1
1
1
90'

4 minuty więcej będzie mieć Ajax na odrobienie strat

1
2
4
1
2
90'
komentarz

All in wchodzi Ten Hag, nie ma już czego bronić, pytanie, czy ni ejest za późno na odrabianie strat

89'
89'

Ajax. Schodzi: Edson Alvarez. Wchodzi: Siem de Jong.

2
1
2
1
2
komentarz

Pulisic świetnie dograł w pole karne Ajaksu, piłkę przepuścił najpierw Marcos Alonso, a stojący za nim Batshuayi pewnie huknął pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Onanę

4
2
3
2
3
86'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Christian Pulisić.

27
23
10
7
14
komentarz

Dość bolesne dla Ziyecha bliskie spotkanie z Zoumą.

5
3
3
3
3
84'

1
83'

Jedna z nielicznych akcji w tej połowie Ajaksu kończy się pewnym chwytem piłki przez Kepę, piłki, którą nawet ciężko było nazwać strzałem

1
2
1
1
1
80'

Pulisic wbiegł idealnie w tempo do podania od Batshuayi'a, jednak jego strzał z linii pola karnego mija słupek bramki Ajaksu

4
4
2
2
1
78'

Dogranie Pulisica do Batshuayi'a blokuje obrońca, od rzutu rożnego zaczną piłkarze The Blues

4
3
2
2
3
77'

A gdy już przeszli na połowę Ajaksu, to Mount momentalnie traci piłkę

1
3
1
1
1
76'

Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, nie śpieszy się Anglikom pod bramkę Onany

1
1
2
komentarz

Póki co najbardziej szczęśliwy z wejścia Batshuayi'a może być Callum Hudson-Odoi. W przypadku remisu, to nie jego pudła będą uznawane jako kluczowe

1
74'

Ajax. Schodzi: Quincy Promes. Wchodzi: David Neres.

1
1
1
1
1
72'

Batshuayi... cóż zmarnował napastnik Chelsea... centralnie przed nim był wyłącznie bramkarz i bramka. Piłka jednak powędrowała wysoko nad poprzeczką

2
71'
69'

Tomori w ofensywie obala rywala, od rzutu wolngo rozpocznie Ajax

2
2
2
3
2
67'

Dest uderzył na bramkę Chelsea, jednak ciężko było tu spodziewać się czegoś więcej, niż podreperowania statystyk celnych strzałów. Słabe uderzenie pewnie łapie Kepa

3
3
3
3
3
66'

. Schodzi: Willian. Wchodzi: Christian Pulisić.

5
5
4
4
4
komentarz

Martinez rozpędzając się, trochę za bardzo machał rękoma i trafił  w twarz Jorginho

1
2
2
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Lisandro Martinez.

1
63'

Hudson-Odoi na środku boiska najpierw próbował minąć rywali ruletą, a jak nie do końca się udało, to po prostu powalił Martineza na ziemię

1
2
1
1
1
61'

komentarz

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, Alvarez urwał się obrońcom, jednak jego uderzenie na bramkę Kepy zatrzymuję się na słupku

5
4
5
3
3
59'

Alvarez!! Słupek!

6
4
9
5
6
59'

Dobra akcja Ajaksu zakończona zblokowaniem Tadicia przez defensorów Chelsea. Rzut rożny dla Holendrów

2
2
1
1
2
57'

Abraham fauluje Veltmana w polu karnym Ajaksu. Napastnik wydaje się mocno zaskoczony, że sędzia dojrzał przewinienie

2
2
3
1
1
56'

Zouma ruszył rajdem od obrony, jednak jego akcję faulem przerywa zawodnik Ajaksu

4
1
1
2
2
54'

Hudson-Odoi próbował wdać się w pojedynek biegowy z Destem, jednak defensor z łatwością przejmuje piłkę

4
2
3
2
3
53'

Efektowna akcja Promesa z Tadiciem, jednak finalnie szybszy od pierwszego z nich okazuje się obrońca Chelsea i Anglicy ruszają z kontrą

1
1
2
1
1
51'

Kolejna piłka Mounta zablokowana, tym razem efektem jest rzut rożny

2
2
3
2
2
50'

Z dystansu próbował Mount, jednak trafił prosto w obrońcę, piłka wraca pod nogi piłkarzy Chelsea, którzy próbują skonstruować kolejną akcję

3
2
2
2
2
komentarz

Tadić bezpardonowo wszedł w Williana, Brazylijczyk wymaga pomocy sztabu medycznego

3
3
3
3
5
49'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Tadić.

3
2
3
2
3
47'

Początek drugiej części należy do Ajaksu. Holendrzy zaczną za chwilę z rzutu rożnego

2
3
2
3
3
46'