Liga Mistrzów: Grupa D
11 gru 2019 21:00
90+3'

Na boisko wtargnął kolejny kibic, który ruszył w kierunku Ronaldo. Gra na chwilę przerwana.

1
2
2
1
2
90+3'

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Simone Muratore.

90+2'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Paulo Dybala. Akcję rozpoczął Danilo, następnie Higuain i Dybala wymienili podania. Hradecky nie miał szans na interwencję po strzale pierwszego z Argentyńczyków.

20
8
1
1
1
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

2
1
89'

Zamieszanie pod bramką Juventusu, ale gospodarze nie potrafili tego wykorzystać. Aranguiz z kilku metrów strzelił tuż obok słupka.

1
1
1
87'

Na boisko wbiegł jeden z kibiców, który chciał przytulić się do Cristiano Ronaldo. Fan sam oddał się w ręce ochroniarzy.

4
2
86'

Juventus kontroluje sytuację na boisku. Goście nie pozwalają rywalom na stworzenie zagrożenia pod swoją bramką.

3
1
85'

Juventus. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

84'

Bailey niedokładnie dograł w pole karne. Kolejna akcja Bayeru zakończona stratą.

82'

Bender dograł do Vollanda, ten został zatrzymany w polu karnym i piłkę przejął Buffon.

1
1
82'

Bayer. Schodzi: Lucas Alario. Wchodzi: Kevin Volland.

79'

Higuain starął się podać do Danilo. Nie udała mu się ta sztuka i piłkę przejęli gospodarze.

1
1
1
78'

Bayer stara się odpowiedzieć ofensywną akcją, ale nadal ma problemy z oddaniem strzału.

3
2
1
2
1
75'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Paulo Dybala. Świetna akcja Juventusu, który trzema podaniami rozklepał defensywę rywali. Dybala zagrał wzdłuż pola karnego, a Ronaldo pozostało tylko dostawić nogę i skierować piłkę do pustej bramki.

39
16
5
2
5
75'

Aranguiz dalekim podaniem rozpoczął kontrę Bayeru. Piłkę przejął Bailey, ale po chwili poślizgnął się i stracił futbolówkę.

74'

Danilo niedokładnie dograł do Ronaldo. Ten tylko rozkłada bezradnie ręce.

2
1
72'

Bayer bije głową w mur. Juventus dobrze się broni i zatrzymuje ataki rywali, a w zasadzie Bailey'a.

2
1
komentarz

1
1
70'

Nieporozumienie Dybali z Ronaldo. Akcja zakończona stratą.

2
1
67'

Akcja Juventusu zakończona nieudanym strzałem Higuaina. Wcześniej Hradecky wyjściem z bramki ubiegł ronaldo i wybił piłkę.

1
66'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Paulo Dybala.

66'

Bayer. Schodzi: Karim Bellarabi. Wchodzi: Leon Bailey.

65'

Bayer. Schodzi: Kerem Demirbay. Wchodzi: Julian Baumgartlinger.

63'

Bellarabi popisał się świetnym zwodem, ale po chwili zamiast dograć do jednego z kolegów, to podał prosto w ręce Buffona.

61'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Diaby'ego z lewego skrzydła. Od bramki grę wznowił Buffon.