1
2
2
85'

Cały czas utrzymuje się optyczna przewaga Liverpoolu. Goście nie narzucają jednak zbyt wysokiego tempa meczu.

5
3
1
1
1
82'

Najpierw strzelał Salah, został zablokowany. Po chwili do główki doszedł Mane, ale uderzył ponad bramką.

7
7
7
3
4
78'

Miejsce do oddania uderzenia wypracował sobie Salah. Piłka poszybowała jednak wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

3
2
4
3
3
76'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Erling Braut Haaland. Wchodzi: Masaya Okugawa.

Masaya Okugawa #37
5
5
7
5
5
74'

Uderzał Minamino, piłka została jednak zablokowana przez obrońcę.

5
4
4
3
1
71'

Piłkarze z Salzburga nie mają pomysłu na zaskoczenie defensywy Liverpoolu.

5
4
2
2
4
68'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Zlatko Junuzović. Wchodzi: Patson Daka.

Patson Daka #20
4
5
4
2
3
67'

Z rzutu wolnego uyderzał Alexander-Arnold, piłka minęła słupek.

6
2
4
4
5
63'

Starają się zagrozić Liverpoolowi gospodarze, ale z ich próbami beż większych problemów radzą sobie goście.

2
60'

Wicemistrzowie Anglii po zdobyciu drugiego gola panują na boisku. Gospodarze będą w stanie jeszcze się podnieść?

6
5
4
3
3
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Już po emocjach. Błąd defensywy gospodarzy. Piłkę otrzymał Salah, ograł bramkarza i z ostrego kąta trafił do bramki na 0:2!

Liverpool FC
97
46
15
17
21
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Naby Keita. Asystował mu Sadio Mane. Liverpool zapewnił sobie spokój na ostatnie 30 minut. Dośrodkował Mane, a Keita głową wpakował piłkę do bramki. 0:1!

96
50
15
21
28
53'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: Joe Gomez.

5
6
6
5
4
52'

Problemy ma Lovren. Będzie potrzebna zmiana.

3
3
6
6
7
52'

5
51'

Riposta Austriaków. Strzał Haalanda, piłka w niewielkiej odłegłości minęła bramkę rywala.

2
4
3
5
4
49'

To powinien być gol! Mane do Salaha, którego mocny strzał poszybował tuż ponad poprzeczką!

7
4
4
5
5
47'

Z rzutu wolnego dogrywał van Dijk, do piłki doszedł Robertson, ale spudłował.

3
1
3
5
2
46'

4
45+1'

Przed szansą Keita, górą jednak Stanković! Zawodnik Liverpoolu zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem.

7
3
3
6
4
45'

Strzelał Minamino, piłka jednak nie trafiła w bramkę gości.

2
2
1
1
1
45'

Jeszcze minuta meczu w 1. połowie przed nami.

3
2
2
2
2
43'

Dogranie do Haalanda, ten jednak na spalonym.

2
2
1
1
1
41'

Groźnie uderzał Mwepu, Alisson po raz kolejny dobrze zachował się w bramce gości.

3
4
2
2
2
37'

Nie jest to spotkanie, które mogłoby porwać kibiców. Raczej piłkarskie szachy. Stawka meczu wpływa na postawę zawodników.

2
2
1
2
1
34'

Kolejny strzał w meczu oddał Salah, piłka poszybowała daleko od bramki.

5
5
2
4
3
33'

Wciąż bez goli. Taki wynik premiuje do fazy pucharowej Ligi Mistrzów Liverpool.

2
29'

W dobrej sytuacji znalazł się Salah. Strzał Egipcjanina minął bramkę Salzburga.

2
2
1
2
4
27'

Gospodarze grają wyrównany mecz. Jeśli piłkarze Salzburga nie stracą sił, wówczas goście mogą mieć problemy.

3
1
1
24'

Mocny strzał Haalanda, piłka poszybowała jednak w środek bramki i Alisson obronił.

7
3
1
1
2
21'

Hwang przed szansą, górą jednak Alisson.

6
3
3
1
1
20'

Z pola karnego uderzał Mane, Stanković obronił. Po chwili przymierzył Trent Alexander-Arnold, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

3
3
1
2
2
19'

Wciąż czekamy na kolejne groźne okazje bramkowe. Początek był obiecujący, teraz emocjo jest mniej.

3
2
2
3
3
15'

Szukają swoich szans gracze Salzburga. Momentami Liverpool ma problemy.

3
4
5
2
7
12'

Spokojniejszy fragment gry. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej zdominować rywala.

3
3
3
3
5
9'

A teraz w ataku Liverpool. Strzał z ok. 16 metrów Mane był minimalnie niecelny.

3
3
2
2
2
8'

Groźnie pod bramką gości. Minamino uderzał, Alisson zdołał obronić. Austriacy mogli prowadzić.

3
2
2
1
4
5'

Szybka odpowiedź gości. Do strzału doszedł Salah, który urwał się w polu karnym obrońcy. Stanković błędu nie popełnił. Będzie rzut rożny.

5
4
4
3
4
3'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Mwepu, ale zbyt anemicznie i Alisson pewnie obronił.