi.

67'

Dogranie do Ilicicia, napastnik Atalanty jednak na spalonym. Piłka znalazła się w bramce, ale arbiter trafienia nie mógł uznać.

1
1
1
2
64'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Ilkay Gundogan. Gundogan do Sterlinga, ten wpadł z piłką w pole karne i uderzył nie do obrony! 4:1!

17
12
5
3
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin De Bruyne.

1
62'

Josip Ilicić strzelał, Ederson na posterunku. Goście mogli złapać kontakt bramkowy.

komentarz

Raheem Sterling podwyższył prowadzenie Manchesteru City.

2
2
1
1
58'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Phil Foden. Szybka akcja City, Foden do Sterlinga, a ten pewnym, mocnym strzałem pokonał bramkarza rywala. 3:1!

19
17
1
1
2
55'

Groźny strzał de Bruyne, dobrze w bramce Atalanty zachował się Pierluigi Gollini. Mocny strzał z ok. 19 metrów świetnie obronił bramkarz.

53'

Ucierpial Sergio Aguero, zawodnik Manchesteru City z trudem zbiera się z murawy.

2
50'

Więcej z gry mają gracze City, piłkarze Atalanty okazji na wyrównanie chcą szukać w kontrach.

1
1
47'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dogranie Kevina De Bruyne nie stworzyło zagrożenia pod bramką gości.

2
46'

Atalanta. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Luis Muriel.

46'

Wracamy do gry po przerwie!

3
45+2'

Mocny strzał Gundogana zdołał obronić bramkarz.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
45'

Kevin De Bruyne dogrywał z rogu, Walker uderzał. W bramce świetnie zachował się Pierluigi Gollini.

20:12

Sergio Aguero w meczu zdobył już dwa gole. Będzie hat trick?

2
1
1
42'

Rusłan Malinowskyj dogrywał z rzutu rożnego, jednak podanie nie stworzyło zagrożenia pod bramką gospodarzy.

3
1
1
41'

City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: John Stones.

3
1
1
1
38'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Pewny strzał Aguero w lewy, dolny róg. Bramkarz wyczuł intencje strzelca, ale obronić uderzenia nie był w stanie! 2:1!

21
15
3
7
7
37'

Rzut karny dla City! Faulował Andrea Masiello, który przewrócił Sterlinga!

5
2
2
2
1
37'

Spokojniejszy fragment gry. Piłkarze zwolnili tempo akcji.

1
34'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Raheem Sterling. Sterling dograł do Aguero, który trącił piłkę. Gollini zaskoczony nie był w stanie zareagować. 1:1!

31
17
4
3
6
32'

City nie rzucają się na rywala, goście prowadzą i szukają szans na podwyższenie wyniku.

1
1
30'

Niepewnie obrona Atalanty, jednak czujny był Pierluigi Gollini, który zdołał przejąć piłkę.

1
28'

Gol! Strzelił Rusłan Malinowskyj. Ederson nie wyczuł intencji strzelca i piłka znalazła się w bramce City. Duża niespodzianka! 0:1!

Atalanta Bergamo
16
4
7
5
8
27'

Będzie rzut karny dla Atalanty! Fernandinho sfaulował Ilicicia!

4
2
3
2
2
24'

Dogranie niemal z linii końcowej do Aguero. Strzał nie trafił jednak do bramki!

1
1
2
22'

Akcja Ilkay'a Gundogana, zawodnik Manchesteru City został jednak zablokowany.

1
1
1
1
19'

Bardzo groźny strzał Ilicicia z ok. 17 metrów. Płaskie uderzenie obronił Ederson!

17'

Akcja Foddena, zawodnik City przewrócił się w polu karnym. Sędzia tylko uśmiechnął się, gwizdka nie użył.

14'

Bardzo długo wchodzą w mecz gospodarze. Włosi chcą to wykorzystać, rywale jednak tylko czekają na to, aby piłkarze Atalanty odsłonili się.

12'

Do dogrania Gonsensa doszedł Timothy Castagne, zawodnikowi uderzenie głową utrudnił Mendy. To uratowało City!

10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrea Masiello.

8'

W końcu pokazali się mistrzowie Anglii. Rozmontować defensywę Włochów starał się Mendy, obrońcy jednak są czujni.

1
1
5'

Dobrze w mecz weszli goście. Kolejna akcja Atalanty, zabrakło jednak dokładności w końcowej fazie.

1
1
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Mendy.

1
3'

Błąd defensywy gości, piłkę starał się dośrodkował Kevin De Bruyne, ale kopnął piłkę zbyt mocno.

1
2'

Pierwsza akcja Atalanty, dośrodkowanie w pole karne Robina Gosensa, niepewnie bramkarz City, ale pomogli mu obrońcy.

1
1
1
1
20:12

Kevin De Bruyne po raz kolejny powinien należeć do najważniejszych ogniw mistrzów Anglii.