(0:1)
Zakończony
Lech Poznań
90+2'

Efektowny strzał oddał Michał Fidziukiewicz. Po jego uderzeniu zza pola karnego piłka przeleciała jednak obok bramki.

3
1
2
2
4
90+2'

Gra toczy się na połowie Lecha. Stal walczy o to, aby jeszcze strzelić bramkę w tym meczu.

1
2
2
4
90'

Doliczone trzy minuty.

3
3
4
1
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Djordje Crnomarković.

1
1
4
2
7
87'

Stal jeszcze stara się atakować. Gospodarzom brakuje jednak dokładności i wykończenia.

2
2
3
2
3
86'

W polu karnym Stali strzelał Paweł Tomczyk. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

4
3
7
6
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Stelmach.

2
2
1
1
82'

Mickey van der Hart! Znakomity mecz tego zawodnika. Tym razem obronił strzał Wójcika!

6
4
1
1
2
80'

To powinien być gol! Z 5 metrów strzelał Piotr Mroziński, lecz było to uderzenie niecelne.

3
3
3
2
4
78'

Stal bliska była kontaktowego gola. Po strzale Fidziukiewicza znów jednak kapitalnie interweniował Mickey van der Hart.

5
3
2
1
2
76'

Stal Stalowa Wola. Schodzi: Łukasz Pietras. Wchodzi: Filip Wójcik.

2
76'
74'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Jakub Moder. Pewnie obronił Kalinowski.

3
4
2
1
3
73'

Stal nie atakuje już tak zdecydowanie. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
2
1
2
2
70'

Gol! Strzelił Tomasz Dejewski. Asystował mu Pedro Tiba.

Świetna indywidualna akcja Tiby, który dograł przed bramkę. Tomasz Dejewski z bliska skierował piłkę do siatki. 2:0 dla Lecha.

70
39
4
4
6
69'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stali. Zawodnicy gospodarzy wybii piłkę.

1
3
1
4
68'
67'

Stal Stalowa Wola. Schodzi: Bartłomiej Ciepiela. Wchodzi: Michał Płonka.

Bartłomiej Ciepiela #26
5
1
1
1
66'

Lech Poznań. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Karlo Muhar.

6
3
3
1
5
64'

Na boisku nieco spokojniej. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
2
2
1
1
61'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Lecha.

2
1
4
5
3
59'

Kolejorz oddalił grę od własnego pola karnego i często gości na połowie Stali.

10
8
5
3
4
58'

Kolejne uderzenie Tymoteusza Puchacza. Z dystansu, ale strzał niecelny.

4
3
2
2
2
55'

Lech utrzymuje się przy piłce na połowie Stali. Blokowane strzały zawodników Kolejorza, a później piłkę złapał Krystian Kalinowski.

4
1
1
2
3
55'

W polu karnym Stali dryblował Tymoteusz Puchacz. Oddał strzał, rykoszet i jeszcze będzie rzut rożny.

10
4
2
2
2
53'

W końcu groźna akcja Lecha! Dośrodkowanie w pole karne Stali, gdzie z ostrego kąta strzelał Tomasz Dejewski. Bramkarz Stali nie dał się zaskoczyć.

6
5
3
2
3
52'

Z dystansu strzelał Pedro Tiba. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
2
3
2
1
50'

1
47'

"Stalówka" w ofensywie! W polu karnym sytuację wywalczył sobie Michał Fidziukiewicz, lecz kolejna znakomita interwencja bramkarza ratuje Lecha przed stratą gola.

3
2
5
46'

Od razu uderzenie na bramkę Lecha. Bramkarz nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
2
6
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
1
1
1
43'

Niesamowite! Kolejna znakomita okazja dla Stali. Znów źle spisała się defensywa Lecha, z ostrego kąta strzelał Bartłomiej Ciepiela, lecz świetnie obronił Mickey van der Hart.

14
3
4
3
14
42'

To powinien być gol! Ładna wrzutka w pole karne Lecha, piłkę przyjął Bartłomiej Ciepiela, lecz w ostatniej chwili dobrze interweniował Wołodymyr Kostewycz!

