4
2
4
90'

Znakomicie spisał się Dominik Budzyński. Obronił groźny strzał głową na bramkę po dośrodkowaniu.

3
1
1
88'

Jesus Jimenez dobrze przyjął sobie piłkę i oddał strzał z około 16 metrów. Dobrze obronił Dominik Budzyński.

6
4
2
2
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Matuszek.

2
1
2
85'

Górnik jeszcze stara się atakować, ale ŁKS jest skuteczny w defensywie.

8
1
3
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Sobociński.

3
1
2
2
5
80'
78'

Gol! Strzelił Michał Trąbka.

Uderzenie z dystansu na bramkę Górnika. Martin Chudy odbił piłkę, dopadł do niej Michał Trąbka i skierował do bramki. 2:0 prowadzi ŁKS!

39
21
8
6
11
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
4
3
2
2
75'

Dostał Igor Angulo piłkę w polu karnym. Oddał strzał, ale uderzenie z kilku metrów było niecelne. Angulo był jednak pilnowany przez jednego z zawodników ŁKS-u.

3
2
3
3
72'

Bardzo niecelne uderzenie Rafała Kujawy z około 20 metrów.

4
2
1
1
2
70'

Tym razem zza pola karnego niecelnie strzelał Łukasz Wolsztyński.

1
2
3
3
69'

Jesus Jimenez dryblował w polu karnym ŁKS-u. W końcu znalazł miejsce na uderzenie, lecz piłkę pewnie złapał Dominik Budzyński.

2
1
1
4
2
68'
66'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników ŁKS-u.

1
1
1
62'

Górnik Zabrze stara się doprowadzić do wyrównania, lecz brakuje mu wykończenia pod bramką ŁKS-u.

5
1
1
2
1
58'

To powinien być gol! W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Kamil Zapolnik. Strzelał z kilku metrów - Dominik Budzyński obronił. Dobitka Zapolnika i znów broni bramkarz ŁKS-u!

4
5
3
3
6
57'

Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, gdzie niecelnie główkował Kamil Zapolnik.

2
2
2
5
2
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Ściślak.

2
52'

Z dystansu niecelnie strzelał Bartłomiej Kalinkowski.

4
2
2
2
1
49'

Niemal z narożnika pola karnego Jesus Jimenez zagrał niedokładnie do Angulo i piłkę złapał Dominik Budzyński.

3
3
2
2
5
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
3
1
1
46'
2
1
2
1
1
46'
2
1
1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

2
3
1
2
1
44'

Pirulo jeszcze raz uderzył z dystansu. Tym razem niecelnie.

8
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Boris Sekulić.

7
2
1
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

6
1
1
1
41'

Gol! Strzelił Pirulo.

Pirulo zdecydował się na uderzenie z około 18 metrów. Piłka odbiła się jeszcze lekko od zawodnika Górnika, ale wydawało się, że spokojnie złapie ją Chudy. Ten jednak nie zdołał zatrzymać uderzenia i piłka wpadła do bramki. Wydaje się, że bramkarz Górnika mógł w tej sytuacji zachować się zdecydowanie lepiej.

ŁKS Łódź
41
20
10
12
21
37'

Przenosimy się pod drugą bramkę. Rzut wolny dla Gónika, dośrodkowanie w pole karne. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie jeden z obrońców wybił piłkę.

2
1
5
6
34'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Gónika! Dwukrotnie znakomicie strzały Kujawy obronił Martin Chudy, potem dobitki były blokowane! Niesamowite, jak przed chwilą wybronił się Górnik!

7
7
2
1
5
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
1
1
32'

Ładne uderzenie Pirulo z około 18 metrów. Jednak niecelne, piłka przeleciała obok bramki.

3
2
1
1
30'

Mecz się już wyrównał. Teraz to nawet gospodarze są częściej przy piłce.

1
26'

Świetne dośrodkowanie Kalinkowskiego w pole karne Górnika, gdzie ładnie głową przy słupku uderzył Rafał Kujawa. Gol nie został uznany, sędzia odgwizdał spalonego.

13
8
7
7
9
23'

Żółtą kartkę za wcześniejsze zagranie ręką otrzymał Łukasz Wolsztyński.

3
5
4
7
8
23'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u piłkę trącił ręką Łukasz Wolsztyński. Sędzia przerwał grę.

4
3
4
4
3
22'

Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Artur Bogusz. Strzał był jednak zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza gości.

8
4
2
2
3
21'

Ładnie, minimalnie niecelne uderzenie z dystansu oddał Łukasz Piątek.

6
2
6
2
2
18'

Technicznie na bramkę Górnika z pierwszej piłki z 18 metrów uderzył Wolski. Martin Chudy pewnie złapał piłkę.

11
5
2
1
2
17'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zabrzanie pewnie wybili jednak piłkę.

9
5
3
2
3
16'

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u i okazja na dośrodkowanie w pole karne Górnika.

3
2
1
2
16'

Kolejne wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy. W ostatniej chwili wybił ją Jan Sobociński.

2
1
1
2
14'

Górnik zdecydowanie przeważa. Gra toczy się na połowie ŁKS-u.

13
6
5
1
3
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował jeden z zawodników Górnika.

3
1
1
2
2
11'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Ładnie dośrodkował Daniel Ściślak. Gospodarze wybili piłkę, a zza pola karnego natychmiast uderzył David Kopacz. Świetnie obronił Dominik Budzyński.

4
3
1
1
1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Wolski.

ŁKS Łódź
6
4
2
2
4
10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Dominik Budzyński wypiąstkował piłkę.

4
3
3
2
2
7'

Patryk Bryła zagrywał w pole karne Górnika, gdzie pewnie interweniował Martin Chudy.

4
2
3
3
6'

Groźne wstrzelenie piłki w pole karne ŁKS-u. Sędzia przerwał grę - był spalony.

9
1
2
1
1
4'

Górnik Zabrze stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

10
2
3
2
2
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

5
3
2
1
1
19:36

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.