1
1
84'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Bernardo Silva.

Phil Foden ponownie w centrum wydarzeń. Tym razem sam zakończył atak. To jego drugie trafienie w dwumeczu z Dinamem Zagrzeb. Anglik wykorzystał podanie Bernard Silvy. Ta bramka praktycznie przesądza o odpadnięciu klubu Damiana Kądziora z Ligi Mistrzów.

15
10
5
4
4
84'

1
1
1
82'

City. Schodzi: Nicolas Otamendi. Wchodzi: Taylor Harwood-Bellis.

wchodzi Wchodzi
Taylor Harwood-Bellis #78
schodzi Schodzi
1
81'

Dinamo. Schodzi: Mislav Orsić. Wchodzi: Izet Hajrović.

80'

Piłka znalazła się w bramce gospodarzy, ale sędziowie wyposażeni w nowoczesne technologie nie mieli prawa pokazać na środek boiska z powodu spalonego. Zostało kilkanaście minut do końca spotkania i nadal 3:1 w Zagrzebiu.

77'

Dani Olmo polował na drugiego gola w tym meczu, ale nie przymierzył po dośrodkowaniu. Otrząsnęli się nieco gospodarze, ale nie są równie błyskotliwi jak w pierwszej połowie.

75'

Raheem Sterling był najważniejszym zawodnikiem w pierwszym spotkaniu z Dinamem Zagrzeb. Strzelił gola oraz asystował. Przed momentem Anglik poderwał się do ataku na skrzydle, jednak kompani nie nadążyli za nim.

2
3
2
2
2
73'

City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Raheem Sterling.

6
5
6
5
7
70'

Oglądamy spokojną wymianę podań zawodników z Manchesteru. Pep Guardiola ściągnął swojego najskuteczniejszego podopiecznego, co jest jasnym sygnałem, że priorytetem jest utrzymanie prowadzenia. Publiczność stara się jeszcze natchnąć do ataku przyjezdnych.

1
2
2
2
2
66'

City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Ołeksandr Zinczenko.

66'

2
64'

Benjamin Mendy wrzucił piłkę w pole karne Dinama Zagrzeb w kierunku Gabriela Jesusa, którego apetytu najwyraźniej nie zaspokoiły trzy bramki.

1
1
2
3
1
62'

Dinamo Zagrzeb wróciło z piłką na połowę przeciwnika. Teraz nie może stawiać na kontrataki, a musi staranniej budować swoje ataki.

2
2
1
1
1
59'

Dinamo. Schodzi: Damian Kądzior. Wchodzi: Marko Dira.

Marko Dira #36
2
3
5
6
5
57'

Trudno jest zebrać się do ataku podopiecznym Nenada Bjelicy. Ich szkoleniowiec przygotowuje zmiennika, którego zadaniem będzie nadanie rumieńców atakom gospodarzy.

2
1
56'

Gabriel Jesus najważniejszym zawodnikiem meczu!

2
1
4
1
3
54'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Benjamin Mendy.

Hat-trick. Kończąca się faza grupowa obfituje w takie wyczyny indywidualne. Gabriel Jesus strzelił trzeciego gola z rzędu w tym meczu. Brazylijczyk wepchnął piłkę z bliska do siatki po akcji z udziałem Phila Fodena. Ten duet odpowiada za wypunktowanie Dinama Zagrzeb.

11
6
3
5
10
50'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Phil Foden.

Drugie trafienie Manchesteru City! Obywatele łapią oddech w Zagrzebiu, a druga akcja bramkowa to najładniejsza w ich wykonaniu tego wieczoru. Gabriel Jesus ponownie pokonał Dominika Livakovicia. Wymiana podań z Philem Fodenem, położenie Emila Dilavera i spokojne wykończenie. Nenad Bjelica musiał wziąć głęboki łyk wody po uderzeniu Brazylijczyka na 2:1.

Manchester City
16
12
6
14
20
50'

48'

Phil Foden rozpoczął strzelanie w drugiej połowie. Mocna próba zza pola karnego niecelna i Dominik Livaković nie musiał interweniować.

1
1
46'

Druga połowa.

1
1
1
1
1
Czy Dinamo Zagrzeb odzyska prowadzenie po przerwie?
1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

3
3
3
2
2
44'

Nie zorganizowali się do ataku gospodarze po stracie prowadzenia. Bramka Gabriela Jesusa była bolesna dla zawodników z Chorwacji.

4
3
3
3
3
41'

Nenad Bjelica uciął sobie pogawędkę z sędzią technicznym. Podopieczni byłego szkoleniowca Lecha Poznań muszą ponownie zaatakować, ponieważ w wirtualnej tabeli zlecieli z miejsca premiowanego awansem. W Charkowie jest bezbramkowo.

2
2
1
1
38'

Gabriel Jesus doprowadził do remisu.

5
4
4
7
6
35'

Żółtą kartkę otrzymał Arijan Ademi za protestowanie.

Dinamo Zagrzeb
2
2
2
2
3
34'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Riyad Mahrez.

1:1 w Zagrzebiu. Nie radzili sobie podopieczni Pepa Guardioli, ale przeprowadzili skuteczny atak. Gabriel Jesus główkował do bramki stojącego w blokach Dominika Livakovicia po dośrodkowaniu Riyada Mahreza. Gospodarze ruszyli do bitki. Mieli pretensje do przeciwników kontynuujących grę, kiedy Peter Stojanović leżał na murawie.

