1
1
1
88'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Bukayo Saka. Saka do Aubameyanga, a ten w sytuacji sam na sam nie miał problemów z pokonaniem Trappa! 0:3!

85'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Nicolas Pepe. Piłkę przed pole karnym otrzymał Saka, precyzyjnego uderzenia Trapp nie był w stanie obronić. 0:2!

17
9
5
2
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Calum Chambers.

1
1
1
1
2
83'

Pierre-Emerick Aubameyang doszedł do piłki w polu karnym, jednak w dobrej sytuacji przestrzelił!

1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Daichi Kamada.

Daichi Kamada #15
Eintracht Frankfurt
1
1
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dominik Kohr.

4
5
1
77'

Trapp obronił strzał z kilku metrów Saki! Arsenal powinien zamknąć mecz.

77'

Kolejna próba w meczu Kosticia i po raz kolejny niecelna. Brakuje dokładności gospodarzom.

2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sead Kolasinac.

72'

Arsenal. Schodzi: Joe Willock. Wchodzi: Dani Ceballos.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#28
2
3
69'

Kolejna próba miejscowych. Płaski strzał Pacienci, Martinez bez większych problemów obronił.

2
2
68'

Kostić uderzał na bramkę gości, strzał z pola karnego minął bramkę Arsenalu.

3
2
67'

Swojego drugiego gola w meczu mógł zdobyć Willock. Strzał z pola karnego był jednak zbyt anemiczny i nie mógł zaskoczyć Trappa.

2
3
2
2
66'

Eintracht. Schodzi: Bas Dost. Wchodzi: Goncalo Paciencia.

63'

3
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Kohr.

2
2
2
1
1
60'

Arsenal. Schodzi: Emile Smith Rowe. Wchodzi: Nicolas Pepe.

Emile Smith Rowe #32
3
2
59'

Piłka w polu karnym trafiła do Andre Silvy, ten natychmiast uderzył. Piłka minęła cel.

2
56'

Granit Xhaka uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od poprzeczki! Sporo szczęścia mieli gospodarze.

2
2
54'

Kolejny raz pokazał się Kostić. Indywidualna akcja zakończona strzałem, jednak górą bramkarz Arsenalu!

2
2
51'

Pierre-Emerick Aubameyang wpadł z piłką w pole karne, jednak jego strzał został zablokowany.

komentarz

Jak na razie bohater Arsenalu w pierwszym meczu Ligi Europy.

1
1
1
47'

Do dogrania doszedł Dost, uderzył jednak bardzo niecelnie.

47'

Po zmianie stron starają się coś skonstruować pod bramką gości piłkarze gospodarzy. Na razie opornie im to idzie.

1
2
46'

Wracamy do meczu!

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Zagranie do Abrahama, ten jednak na wyraźnym spalonym.

1
43'

Arsenal spokojnie wyczekał ataki gospodarzy i w końcowce 1. połowy zadał cios. To była taktyka Anglików? Po meczu zapytamy o to trenera.

40'

Do dogrania z rogu doszedł David Luiz, piłka po uderzeniu głową poszybowała daleko od bramki.

1
38'

Gol! Strzelił Joe Willock. Indywidualna akcja Willocka, który ograł obrońcę i uderzył. Futbolówka po rykoszecie wpadła do bramki Trappa. 0:1!

3
37'

Do dogrania z rzutu rożnego doszedł Bas Dost, jednak w dogodnej sytuacji przestrzelił.

1
35'

W końcu zaczyna zagrażać gospodarzom Arsenal. Goście głównie się bronili, teraz jednak zaczynają pokazywać angielskie pazury.

1
1
18:46

Bohaterem ostatnich minut jest Kevin Trapp.

2
32'

Arsenal powinien prowadzić! Sam na sam z Trappem znalazł się Emile Smith Rowe, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny!

30'

Odgryza się Arsenal. Joseph Willock znalazł się z piłką w polu karnym, strzał jednak minął bramkę Eintrachtu.

29'

Aktywni są gospodarze. Przed momentem uderzał Martin Hinteregger, trafił jednak w rywala.

25'

Nie ustają ataki Eintrachtu. Miejsce do oddania strzału znalazł sobie Kamada, przymierzył jednak wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

2
23'

Coraz więcej do powiedzenia ma niemiecki zespół. Przed momentem ładna akcja Kostić, ze strzałem poradził sobie jednak bramkarz.

21'

Zakotłowało się przed bramką gości. Do piłki dopadł Bas Dost, piłka poszybowała jednak daleko od bramki.

21'

Seria rzutów rożnych dla Eintrachtu, ale dośrodkowania nie są groźnie dla dobrze dysponowanej obrony Arsenalu.

2
1
18'

Eintracht powinien prowadzić. Do piłki doszedł Kostić, jednak w dogodnej sytuacji przestrzelił! Pilka uderzona z ostrego kąta trafiła w boczną siatkę.

1
1
17'

Problemy ma Lucas Torreira. Zawodnik gości potrzebuje pomocy medycznej.

15'

Tym razem na strzał zdecydował się Martin Hinteregger, bardzo daleko od celu.

13'

Z ok. 16 metrów uderzał Pierre-Emerick Aubameyang, strzał został jednak zablokowany przez jednego z obrońców Eintrachtu.

1
1
1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Hinteregger.

1
1
1
10'

Wciąż niewiele się dzieje na boisku we Frankfurcie. Zespoły nie chcą zbyt wiele ryzykować i zaatakować.

1
7'

Rzut wolny dla gospodarzy. Dogrywał Kostić, jednak dobrze defensywa Kanonierów.

1
1
5'

Kolejna próba w meczu. Uderzał z siedmu metrów Torreira, ale dwa metry ponad poprzeczką. Cieszymy się, że coś się dzieje.

1
4'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał z woleja Sow, wprost w bramkarza.

1
1
3'

Trochę już gramy. Jak na razie nasze tętno jak u komara. Więcej dzieje się u nas oknem.