Ter Stegen wychodzi daleko przed bramkę i piąstkuję wrztukę Olayinki

Slavia! Olayinka dogrywa pole karne z drugiej strony boiska, ale kolejne próby blokują defensorzy Barcy

3
1
1
88'

Slavia nie odpuszcza! Husbauer tym razem huknął z dystansu, ale na szczeście dla gości blokuje Lenglet

5
4
1
3
2
87'

Van Buren dogrywa w pole karne, jednak po sporym zamieszaniu wybijają obrońcy

6
3
1
1
2
84'

Barcelona. Schodzi: Arthur. Wchodzi: Ivan Rakitić.

1
83'

Kolar odbija uderzenie Suareza, które trafia w jednego z obrońców i niewiele dzieliło nas od kolejnego samobója. Kolar zdążył jednak złapać piłkę zmierzającą do pustej bramki

3
1
2
3
5
81'

Husbauer krótko rozegrał piłkę do Borila, który próbował uderzyć na bramkę, jednak jego strzał został zablokowany

8
4
4
80'

Vidal ledwo pojawił się na boisku i już było o włos od karnego. Chilijczyk na linii szesnastki faulował rywala. Groźny rzut wolny z boku pola karnego dla Slavii

4
1
3
2
4
78'
komentarz

Sevcik całkowicie niepotrzebnie zirytowany odrzuca piłkę, za co otrzymuje żółtą kartkę, za niesportowe zachowanie

7
3
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Petr Sevcik.

Petr Sevcik #23
Slavia Praga
7
1
2
76'

Slavia. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Josef Husbauer.

Josef Husbauer #10
Nicolae Stanciu #7
3
76'

Slavia. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Mick van Buren.

Mick van Buren #14
Lukas Masopust #28
7
1
1
1
75'

Jak to nie wpadło!? Messi! Argentyńczyk pierwszy dopadł do piłki spadającej kilka metrów przed bramką, jednak nie trafił czysto w piłkę i ta poszybowała obok bramki

7
1
6
5
11
74'

Olayinka nie przejmuje się tym, że ma żółtą kartkę i kolejny raz fauluje rywala, to się może źle skończyć

7
2
3
1
3
72'

Nerwowo na boisku Semedo ostro starł się z Souckiem

3
2
3
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Peter Olayinka.

Peter Olayinka #9
10
5
1
70'

Messi świetnie wypuścił Suareza, ten jednak posyła piłkę obok słupka

4
2
5
5
69'
67'

Do wejścia szykuje się już Dembele

5
2
65'

Messi ruszył skrzydłem, wyprzedził jednego obrońcę, ale finalnie piłkę na aut wślizgiem wybija Hovorka

3
2
3
5
64'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Boril.

Jan Boril #18
8
2
1
64'

A tymczasem na murawie leży Messi, który otrzymał bardzo nieprzyjemny cios łokciem w brzuch

1
1
5
7
63'

Zdecydowanie jednym z bohaterów dzisiejszego meczu jest Marc-Andre ter Stegen, który dwukrotnie popisał się świetnymi paradami, poniżej kilka innych pokazów umiejętności Niemca

6
2
1
62'

Arbiter postanowił uciąć sobie krótką rozmowę z trenerem Slavii, póki co bez kartki

4
1
61'

Stanciu traci piłkę na rzecz Semedo, przy czym lądując na ziemi bezradnie rozkłada ręce szukając reakcji arbitra - nic z tego

komentarz

Strasznie "pokraczna" bramka. Najpierw dośrodkowania Messiego nie zdołał dobrze opanować Olayinka, któremu piłka z nogi spadła pod nogi Suareza, ten też nie od razu trafił w piłkę, która odbiła się jeszcze od Olayinki i niemal z zerowego kąta wpadła do bramki, to może być jeszcze uznane jako samobój

8
2
2
1
2
57'

3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Masopust.

9
4
1
54'

Stanciu! Ależ huknął Rumun, jednak obok bramki ter Stegena

7
4
3
3
4
54'

Na spalonym Tecl

4
3
2
53'

Jak najbardziej Slavia zasłużyła na to wyrównanie. Barcelona może się cieszyć, że nastąpiło ono dopiero w 50. minucie

1
1
1
2
6
komentarz

Masopust świetnie opanował długie podanie, przytomnie nie próbował dryblować dwójki obrońców, tylko wyłożył piłkę wbiegającemu Borilowi, a ten pewnie pokonał ter Stegena

5
4
5
8
50'

Gol! Strzelił Jan Boril. Asystował mu Lukas Masopust.

Asysta:
27
15
6
18
26
47'

Strzał z dystansu Soucka blokuje obrońca

4
1
1
2
3
46'

Slavia. Schodzi: Jaroslav Zeleny. Wchodzi: Stanislav Tecl.

1
46'

Wracamy na murawę

6
1
1
komentarz

Wczoraj ogłoszono listę 30 nominowanych piłkarzy do Złotej Piłki. Wśród nich znajduje się czwórka graczy Barcelony

8
2
1
2
1
komentarz

Bez wątpienia w 1. połowie to Barcelona była drużyną lepszą, o wiele lepiej operującą piłką. Ale to Slavia tak naprawdę miała więcej świetnych okazji, które raz za razem marnował przede wszystkim Masopust, bądź też świetnie pokazywał się Ter Stegen, jak przy strzale Olayinki

7
2
45+1'

Masopust! Kolejna okazja tego zawodnika, tym razem jednak piłka obok słupka

5
1
2
2
45'

Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry w 1. połowie

7
45'

Stanciu spróbował uderzyć na bramkę, ale z takiego kąta bardzo ciężko było zaskoczyć Ter Stegena

4
3
4
1
1
44'

Rzut wolny dla Czechów z boku pola karnego po tym, jak Gerard Pique pomógł sobie ręką

2
1
2
1
42'

Coufal odebrał piłkę Griezmannowi w środkowej strefie, w ataku Slavia

3
1
1
3
40'

Co za akcja Barcelony! Długo Katalończycy utrzymywali się przy piłce w polu karnym Slavii, po wymianie kilku podań w końcu na strzał zdecydował się de Jong, ale broni Kolar

9
1
2
1
3
37'

I kolejna okazja Slavii! Tym razem Olayinka huknął na bramkę, dużo lepiej niż Masopust wcześniej, jednak świetną paradą popisał się Ter Stegen

10
9
5
2
5
36'

Co za okazja Slavii! Masopust! Czech jednak w znakomitej sytuacji uderza w środek bramki