7
9
11
komentarz

Piękne podanie z piętki od Higuaina do Costy, następnie Brazylijczyk przedryblował pół obrony rywali i zdołał zmieścić piłkę obok Guilherme!

19
8
3
4
10
90+3'

Gol! Strzelił Douglas Costa.

65
32
13
22
62
90'

4 minuty dłużej potrwa to spotkanie

17
8
9
3
15
89'

W końcówce znacznie więcej do zaoferowania ma Juventus. Lokomotiv zamknięty na własnej połowie

8
8
4
3
12
86'

Krychowiak próbował z dystansu, jednak piłka leciała odrobinę za wysoko

28
14
9
8
7
85'

Lokomotiw Moskwa Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Alexander Kolomeitsev.

3
85'

Próbował Dybala wślizgiem wykończyć dogranie w środek od Rabiota, jednak piłka przechodzi obok słupka

4
7
1
1
5
83'

Piłkę uderzoną przez Pjanicia pewnie łapie jednak Guilherme, co jednak, mając w pamięci pierwszą bramkę Juve, nie było takie oczywiste

5
83'

13
81'
22
12
9
8
12
81'

Lokomotiw Moskwa  Schodzi: Rifat Zhemaletdinov. Wchodzi: Murilo Cerqueira.

6
78'

Leonardo Bonucci bohaterem Juventusu! Defensor zdołał wybić piłkę z linii bramkowej, bez jego interwencji już byłoby 2:1

41
19
20
17
18
75'

Ze skurczami zmaga się Corluka. Spory grymas bólu na twarzy leżącego na murawie Chorwata

3
3
6
5
1
73'

Niebezpieczna akcja Juventusu, który bezkarnie wymienił kilka podań w polu karnym Lokomotivu. Finalnie jednak przy próbie dogrania w środek, piłkę wybił Corluka

3
1
2
4
2
70'

Dobry wślizg Rybusa przerywa akcję Juventusu

14
6
4
4
6
69'
12
7
1
1
1
69'

Tym razem Joao Mario ze skrzydła podaje do obrońcy Juve

3
2
2
1
2
67'

Ciężko znaleźć dziś gorszego zawodnika na boisku niż Joao Mario. W sytuacji, gdy Lokomotiv atakował 4 na 3, Portugalczyk postanowił przystanąć, ustawić sobie piłkę i uderzyć zza pola karnego kilka metrów obok bramki Szczęsnego

4
1
3
3
64'
63'

Pjanić próbował szczęścia zza pola karnego, ale tak lekkim strzałem nie ma prawa pokonać bramkarza

5
3
1
3
1
61'

61. minuta, a Maurizio Sarri tak jak na samym początku spotkania, z papierosem w ustach, pewne rzeczy się nie zmieniają. W jednym z wywiadów przyznał, że wypala ok. 60 papierosów dziennie

1
2
7
4
3
60'

Świetne odegranie Krychowiaka do Zhemaletdinova, ten jednak nieco zaplątał się o własne nogi i finalnie nic z tego nie wychodzi

4
3
3
4
4
57'

Jak na razie jesteśmy świadkami gry na zasadzie "cios za cios". Być może nie wszystkie akcje stwarzają równie duże niebezpieczeństwo pod bramką, ale obie drużyny na przemian próbują znaleźć sposób, by wyjść na prowadzenie

8
3
1
56'

No to Guilherme rozpoczął spłacanie długu za wpuszczoną bramkę. Świetna parada przy bombie Ronaldo

7
1
1
2
5
54'

Dośrodkowanie Joao Mario całkowicie do nikogo. Od bramki zacznie Szczęsny

3
1
1
2
5
53'

Znów w roli głównej Barinov, tym razem uderzał, stojąc już przodem do bramki, ale efekt niewiele lepszy. Piłka obok słupka bramki Juve

4
3
2
1
1
50'

Czegoś na kształt przewrotki próbował Barinov, jednak zapomniał się "przewrócić" i piłka poszła bardziej w górę, niż w kierunku bramki

5
9
4
4
6
48'

Ronaldo ponownie spróbował zaskoczyć Guilherme, tym razem jednak bramkarz Rosjan nie ryzykował z chwytem, tylko po prostu odbił futbolówkę

8
3
4
4
5
47'

1
46'

Wracamy na murawę!

4
2
2
2
komentarz

Póki co, wydaje się, że remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Z Polaków, jak na razie najlepsze wrażenie wydaje się robić Maciej Rybus, który raz za razem dobrze podłącza się do ataków

11
2
2
4
3
45'

Potężna bomba Ronaldo, jednak nad bramką

10
7
6
5
9
45'

Dużo większe problemy ma Juventus z przedzieraniem się przez zasieki Lokomotivu. Rosjanie natomiast wystarczy, że ruszą prawą stroną

5
2
2
2
3
44'

Do efektywności, Maciej Rybus właśnie dołożył efektowność. Polak piłkę z własnego pola karnego postanowił wybić... przewrotką, całkiem zgrabną trzeba dodać

15
6
6
3
3
43'

Sędzia odgwizduje faul w środkowej strefie boiska. Poszkodowanym Pjanic

5
4
2
2
2
42 '

Kolejna akcja Lokomotivu rozpoczęta na prawym skrzydle. To ile miejsca mają na nim Maciej Rybus oraz Joao Mario momentami jest porażające

10
5
5
2
6
41'

Znowu sporo przypadku w polu karnym Juventusu, tym razem piłka finalnie ląduje pod nogami Krychowiaka, którego dośrodkowanie jednak okazuje się odrobinę za mocne