1
4
5
90+5'

Manchester City stara się grać na czas i utrzymać korzystny wynik. De Bruyne nabija w narożniku boiska Gomeza i wywalcza kolejne stałe fragmenty gry.

7
3
1
4
1
90+4'

Walker bez problemów złapał piłkę po dograniu rywali w pole karne.

7
3
1
1
1
90+2'
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy.

4
1
1
90'

Sędzia doliczył siedem minut.

4
2
1
88'

Strzał Malinowskyja z ponad dwudziestu metrów. Z problemami obronił Walker.

4
14
3
2
3
87'

Kyle Walker wchodzi na bramkę.

11
12
25
1
1
87'

Manchester City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Kyle Walker.

4
1
1
1
86'

Kyle Walker gotowy do wejścia na boisko. Jest jednak proceduralny problem, gdyż Walker ma inny numer na koszulce niż na tablicy.

4
7
3
2
2
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul otrzymał Claudio Bravo. Decyzja została podtrzymana.

1
2
2
2
7
81'

Sędzia pokazał Bravo czerwoną kartkę, ale sprawa będzie wyjaśniana przez system VAR, gdyż faul budzi kontrowersje. Ilicić zahaczył nogą o głowę bramkarza, który utrudniał mu grę.

2
1
4
1
81'

Dalekie wyjście Bravo, który starał się powstrzymać Ilicicia. Piłkarz Atalanty upadł, a sędzia przerwał grę.

1
80'

Sterling starał się dograć w kierunku Aguero. Piłka nie trafiła jednak do argentyńskiego napastnika.

1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Timothy Castagne.

Atalanta Bergamo
1
77'

Akcja Manchesteru City przerwana z powodu spalonego, na którym był De Bruyne.

76'

Bardzo niedokładne dogranie De Bruyne. Akcja Manchesteru City zakończona stratą.

1
75'

Indywidualna akcja Sterlinga. Anglik już szykował się do strzału, ale został powstrzymany przez Hateboera.

73'

Manchester City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Sergio Aguero.

73'

Dobre dośrodkowanie Ilicicia z rzutu wolnego. Żaden z graczy Atalanty nie zdołał jednak sięgnąć piłki.

1
72'

Do wejścia na boisko przygotowuje się Sergio Aguero.

2
1
72'

Dogranie w kierunku bramki Manchesteru City. W porę interweniował Claudio Bravo.

1
1
1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

68'

Goście wciąż nie są w stanie przedrzeć się przez defensywę rywali.

1
1
66'

Kolejna akcja Atalanty. Uderzenie Hateboera zostało jednak zablokowane.

66'

Fernandinho dograł do Sterlinga, ten nie zdołał oddać strzału. Piłkę przejął bramkarz.

1
64'

W ostatnich piętnastu minutach Manchester City oddał tylko jeden strzał. Słaby fragment gry w wykonaniu mistrzów Anglii.

1
1
62'

Po wrzutce z rzutu rożnego minimalnie niecelnie uderzył Palomino.

1
1
komentarz

1
61'

Atalanta zepchnęła rywali do defensywy. Strzał Gomeza został zablokowany.

1
58'

Agresywne wejście Palomino, który powstrzymał akcję Gabriela Jesusa.

1
1
56'

Dalekie wyjście Bravo, który ubiegł Ilicicia i uratował swój zespół przed stratą gola.

2
3
1
54'

Zablokowany strzał Mahreza. Manchester City rzucił się do ataków.

1
1
1
53'

Akcja Mahreza, ale w polu karnym piłkę przejął Castagne.

51'

Złe rozegranie rzutu wolnego przez Atalantę. Szybko piłkę przejęli goście.

1
3
2
50'

Faul tuż przed polem karnym. Szansa dla Atalanty.

3
3
1
1
49'

Gol! Strzelił Mario Pasalić. Asystował mu Alejandro Gomez. Co za akcja gospodarzy! Gomez ze skrzydła precyzyjnie dośrodkował w pole karne, a tam Pasalić głową pokonał Bravo!

12
5
1
1
1
49'

To powinno być 1:1! Ilicić urwał się spod opieki obrońców, dostał podanie w polu karnym, ale fatalnie przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału.

1
1
1
komentarz

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Manchester City. Schodzi: Ederson. Wchodzi: Claudio Bravo.

45+1'

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Atalantę. Akcja zakończona niecelnym uderzeniem Ilicicia.

