2:2
Zakończony
Chelsea FC
90+6'

Ogromna szansa na gola i nie ma piłki w siatce! Valencia CF nie potrafiła zadać ostatecznego ciosu przeciwnikowi. Rodrigo nie trafił w futbolówkę po płaskim dośrodkowaniu Jose Gayi.

5
3
2
4
3
90+5'

Doliczony czas i nie ma rozstrzygnięcia. Było jedno celne uderzenie, jednak Kepa Arrizabalaga nie dał się zaskoczyć zbyt oczywistą próbą Jose Gayi. Następna szansa Rodrigo, jednak spudłował. Pewnie również podopieczni Franka Lamparda podejmą jeszcze próbę wywalczenia awansu.

2
1
1
1
2
90'

Doliczone siedem minut.

7
5
3
3
3
89'

Jasper Cillessen miał szczęście, ale też wyczucie, ponieważ zatrzymał nogami uderzenie Michy'ego Batschuayia!

3
1
2
2
1
86'

Jose Gaya posłał niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne zespołu z Londynu. Z trudem bronili goście.

3
2
2
4
3
85'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie ekscytującego spotkania. Stawką jest komplet punktów i awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

3
2
1
2
2
82'

Gol! Strzelił Daniel Wass. Asystował mu Dani Parejo.

Nie będzie jednak bohaterem tego spotkania Kepa Arrizabalaga. Nie wiadomo, co robił bramkarz Chelsea FC. Wiadomo, że gospodarze cieszą się z wyrównania, a ekipa ze Stamford Bridge straciła prowadzenie. To efekt "centrostrzału" Daniela Wassa. Kolejny gol, kolejna zmiana sytuacji w Walencji!

7
5
4
11
19
80'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Mason Mount.

3
2
2
2
1
78'

Valencia. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Kang-in Lee.

1
77'

Kevin Gameiro zameldował się na boisku strzałem, jednak nie trafił w bramkę przedstawiciela Premier League.

2
1
1
1
1
75'

Kepa Arrizabalaga zamknął przedostatni kwadrans spotkania chwytem po zbyt banalnym uderzeniu głową.

1
1
74'
73'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante za ostry atak na przeciwnika.

1
2
72'

Chelsea FC. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Emerson Palmieri.

70'

1
69'

Willian nie pokonał swoim uderzeniem w sytuacji sam na sam Jaspera Cillessena. Bramkarze mają ogromny wpływ na mecz. Tak jak sędziowie. Przed momentem zasygnalizowali spalonego Brazylijczyka.

2
3
67'

Valencia. Schodzi: Jaume Costa. Wchodzi: Kevin Gameiro.

67'

65'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dani Parejo!

Kepa Arrizabalaga może być bohaterem tego spotkania. Valencia CF nie wykorzystała rzutu karnego! Bask rzucił się w swoją prawą stronę i odbił piłkę po strzale Daniego Parejo.

Valencia CF
14
8
1
2
3
63'

Sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy! Faulował Jorginho, a poszkodowany Jose Gaya.

4
1
4
6
57'

Valencia FC nie poddaje się po stracie gola. Zwariowali poza własnym polem karnym Kepa Arrizabalaga oraz Andreas Christensen i otworzyli drogę do własnej bramki. Rodrigo nie potrafił skorzystać z prezentu i przestrzelił swoim lobem.

3
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta za faul na własnej połowie.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Ezequiel Garay za protestowaniu po uznaniu gola przez Felixa Zwayera.

3
1
1
50'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Kurt Zouma.

Chelsea FC na prowadzeniu. Po trzech minutach badania i analizowania wiemy już, że Christian Pulisić nie był na spalonym przed oddaniem uderzenia z bliska do bramki. Drużyna ze Stamford Bridge odwróciła wynik w zaledwie kilka minut.

14
9
2
1
49'

Rodrigo faulował blisko własnego pola karnego. Reece James był poszkodowany i zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Jego dośrodkowanie zostało zatrzymane przez zawodników w białych koszulkach.

1
1
46'

Gra wznowiona.

1
1
46'

Chelsea FC. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Michy Batshuayi.

1
Czy Chelsea FC strzeli gola po przerwie?
1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
1
1
1
44'

Mateo Kovacić miał szansę na strzelenie drugiego gola. Podanie w pole karne i teoretycznie łatwiejsza sytuacja niż w 41. minucie, jednak tym razem Jasper Cillessen przypilnował krótkiego narożnika.

1
41'

Gol! Strzelił Mateo Kovacić.