6
1
6
41'

W polu karnym Stali dryblował Christian Gytkjaer, lecz dobrze został zatrzymany przez jednego z obrońców.

4
1
1
1
1
39'

Stal śmiało atakuje i szuka okazji do wyrównania. W polu karnym przed chwilą niecelnie strzelał Robert Dadok.

3
1
2
1
3
37'

Teraz ładne uderzenie! Świetnie z dystansu przymierzył Michał Fidziukiewicz, lecz znakomicie obronił Mickey van der Hart.

4
4
3
2
5
37'

Bartosz Sobotka wstrzelił piłkę w pole karne Lecha, gdzie piłkę pewnie złapał Mickey van der Hart.

4
3
3
3
6
35'

Stal szuka dośrodkowań w pole karne Lecha. Brakuje jednak dobrych uderzeń na bramkę drużyny z PKO Ekstraklasy.

2
3
2
2
5
34'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Szansa dla Stali, ale obrońcy Kolejorza zdołali wybić piłkę.

4
2
2
3
5
33'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
1
1
1
1
31'

Kolejorz uspokaja grę i stara się rozgrywać piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

5
2
2
2
5
29'

Od kilku minut to Stal rozgrywa piłkę na połowie Lecha. Kolejorz dobrze jednak prezentuje się w defensywie.

5
4
1
1
2
26'

Szybka odpowiedź Stali. Strzelał Ciepiela z dystansu, ale to uderzenie zostało zablokowane.

3
1
1
1
4
26'

Lech Poznań spokojnie rozgrywa teraz piłkę na połowie Stali Stalowa Wola.

2
1
1
1
2
23'

Rzut wolny dla Stali. Dośrodkowanie w pole karne, do strzału doszedł Robert Dadok, lecz świetnie obronił Mickey van der Hart.

4
2
1
1
3
20'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Lecha. Akcję chciał zamknąć Robert Dadok, lecz uprzedził go obrońca Lecha.

4
3
2
4
2
19'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Joao Amaral. To był niecelny strzał.

1
16'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Stali. Zawodnicy z Podkarpacia wybili piłkę.

2
1
2
1
1
14'

Szybka akcja Lecha. W polu karnym piłkę otrzymał Joao Amaral, lecz z ostrego kąta oddał niecelny strzał.

6
3
2
2
2
14'

Stal miała nerwowy początek, ale teraz śmiało szuka okazji do ataku.

3
1
1
2
1
12'

Bartłomiej Ciepiela po ładnej akcji dogrywał w pole karne Lecha. Zabrakło jednak dokładności.

2
1
1
1
1
10'

Z ostrego kąta strzelał Filip Marchwiński. To było jednak niecelne uderzenie.

3
2
2
2
1
8'

Teraz to Stal ruszyła do ataku. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, zgranie piłki i w ostatniej chwili dobrze interweniował Mickey van der Hart.

7
1
1
3
7'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Michał Fidziukiewicz. Piłka przeleciała tuż obok bramki Lecha.

3
2
4
3
10
4'

Lech od początku spotkania zdecydowanie ruszył do ataku. Przed chwilą kolejna groźna okazja dla Kolejorza. Stal na razie w głębokiej defensywie.

8
6
6
4
7
2'

Gol! Strzelił Tymoteusz Puchacz.

Szybko Lech Poznań wyszedł na prowadzenie. W polu karnym Stali Tymoteusz Puchacz ładnym, technicznym strzałem po długim słupku skierował piłkę do bramki.

82
41
11
7
14
11:20

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

6
3
1
1
1
11:20

Kto awansuje do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski?
Lech Poznań
11:20

Spotkanie poprowadzi Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie).

1
11:20

Przed nami spotkanie 1/8 Totolotek Pucharu Polski, w którym II-ligowa Stal Stalowa Wola zmierzy się z Lechem Poznań. Początek meczu o godzinie 12:15.