Zakończony
Cracovia
120+5'

Gol! Strzelił David Jablonsky.

Po rzucie rożnym gol dla Cracovii! 3:2 prowadzą goście! Co za dramat II-ligowca w ostatnich sekundach dogrywki! Po zagraniu z rzutu wolnego Jablonsky ładnie dostawił nogę i skierował piłkę do bramki!

84
53
33
36
102
120+4'

Cracovia przy piłce. Jeszcze goście będą mieli rzut rożny!

32
17
14
12
22
120+3'

Jednak nie ma rzutu karnego! Jest rzut wolny na linii pola karnego!

81
36
23
15
23
120+1'

Ogromne emocje, sędzia ogląda sytuację.

44
26
54
8
15
120'

Jednak będzie jeszcze VAR. Sędzia sprawdza, czy był faul w polu karnym!

66
18
17
10
21
118'

Rzut karny dla Cracovii! Faulowany przez Michała Rutkowskiego na linii pola karnego był Sebastian Strózik!

34
27
23
21
70
117'

Cracovia znów zamknęła gospodarzy na ich połowie.

11
10
5
9
17
116'

Żle zachował się Paweł Kapsa, ale Pelle van Amersfoort oddał niecelny strzał z pola karnego.

6
8
10
7
8
115'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

21
10
5
6
11
114'

Piłkarze Cracovii domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

12
6
7
6
7
113'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym piłkę wybili goście. Zza pola karnego niecelnie strzelał jeszcze Mateusz Szela.

8
3
1
6
4
112'

Bytovia Bytów. Schodzi: Adrian Kwiatkowski. Wchodzi: Mateusz Szela.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Szela #8
schodzi Schodzi
Adrian Kwiatkowski #77
3
1
112'

Bytovia jednak zaatakowała śmielej. Rzut rożny dla gospodarzy.

8
4
5
1
110'

Cracovia stara się rozstrzygnąć to spotkanie przed konkursem rzutów karnych. Goście szukają uderzeń na bramkę, prowadzą grę.

5
2
2
1
5
109'

Dobra okazja dla Cracovii! Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Sebastian Strózik, a chwilę później dobitka została zablokowana.

4
6
3
4
4
107'

W pole karne gości wpadł Deleu. Oddał strzał na bramkę, ale z tym uderzeniem pewnie poradził sobie Lukas Hrosso.

5
1
2
2
2
106'

Zaczynamy drugą część dogrywki!

7
3
2
2
104'

Pelle van Amersfoort oddał przypadkowy strzał głową na bramkę gospodarzy. Kapsa nie dał się zaskoczyć.

5
2
3
1
3
103'

Gra toczy się praktycznie na połowie Bytovii Bytów. Gospodarze skutecznie się bronią.

3
5
3
4
2
102'

Żółtą kartką ukarany został trener gości, Michał Probierz.

10
10
6
1
4
101'

Diego Ferraresso dośrodkował w pole karne gospodarzy, Paweł Kapsa strącił piłkę. Cracovia atakuje.

5
4
3
3
2
100'
98'

Z rzutu wolnego bardzo niecelny strzał oddał Przemysław Lech.

2
3
2
3
6
97'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki Cracovii około 30 metrów.

7
3
4
1
96'

W polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu z pierwszej piłki niecelnie uderzył Sergiu Hanca.

3
2
3
2
2
94'

Z dystansu strzelał Daniel Feruga, lecz pewnie obronił Lukas Hrosso.

2
2
3
94'

Sporo gry w środkowej strefie boiska od początku dogrywki. Oba zespoły rozpoczęły spokojnie.

1
1
2
1
2
91'

Rozpoczynamy pierwszą połowę dogrywki!

6
2
1
1
2
90+5'

Wszystko wskazuje, że niebawem przed nami dogrywka.

6
4
4
4
6
90+2'

Zza pola karnego strzelał David Jablonsky. Piłka przeleciała obok bramki.

6
5
5
5
7
90'

Doliczone pięć minut.

6
6
8
3
4
88'

Gol! Strzelił Bojan Cecarić. Asystował mu Janusz Gol. Dośrodkowanie Janusza Gola w pole karne Bytovii Bytów, po którym celny strzał głową oddał Bojan Cecarić! Remis 2:2!

45
23
12
15
31
88'

Znów ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy i ostatecznie kolejna świetna interwencja Kapsy.

12
6
4
3
3
87'

Ofensywna na bramkę gospodarzy! Uderzenie z dystansu Janusza Gola. Po rykoszecie świetnie interweniował Kapsa.

8
1
86'

Po dośrodkowaniu główkował Bojan Cecarić. Piłkę pewnie złapał Paweł Kapsa.

9
1
1
3
4
86'

Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Ci się jednak wyratowali i wybili piłkę.

1
2
2
2
85'

W polu karnym Bytovii strzelał jeden z zawodników Cracovii. Uderzenie zostało zablokowane.

7
2
1
4
3
84'

Bytovia Bytów broni dostępu do własnej bramki i stara się oddalać grę od własnego pola karnego.

9
3
4
2
1
84'

Bytovia Bytów. Schodzi: Karol Czubak. Wchodzi: Norbert Holtyn.

Norbert Holtyn #76
Karol Czubak #68
1
1
2
1
81'

Bytovia Bytów. Schodzi: Adrian Liberacki. Wchodzi: Denislaw Stanchew.

Denislaw Stanchew #11
3
3
3
3
1
79'

Okazja dla Cracovii. Sergiu Hance w polu karnym dobrze zablokował jednak Paweł Kapsa.

4
4
4
4
2
79'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Po chwili piłkę złapał Lukas Hrosso.

4
2
2
1
2
77'

Gospodarze natomiast czekają teraz na błąd rywala i liczą na grę z kontry.

5
2
1
2
76'

Cracovia rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i szuka okazji na gola.

2
1
2
1
2
73'

Gol! Strzelił Piotr Giel. Asystował mu Daniel Feruga. Gospodarze prowadzą 2:1! Bytovia przejęła piłkę, otrzymał ją Daniel Feruga, który popisał się świetnym, otwierającym drogę do bramki podaniem. Okazję znakomicie wykończył Piotr Giel!