1
3
1
87'

Eintracht przegrywa i dzięki temu Arsenal jest 1. w grupie! Jeśli Standard wygra to ma szansę na fazę pucharową.

6
2
2
2
2
85'

Arsenal. Schodzi: Emile Smith Rowe. Wchodzi: Pierre-Emerick Aubameyang.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Emile Smith Rowe #32
85'

Standard. Schodzi: Selim Amallah. Wchodzi: Maxime Lestienne.

Selim Amallah #19
1
85'

Arsenal do wygrania swojej grupy potrzebuje jeszcze jednego gola. Czasu ma jednak niewiele.

2
2
2
3
2
82'

Piłkę otrzymał Avenatti, ale sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

1
1
81'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Gabriel Martinelli. I już mamy remis! Martinelli w polu karnym zagrał do Saki, a ten trafił na 2:2!

8
6
1
2
6
79'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Bukayo Saka. Arsenal wrócił do gry. Po dograniu Saki piłkę do siatki wbił Lacazette. 2:1!

78'

Arsenal. Schodzi: Ainsley Maitland-Niles. Wchodzi: Calum Chambers.

77'

Riposta Standardu. Uderzał Collins Fai, piłka poszybowała ponad bramką.

76'

Na strzał z dystansu zdecydował się David Luiz, piłka minęła bramkę gospodarzy.

1
73'

Porażka będzie kosztował Arsenal utratę 1. miejsca w grupie. Goście niewiele robią, aby zmienić swoją sytuację.

1
1
69'

Gol! Strzelił Selim Amallah. Już 2:0! Piłkę w polu karnym otrzymał Amallah, ograł kilku rywali i uderzył na bramkę Arsenalu. Piłka po drodze odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki.

Standard Liege
7
3
1
3
2
66'

Jeśli Arsenal chce swoim fanom sprawić niemiłą niespodziankę to jest tego blisko. Cały czas więcej z gry mają gospodarze.

63'

Mogło być 2:0. Strzelał Laifis, dobrze w bramce zachował się Martinez.

1
61'

Wciąż aktywniejsi w ofensywie są gospodarze. Arsenal nie kwapi się do szybszej gry.

1
komentarz

58'

Widowisko nie jest porywające. Mamy jednak nadzieję, że Arsenal wrzuci ciut wyższe przełożenie i "będzie się działo".

1
55'

Zagranie do Carceli, ten jednak na spalonym.

1
53'

Dobrze w 2. połowę weszli nie mający już nic do stracenia gospodarze. Arsenal wciąż śpi.

50'

Po stracie gola Arsenal... nie zareagował. Sytuacja Kanonierów zmieniła się o tyle, że mają coraz mniejsze szanse na zajęcie 1. miejsca w grupie.

1
1
47'

Gol! Strzelił Samuel Bastien. Mamy niespodziankę! Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Bastien. Piłka odbiła się od jednego z obrońców i myląc bramkarza wpadła do bramki Arsenalu. 1:0!

7
4
2
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie.

46'

Standard. Schodzi: Renaud Emond. Wchodzi: Felipe Avenatti.

Felipe Avenatti #25
Renaud Emond #9
1
18:49

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Bodart dwukrotnie uratował swój zespół. Najpierw obronił strzał, który oddał Saka, po chwili dobrze interweniował po uderzeniu Nelsona.

1
43'

Strzelał Amallah, gola jednak  nie ma. Wciąż czekamy na większe emocje w meczu.

1
1
1
1
1
40'

Zbliżamy się do przerwy. Arsenal niemal pewny awansu nie rzuca wszystkich sił do ataku. Standard? Eintracht już prowadzi, to znacząco zmniejsza szanse gospodarzy na wyjście z grupy.

1
37'

Niewiele dzieje się na boisku. W końcu na uderzenie zdecydował się Joseph Willock, piłka minęła bramkę gospodarzy.

33'

Odpowiedź gospodarzy. Strzelał Emond, piłka minęła bramkę.

32'

Na kolejny strzał w meczu zdecydował się Saka. Tym razem piłka poszybowała daleko od bramki.

18:49

28'

Groźna akcja Standardu. Sokratis Papastathopoulos w ostatnim momencie zablokował Emonda!

27'

Po raz kolejny bramkarz ratuje Standard. Uderzał Saka, Bodart zdołał obronić!

25'

Dośrodkował Emond, bramkarz Arsenalu bez problemów złapał piłkę.

23'

Póki co obydwa zespoły po jednym razie zagroziły poważniej rywalom. Minuty płyną, a na murawie niewiele się dzieje.

20'

Arsenal nie kwapi się do ataku. Goście czekają na to, co zrobi rywal.

1
18'

Ciekawa zrobiła się sytuacja w grupie. Przegrywa Eintracht, jeśli Standard pokona Arsenal, wówczas zagra dalej.

17'

Po dograniu z rogu do piłki doszedł Mavropanos, piłka minęła cel!

1
13'

Szybka odpowiedź gości. Uderzał Smith Rowe, świetnie w bramce zachował Bodart, który zdołał sparować piłkę na rzut rożny!

12'

Coraz lepiej radzą sobie w meczu gospodarze. Przed momentem do uderzenia doszedł Carcela, jego strzał zdołał obronuć Martinez.

8'

Rzut wolny dla gospodarzy. Dogrywał Gavory, piłkę bez większych problemów wybili obrońcy.

6'

Pierwsza próba uderzenia w meczu. Strzelał Alexandre Lacazette, piłka została jednak zablokowana.

1
1
1
1
1
4'

Niewiele dzieje się na boisku w pierwszych minutach. Żadna z drużyn nie zamierza forsować tempa gry.