GKS Tychy. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Dominik Połap.

2
1
1
87'

Gospodarze starają się szanować piłkę i spokojnie rozgrywają ją na własnej połowie.

1
85'

ŁKS szukał okazji do strzelenia bramki. Dobrze jednak spisała się defensywa gospodarzy.

4
komentarz

1
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Biernat. Asystował mu Łukasz Moneta. Po dośrodkowaniu Monety z rzutu rożnego z kilku metrów celny strzał głową oddał Biernat! 2:0 dla GKS-u Tychy.

11
11
1
1
2
79'

Maciej Mańka dogrywał w pole karne do Monety. Ten oddał strzał głową, a po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko. Jeszcze będzie rzut rożny.

2
1
1
78'
ZMIANA

ŁKS Łódź. Schodzi: Piotr Pyrdoł. Wchodzi: Pirulo.

76'

GKS Tychy stara się rozgrywać piłkę na połowie ŁKS-u.

1
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
1
1
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wojciech Szumilas.

Mamy pierwszego gola w tym meczu! Zza pola karnego, niemal z narożnika pola karnego strzelał Wojciech Szumilas. Wydawało się, że bramkarz ŁKS-u pewnie złapie piłkę. Ta wturlała mu się jednak pod brzuchem do bramki. 1:0 dla GKS-u Tychy!

8
10
2
3
5
71'

Najpierw groźną akcję przeprowadził ŁKS, a następnie strzelał Sebastian Steblecki. Po tym uderzeniu piłkę odbił bramkarz gości.

1
67'

Ładne dośrodkowanie Sebastiana Stebleckiego po którym niecelnie główkował jednak Mateusz Piątkowski.

1
64'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Jeszcze zgranie piłki, ale strzału już zabrakło.

1
59'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Piotr Pyrdoł. Konrad Jałocha nie dał się zaskoczyć.

4
2
1
2
1
57'

Czekamy na gole w tym spotkaniu. W drugiej części meczu kilka okazji już było. Aktualnie przy piłce zawodnicy ŁKS-u.

3
1
53'

To powinien być gol! Łukasz Moneta zagrał piłkę wdłuż bramki, wystawił piłkę Stebleckiemu. Ten z około 5 metrów oddał jednak niecelny strzał!

3
3
1
1
1
53'

Zanosiło się na groźną akcję ŁKS-u. Na spalonym był jednak jeden z zawodników drużyny gości.