Sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
87'

Liverpool kontroluje przebieg gry. Goście nie potrafią poważniej zagrozić miejscowym.

2
3
1
85'

KRC Genk. Schodzi: Casper De Norre. Wchodzi: Paul Onuachu.

wchodzi Wchodzi
Paul Onuachu #18
schodzi Schodzi
Casper De Norre #2
1
85'

KRC Genk. Schodzi: Patrik Hrosovsky. Wchodzi: Theo Bongonda.

Theo Bongonda #27
1
1
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Casper De Norre.

KRC Genk
2
81'

Strzał Heynena, Alissona potrafi bronić dużo trudniejsze uderzenia.

80'

Ostro rywala zaatakował Origi. Sędzia jednak tylko ustnie napomniał gracza gospodarzy.

2
1
1
78'

Liverpool cały czas przeważa. Belgowie nie są w stanie dać sobie nadziei na wyrównanie.

2
1
74'
komentarz

Kto tak potrafi?

70'

Zagranie do De Norre, gracz Genku jednak na spalonym.

1
68'

Kolejny raz na bramkę gości uderzał Alex Oxlade-Chamberlain, ponownie bramkarz obronił bez większych problemów.

1
68'

KRC Genk. Schodzi: Junya Ito. Wchodzi: Dieumerci Ndongala.

Junya Ito #7
1
65'

Na strzał zdecydował się Alex Oxlade-Chamberlain, jednak dość daleko od celu.

64'

Liverpool oddala grę od własnej bramki. Rywale niewiele potrafią zdziałać.

1
1
1
2
61'

Dogrywał Heynen, uderzał Dewaest. Alisson błędu nie popełnił.

59'

Kolejna próba w meczu Salaha, ponownie zbyt słabo, aby zaskoczyć bramkarza gości.

56'

Liverpool nie chce popełnić błędu z 1. połowy i chce zamknąć mecz zdobywając trzeciego gola.

6
5
1
53'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu Mohamed Salah. Salah nie miał możliwości oddania uderzenia, więc zdecydował się odegrać piłkę do partnera. Oxlade-Chamberlain strzelił pewnie przy słupku z ok. 15 metrów i jest 2:1!

32
25
4
2
2
51'

Mało czujni są gracze obu drużyn w meczu. Kolejny spalony. Tym razem znalazł się na nim Berge.

1
49'

Ponownie pokazał się Origi, którego strzał pewnie obronił Coucke.

1
48'

Po zmianie stron do ataku ruszył Liverpool. Podanie otrzymał Origi, ale był na spalonym.

46'

Wracamy do gry.

2
45'

Powinno być 2:1. W dobrej sytuacji znalazł się Origi, ale przestrzelił!

2
1
1
5
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Kolejna akcja gości. Strzelał Heynen, ale w bramkę nie trafił.

1
41'

Gol! Strzelił Ally Mbwana Samatta. Asystował mu Bryan Heynen. To jest właśnie piękno futbolu. Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie i piłka w bramce Liverpoolu po strza;le głową Samatty. 1:1!

11
39'

Powoli kończy się 1. połowa. Dominacja Liverpoolu nie podlega dyskusji. Goście nie zamierzają się otwierać przed rywalem. Są świadomi czym to grozi.