Końcowe, nerwowe sekundy. Udało nam się oddalić grę od własnej bramki.

9
3
2
90+4'

Ustawiony autobus ma drobne dziury w przegubie, jednak może wytrzyma napór rywala.

20
12
6
1
4
90+2'
17
10
4
3
1
90+2'

Podobał nam się Klimala jeszcze w Wigrach, ale teraz jego gra podoba nam się jeszcze bardziej. Przed momentem Polak znowu narobił problemów gościom.

22
6
2
3
1
90+1'

Było groźnie, Cumić uderzał z bliska. Na szczęście wprost w Grabarę!

13
1
3
2
5
90'

Jeszcze pięć minut murark przed nami.

3
1
3
1
9
90'

Klimala leży na murawie. Polaka rozbolala głowa.

10
13
4
4
4
89'

Zwalniamy grę, urywamy kolejne sekundy. Nie chcemy powtórki z ostatniego meczu z Rosją.

11
4
87'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Klimala.

1
6
1
4
87'

1
87'

Klimala sfaulował Serba, później go odepchnął. Następnie inicjatywę przejął rywala i zwyzywał naszego zawodnika.

1
1
5
87'

Zapowiada się nerwowa końcówka. Serbowie wszystkie siły rzucają do ataku.

2
3
84'

Serbia U-21. Schodzi: Ivan Ilić. Wchodzi: Dusan Vlahović.

1
83'

Jóźwiak do Klimaly, którego strzał odbił bramkarz. Dobijający kolejny z Polaków głową przestrzelił!

4
2
2
3
81'

Staramy się utrzymywać grę daleko od naszej bramki. Serbowie trochę zaskoczeni faktem straty gola.

6
3
1
1
1
79'

Gol! Strzelił Mateusz Bogusz. Asystował mu Patryk Klimala. To była zabójcza kontra Polaków. Jóźwiak do Klimali, ten z pola karnego wycofał do Bogusza. Były zawodnik Ruchu Chorzów pewnym strzałem przy słupku zdobył gola dla Biało-Czerwonych! 1:0!

101
48
9
5
4
78'

Kolejny strzał na naszą bramkę. Uderzał Birmancević, Grabara pewnie złapał piłkę.

1
1
1
2
4
77'

Niepewnie w bramce Grabara, po chwili piłka wróciła na nasze przedpole. Głową tuż ponad bramką uderzył Cumić.

3
1
1
1
3
76'

Groźna akcja Serbów, dogranie z prawej strony na róg wybił Płacheta.

2
1
1
2
3
73'

Serbia U-21. Schodzi: Dejan Joveljić. Wchodzi: Slobodan Tedić.

6
73'

Serbia U-21. Schodzi: Luka Adzić. Wchodzi: Nikola Cumić.

2
72'

Po dograniu z rzutu rożnego głową z trzech metrów uderzył Joveljić! Na nasze szczęście niecelnie.

1
1
1
3
3
70'

Więcej z gry w ostatnich minutach mają Serbowie. Polacy przyczajeni, czekają na możliwość skontrowania rywala.

2
68'

Klimala w polu karnym minął kilku rywali, strzał z ostrego kąta wylądował na bocznej siatce.

1
66'

Jak to nie wpadło! Dziczek dogrywał, do piłki doszedł Listkowski, ale głową z sześciu metrów uderzył w bramkarza!

2
3
2
2
2
64'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki doszedł Sehović, ale zamiast w kierunku bramki uderzył piłkę w ziemię.

1
1
1
4
2
62'

A teraz Jóźwiak urwał się defensywie gości. Polak jednak na spalonym.

2
2
1
1
1
62'

Uaktywnili się Serbowie. Przewrotką uderzał Kamenović, Grabara był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

2
1
1
1
1
60'

Serbia U-21. Schodzi: Jovan Nisić. Wchodzi: Zlatan Sehović.

2
60'

Serbia U-21. Schodzi: Luka Ilić. Wchodzi: Veljko Birmancević.

3
59'

Przerwa w grze. Ucierpiał Luka Ilić.

1
1
2
2
3
57'

Kolejna akcja Polaków, jednak Bogusz zbyt mocno zagrywał do Listkowskiego.

2
3
2
2
2
55'

Bogusz dogrywał, Klimala z pięciu metrów wbił piłkę do siatki. Gola jednak nie ma, Polak był na nieznacznym spalonym.

1
1
4
3
53'

Luka Adzić uderzył z rzutu wolnego, Grabara błędu nie popełnił i złapał dość łatwy strzał. Piłka jednak skozłowała przed bramkarzem.

1
1
1
2
51'

Zamieszanie w polu karnym Serbów, arbiter dopatzył się faulu w ataku.

3
2
50'

Listkowski dogrywał piłkę z prawej strony, jednak w polu karnym nie było żadnego z naszych graczy.

1
2
2
49'

Dogranie Serbów z rogu, Polacy przegrali dwa pojedynki główkowe z rywalami. Zabrakło na nasze szczęście uderzenia na polską bramkę.

1
1
48'

Niebezpiecznie pod naszą bramką. Do piłki mógł dojść Luka Ilić, szybszy jednak Kamil Grabara.