1
45+1'

Fernandinho tuż przed polem karnym sfaulował Ilicicia. Szansa dla gospodarzy.

45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

Atalanta w końcówce pierwszej połowy rzuciła się do ataków. Nadal jednak gospodarze nie potrafią oddać celnego strzału.

2
1
43'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gabriel Jesus! Brazylijczyk długo patrzył w oczy Golliniego. Strzelił w lewy róg, ale uderzył ponad metr od słupka. Fatalne wykonanie jedenastki.

2
2
1
3
8
42'

Żółtą kartkę za zagranie ręką w polu karnym otrzymał Josip Ilicić.

1
1
42'

Co się odwlecze, to nie uciecze. Rzut karny dla Manchesteru City!

1
1
1
42'

Arbiter udał się do monitora, by samemu ocenić sytuację.

1
41'

Gra wstrzymana. System VAR sprawdza, czy Manchesterowi City należy się rzut karny.

41'

Sterling z siedemnastu metrów trafił w mur, a konkretnie w rękę Ilicicia.

1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafael Toloi.

39'

Nie ma karnego. Rzut wolny dla Manchesteru City.

39'

De Bruyne dograł do wbiegającego w pole karne Sterlinga. Toloi zatrzymał go tuż przed szesnastką, choć arbiter wskazał na rzut karny.

36'

Indywidualna szarża Mahreza. Nie zdołał jednak opanować piłki i opuścił z nią boisko.

35'

Strzał Mahreza z piętnastego metra. Obronił go Gollini.

1
1
1
1
1
34'

Dalekie wyjście z bramki Edersona. Bramkarz ubiegł Gomeza i wybił piłkę na aut.

32'

Kontuzja Toloia. Piłkarz Atalanty leży na boisku i zwija się z bólu.

2
2
1
1
1
31'

Mocny strzał Gundogana. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
30'

De Bruyne wyłożył piłkę Sterlingowi. Jego strzał został zablokowany przez Hateboera.

1
1
1
1
1
28'

Po wrzutce De Bruyne piłkę wybił Palomino. Bez zagrożenia pod bramką Atalanty.

1
1
1
1
1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Berat Djimsiti.

27'

Podanie w kierunku Ilicicia. Akcję Atalanty przerwał Otamendi.

2
1
25'

Mahrez dograł wzdłuż bramki. Piłki nie zdążył strącić Sterling. Było blisko drugiej bramki.

2
1
23'

Groźna akcja gości. Sterling jednak źle przyjął piłkę i stracił ją w polu karnym.

22'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę pewnie złapał Gollini.

20'

Ederson rozpoczął akcję gości, lecz Gabriel Jesus nie zdołał przedrzeć się z piłką w pole karne.

20:35

17'

Dalekie wybicie z własnej połowy w wykonaniu Atalanty. Piłka trafiła do Edersona.

16'

Piłkarze Atalanty wymieniają podania na własnej połowie i nie potrafią przedrzeć się pod pole karne Manchesterowi City.

14'

Manchester City ma przewagę. Gospodarze nie są w stanie zagrozić bramce rywali.

11'

Indywidualna akcja Ilicicia zakończona prostą stratą.

10'

Wysoki pressing gości daje efekty. Znów Atalanta straciła piłkę przy jej wyprowadzaniu spod własnego pola karnego. Manchester City wywalczył tym razem rzut rożny.

1
9'

De Bruyne dograł do będącego w polu karnym Gabriela Jesusa. Ten nie zdołał opanować piłki i złapał ją bramkarz.

1
7'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Gabriel Jesus. Błąd de Roona wykorzystali goście. Bernardo Silva dograł w pole karne do Gabriela Jesusa, ten piętą podał do Sterlinga. Anglik nie zmarnował stuprocentowej sytuacji.

19
11
2
2
2
6'

Niebezpieczne podanie w kierunku bramki. Gollini opanował jednak piłkę i wybił ją.

4'

Hateboer blisko zdobycia gola. Piłkarz Atalanty po dośrodkowaniu z lewego skrzydła trafił tylko w boczną siatkę.

1
1
3'

Spokojny początek spotkania. Manchester City zatrzymuje ataki rywali.

czas Start meczu
20:35

W Mediolanie rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów. Zawodnicy są już gotowi do gry.

1
20:35

Rozgrzewka obu drużyn dobiegła końca. Wkrótce początek meczu.

1
1
20:35

Mecz zostanie rozegrany na San Siro w Mediolanie.