12
6
4
14
18
32'

Dani Olmo z coraz lepszymi liczbami w Lidze Mistrzów.

1
1
1
30'

Kolejna sytuacja wyraźnie konkretniejszych gospodarzy. Mislav Orsić huknął w lustro bramki Claudio Bravo i zatrudnił Chilijczyka.

6
1
29'

Najpierw długo wymieniają się piłką gracze Manchesteru City, a następnie ją tracą. Szybki atak Dinama Zagrzeb zakończony potężnym uderzeniem Daniego Olmo zza pola karnego nad poprzeczką.

6
3
2
27'

Najważniejsza wiadomość meczu.

8
5
1
1
26'

Damian Kądzior postanowił nagrodzić brawami sędziego. Hiszpan przyznał wrzut z autu Dinamu Zagrzeb.

7
1
1
25'

Tym razem sędzia nie użył gwizdka, choć Dani Olmo spojrzał błagalnie w jego kierunku. Była też konfrontacja Hiszpana z Nicolasem Otamendim, w której zatriumfował doświadczony defensor.

5
1
22'

Przewinienie na Bruno Petkoviciu na połowie Manchesteru City. Gra wznowiona, ale piłkarze z Dinama nie spróbowali dośrodkowania, a przegrali futbolówkę przez obrońców.

1
1
2
20'

Dominik Livaković zatrudniony po raz pierwszy w tym meczu. Bramkarz gospodarzy poradził sobie z uderzeniem z dystansu Ilkaya Gundogana. Może właśnie strzały zza pola karnego będą sposobem na przedarcie się przez defensywę Dinama Zagrzeb.

3
2
2
20'

1
1
1
18'

Piłka w dłoniach bramkarza Dinama Zagrzeb. Nieudane podanie, a odzwierciedleniem gry przyjezdnych jest niewyraźna mina ich menedżera.

2
2
1
15'

Manchester City ponownie w posiadaniu piłki tak jak na początku spotkania, ale rozegrania podopiecznych Pepa Guardioli nie są na razie niebezpieczne dla gospodarzy.

4
4
2
3
3
12'

Dani Olmo nie zmarnował podania Damiana Kądziora.

6
2
4
4
1
10'

Gol! Strzelił Dani Olmo. Asystował mu Damian Kądzior.

Efektowna asysta Damiana Kądziora! Równie ładne uderzenie Daniego Olmo. Reprezentant Polski uruchomił Hiszpana idealnym podaniem z drugiej linii, a ten w odpowiednim momencie wystartował w polu karnym i huknął z powietrza pod poprzeczkę. Dinamo Zagrzeb wykorzystało praktycznie pierwszą szansę na gola i w tym momencie jest na miejscu premiowanym awansem.

56
41
16
7
9
9'

Podanie na prawe skrzydło w kierunku Damiana Kądziora. Blisko reprezentanta Polski znajdował się Benjamin Mendy, który nie pozwolił na swobodne opanowanie piłki. Dinamo Zagrzeb za moment ponowiło atak na przeciwnej stronie boiska.

6
3
5
3
3
7'

Początek konfrontacji bez sytuacji podbramkowych. Miażdżąca przewaga Manchesteru City pod względem posiadania piłki, a gospodarze kontrolują to schowani w jedenastu na własnej części boiska.

6
2
4'

Długa wymiana podań podopiecznych Pepa Guardioli. Dinamo Zagrzeb miało problem z zabraniem piłki dobrze operującym nią gościom. Udało się dopiero po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

2
3
1
2
1
2'

Manchester City w błękitnych koszulkach i białych spodenkach oraz getrach. Dinamo w granatowych strojach z żółtymi elementami.

2
2
2
3
2
18:06

Piłkarze na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów. Kibice w Zagrzebiu wierzą, że nie ostatni na Stadion u Maksimiru w tej edycji.

2
2
2
2
2
Czy Dinamo Zagrzeb wygra mecz z Manchesterem City?
4
2
2
2
2
18:06

Damian Kądzior zagra w podstawowym składzie.

17:59

Konferencja Dinama Zagrzeb przed starciem z mistrzem Anglii.

1
1
1
17:59

W weekend drużyna Pepa Guardioli przegrała derby Manchesteru 1:2 z United. Po tym spotkaniu Obywatele są na trzecim miejscu w tabeli Premier League aż 14 punktów za liderującym Liverpool FC.

4
2
1
17:59

Manchester City przed ostatnim starciem w fazie grupowej.

1
2
17:59

Manchester City wygrał 2:0 pierwszy mecz z Dinamem Zagrzeb. Przez defensywę mistrza Chorwacji przedzierał się przez 66 minut. Pierwszego gola strzelił Raheem Sterling, a w doliczonym czasie wynik ustalił Phil Foden.

17:59

Dinamo Zagrzeb ma szansę na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Drużyna prowadzona przez Nenada Bjelicę traci punkt do drugiego w tabeli Szachtara Donieck. Żeby wyprzedzić mistrza Ukrainy musi pokonać Manchester City i liczyć na to, że Szachtar straci punkty w konfrontacji z Atalantą BC.