2:2
Zakończony
Polska U-21
90+4'

Tutaj już się chyba nic nie wydarzy. Pozostaje niedosyt, ten mecz mogliśmy wygrać.

3
3
5
17
8
90+2'

10
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Maksim Głuszenkow.

3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Dziczek.

4
2
2
3
19
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Magomed Sulejmanow.

4
90+2'

Jeszcze przepychanki po golu dla Rosjan. Będą kartki.

4
4
2
5
5
90+1'

Gol! Strzelił Magomed Sulejmanow. Asystował mu Maksim Głuszenkow. Dośrodkowanie z lewej strony, Grabara został w bramce, a nadbiegający Sulejmanow głową wbił piłkę do siatki. 2:2.

36
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

4
1
4
4
2
89'

A teraz Tomczyk, Polak uderzał z czterech metrów. Górą Maksimenko!

1
2
2
2
8
88'

Moder z piłką siedem metrów przed bramką, ale nie zdołał oddać strzału.

5
2
88'

Polacy podeszli pod bramkę Rosjan i wywalczyli rzut rożny. Zyskujemy kolejne sekundy.

5
5
1
87'
86'

Rosja U-21. Schodzi: Nail Umjarow. Wchodzi: Wjaczesław Grulew.

wchodzi Wchodzi
Wjaczesław Grulew #17
schodzi Schodzi
Nail Umjarow #20
1
85'

Uderzał Sulejmanow, Rosjanin został zablokowany. Po chwili sędzia zatrzymał grę, faul w ataku gospodarzy.

1
83'

Cały czas bronimy się przed atakami Rosjan. Tylko na moment udało nam się uspokoić grę.

6
3
3
7
3
81'

Kolejny rzut wolny dla Rosjan z okolic pola karnego.

1
5
80'

Sulejmanow zagrywał wzdłuż naszej bramki. Grabara kontrolował lot piłki. Polacy bronią się coraz głębiej.

1
1
78'

Sulejmanow uderzył, Grabara odbił piłkę, a po chwili zapobiegł dobitce!

5
77'

Cały czas środkiem atakują Rosjanie, gospodarze wciąż szukaji fauli. I przed momentem go znaleźli. Rzut wolny z ok. 20 metrów!

1
1
76'

Rosja U-21. Schodzi: Aleksandr Lomowitski. Wchodzi: Daniyił Lisovij.

Daniyił Lisovij #22
Aleksandr Lomowitski #7
1
74'

Tomczyk potknął się i przewrócił przed polem karnym. Po chwili niecelnie uderzył Fila.

1
2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Jewgenjew.

Roman Jewgenjew #4
Rosja U-21
5
1
2
73'

Rosjanie starają się wymuszać faule. Arbiter nie daje się nabrać.

1
1
3
71'

Piłka już pod naszą bramką, z ok. 16 metrów niecelnie uderzył Czałow.

2
3
3
1
1
71'

A teraz Tomczyk! I znowu nie ma gola. Polak spudłował!

4
2
3
71'

Mateusz Bogusz bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zdołał odbić piłkę.

4
1
70'

Płacheta uciekł obrońcy, ten sfaulował go z boku pola karnego. Dlaczego nie ma kartki?

1
69'

Powinno być 1:3! W polu karnym piłka spadła pod nogi Tomczyka. Bramkarz już leżał, Polak uderzył jednak w stojącego pięć metrów przed bramką obrońcę! Szkoda.

3
2
1
67'
66'

Rzut wolny dla Rosjan, uderzał Obljakow, ale nie trfił w bramkę.

1
2
66'

Będzie rzut wolny dla Rosjan z ok. 25 metrów. Polacy cały czas dobrze się bronią.

1
1
1
63'

Jóźwiak dośrodkował z prawej strony, do piłki doszedł Klimala, ale głową uderzył w słupek. Gola i tak by nie było, sędzia dopatrzył się spalonego.

1
3
3
61'

W końcu Polacy zaatakowali. Płacheta wywalczył rzut rożny.

5
2
1
1
1
60'

Rosja U-21. Schodzi: Danill Utkin. Wchodzi: Maksim Głuszenkow.

Danill Utkin #18
1
1
komentarz

1
2
58'

Z dystansu mocno uderzył Divjejew, piłka trafiła w obrońcę i wyszła na rzut rożny.

1
1
1
56'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Polacy sporadycznie goszczą w okolicach pola karnego Rosjan.

1
3
2
53'

Rykoszet w naszym w polu karnym, piłka trafiła pod nogi Czałowa, który przestrzelił z dziesięciu metrów!

1
1
2
1
52'

Polakom udało się przetrwać napór Rosjan. Teraz nasi reprezentanci starają się oddalić grę od własnej bramki.

1
2
2
1
49'

Po zmianie stron do ataku ruszyli Rosjanie. Polacy muszą być bardzo skoncetrowani w defensywie.

4
3
5
4
3
48'

Kamil Grabara pozbierał się i może kontynuować mecz!

5
4
3
3
2
47'

Leży Grabara, Polak potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
5
5
3
46'

Lomowitski wyszedł naprzeciwko Grabary, ale uderzył niecelnie. Rosjanin zderzył się z naszym bramkarzem.