Drużyna ze stolicy Angilii już wyrównała i sytuacja wraca do tej sprzed dwóch minut. Przebitka przed polem karnym Valencii. Gospodarze nie potrafili wybić futbolówki, a kiedy ta spadła pod nogami Mateo Kovacicia, została wpakowana płaskim strzałem do siatki. Pomocnik znalazł dziurę między obrońcami i zaskoczył Jaspera Cillessena.

7
8
1
6
3
40'

Gol! Strzelił Carlos Soler. Asystował mu Rodrigo.

Szybko przetransportowana piłka od Jaspera Cillessena do bramki Chelsea FC. Valencia CF wiedziała co z nią zrobić. Płaskie dośrodkowanie Rodrigo wykorzystał Carlos Soler, który zaskoczył przyjezdnych swoim wbiegnięciem w środek pola karnego.

3
38'

Jasper Cillessen! Tammy Abraham nie może uwierzyć, że piłka po jego uderzeniu z kilkunastu metrów nie znalazła się w bramce. Holender pokazał kunszt.

37'

Widać, że 80 procent akcji Chelsea FC przechodzi przez prawe skrzydło. Tym razem płaskie dośrodkowanie wybite przez defensora Valencii prosto pod nogi N'Golo Kante. Niezła pozycja Francuza, który huknął ponad poprzeczką.

36'

Ostatni kwarans walki w pierwszej połowie.

34'

Złe podanie na skrzydło N'Golo Kante. Po kilku sekundach ponowienie ataku i Tammy Abraham nie oddał dobrego strzału po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Wass za faul w środku pola.

Valencia CF
30'

Maximiliano Gomez przechodzi samego siebie. Kolejne nieudane uderzenie z kilku metrów. Tym razem trafił w piłkę będąc blisko bramki Kepy Arrizabalagi, ale ta odbita od Baska poleciała na korner.

1
1
28'

Tammy Abraham walczył o futbolówkę blisko linii pola karnego Valencii. Sędzia gwizdnął faul najbardziej wysuniętego zawodnika Chelsea FC.

1
1
1
1
1
25'

Przerwa w grze spowodowana zderzeniem Gabriela oraz Kurta Zoumy w szesnastce gospodarzy.

1
1
1
1
1
23'

Carlos Soler główkował w rękawice Kepy Arrizabalagi. Maximiliano Gomez po swoim niedawnym pudle nie może liczyć na bezgraniczne zaufanie i nie dostał podania od skrzydłowego.

1
1
21'

Piłkarze z Londynu dostali ogromne ostrzeżenie od przeciwnika. Powinni dziękować za nieskuteczność Maximiliano Gomezowi.

1
1
19'

Kiks! Wielka szansa na gola dla gospodarzy. Kibice na trybunach pytają sąsiadów, dlaczego ich drużyna nie prowadzi. Po rajdzie i płaskim dośrodkowaniu Rodrigo blisko bramki Kepy Arrizabalagi znalazł się Maximiliano Gomez, który nie trafił w piłkę. Nie było blisko żadnego defensora Chelsea.

1
1
1
16'

W ostatnich minutach najgroźniej było po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w szesnastkę hiszpańskiego zespołu. Tammy Abraham dopadł do piłki, ale nie oddał dokładnego strzału.

1
15'

1
1
1
1
1
12'

Chelsea FC trochę ciekawiej grająca na początku konfrontacji, ale nie jest to żadna wyraźna przewaga dokumentowana celnymi strzałami.

1
11'

Piłka wrzucona przez Jorginho w pole karne do Christiana Pulisicia. Uciekła ona trochę za daleko i została wyłapana przez Jaspera Cillessena.

1
1
1
1
1
8'

Dwa stałe fragmenty gry dla Valencii. Wrzutka Daniego Parejo z rzutu wolnego została wybita na korner. Tym razem mniej konwencjonalne rozegranie, ale jeszcze gorszy efekt, ponieważ piłkę wyłapał Kepa Arrizabalaga.

7'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho za faul na własnej połowie.

Chelsea FC
4'

Ataki zawodników z Londynu. Willian główkował niecelnie po zagraniu z prawego skrzydła. Kolejna szarża Brazylijczyka przerwana przez sędziego, który gwizdnął jego przewinienie.

2'

Gospodarze w białych koszulach i czarnych spodenkach. Chelsea FC w niebieskich strojach z białymi oraz czerwonymi wstawkami.

2
2
2
2
2
18:04

Piłkarze wyszli z szatni na boisko. Hymn Ligi Mistrzów na Estadio Mestalla w Walencji.

1
1
1
1
1
Czy Valencia CF wygra mecz z Chelsea FC?