Karne (4:1)
Zakończony
Raków Częstochowa
komentarz

4:1 - Gol dla Cracovii. Rzut karny wykorzystał Milan DimunCracovia awansowała do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski.

46
22
9
20
25
komentarz

3:1 - gol dla Rakowa. Maciej Domański wykorzystał "jedenastkę".

38
17
6
10
31
komentarz

3:0 dla Cracovii. Świetny strzał oddał Ołeksij Dytiatjew.

47
16
9
14
32
komentarz

X - nie ma gola dla Rakowa! Lukas Hrosso obronił strzał Jarosława Jacha.

45
20
14
21
36
komentarz

2:0 dla Cracovii. Mocny i celny strzał oddał David Jablonsky.

43
13
9
16
39
komentarz

X - nie ma gola! Lukas Hrosso obronił strzał Petra Schwarza.

39
17
13
25
43
komentarz

1:0 - dla Cracovii. Rzut karny pewnie wykonał Janusz Gol.

35
17
6
22
32
120'

Koniec dogrywki! Przed nami konkurs rzutów karnych!

28
14
13
8
9
119'

Jeszcze Raków szuka akcji oskrzydalającej na połowie Cracovii.

23
7
5
6
5
116'

Wszystko wskazuje na to, że niebawem przed nami konkurs rzutów karnych. Do końca dogrywki jeszcze tylko kilka minut.

10
3
7
2
9
114'

Cracovia szuka okazji na gola i rozgrywa piłkę na połowie drużyny gości.

12
3
3
4
11
111'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Jarosław Jach. Kolejny raz bardz dobrze obronił Lukas Hrosso.

2
1
4
3
7
110'

Uderzenie w mur. Raków jednak utrzymuje się przy piłce na połowie Cracovii.

11
4
4
4
3
109'

Będzie rzut wolny dla Rakowa. Dobra okazja na strzal na bramkę Cracovii.

14
9
3
1
108'

Ładne uderzenie z około 25 metrów oddał Michal Siplak. Dobrze w bramce Rakowa spisał się Michał Gliwa.

12
8
1
1
1
106'

Zaczynamy drugą połowę dogrywki.

7
5
1
2
106'

Cracovia. Schodzi: Rubio. Wchodzi: Janusz Gol.

5
1
1
1
4
103'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Aleksandar Kolew.

100'

Rubio tym razem zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo niecelne uderzenie.

11
8
6
3
7
98'

Znów dośrodkowywał Rubio. Tym razem także niecelnie główkował Filip Piszczek.

9
6
2
6
6
98'

Dwa razy strzelał Michal Siplak - dwukrotnie został zablokowany.

4
4
5
4
96'

A przed chwilą z dystansu strzelał David Jablonsky. Pewnie piłkę złapał Michał Gliwa.

7
2
3
4
3
96'

Po dośrodkowaniu Rubio niecelnie główkował Piszczek.

4
6
2
3
2
93'

Fantastyczna interwencja Lukasa Hrosso! Bramkarz Cracovii obronił mocny, precyzyjny strzał Piątkowskiego!

9
4
5
3
6
92'

Z dystansu mocny, ale i niecelny strzał oddał Sebastian Musiolik

4
3
3
91'

Zaczynamy pierwszą połowę dogrywki

8
5
2
90+5'

Dośrodkowanie Siplaka, a piłkarze Rakowa wybili piłkę.

8
5
3
3
90+5'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Cracovii na wysokości pola karnego Rakowa.

2
2
3
6
6
90+3'

Z dystansu strzelał Sebastian Musiolik. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
3
2
3
4
90+1'

Po ładnej akcji Michał Rakoczy dośrodkował w pole karne Rakowa, gdzie niecelnie główkował Filip Piszczek.

5
7
2
3
3
90'

Doliczone pięć minut.

8
3
4
3
2
87'

Teraz Cracovia w ataku. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie Gliwa na raty złapał piłkę.

10
3
3
3
9
84'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Michał Skóraś. Wchodzi: Kamil Piątkowski.

83'

Przy piłce drużyna z Częstochowy. Gra toczy się na połowie Cracovii.

10
3
1
1
81'
78'

Jeszcze jedna zmiana w Rakowie. Schodzi: Emir Azemović. Wchodzi: Kamil Kościelny.

78'

Ziana w Rakowie. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Maciej Domański.

komentarz

1
76'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Rakowa, ale tam pewnie interweniował Michał Gliwa.

6
2
2
73'

Z dystansu niecelnie strzelał Tomas Vestenicky.

2
4
3
1
3
72'

Cracovia. Schodzi: Sebastian Strózik. Wchodzi: Rubio.

2
4
3
2
2
71'

Kolejne uderzenie na bramkę Rakowa. Tym razem z około 18 metrów minimalnie niecelnie strzelał Sebastian Strózik.

1
69'

Z ostrego kąta strzelał Tomas Vestenicky. Bardzo dobrze obronił Michał Gliwa.

2
1
2
1
1
66'

Groźnie było w polu karnym Rakowa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zabrakło jednak celnego strzału, bowiem uderzenie zostało zablokowane.

7
5
7
3
4
65'

Sebastian Strózik padł w polu karnym Rakowa. Sędzia nakazał grać dalej.

12
6
5
4
7
61'

Żółta kartką ukarany został trener Cracovii, Michał Probierz.

20
13
7
7
5
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

9
5
3
2
3
58'

Z kilku metrów strzelał Sebastian Strózik! W ostatniej chwili zablokowali go obrońcy!

7
1
3
57'

Sporo dzieje się na boisku. Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Najpierw strzał zablokowany, a chwilę później niecelnie uderzył Daniel Bartl.

1
1
3
56'

Ładne dośrodkowanie Michala Siplaka z rzutu rożnego. W ostatniej chwili piłkę wybił Michał Gliwa.

8
2
1
1
3
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Petrasek.

2
4
53'

Dośrodkownie w pole karne Cracovii. Główkował Emir Azemović, ale dobrze interweniował Lukas Hrosso.

5
1
1
3
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Rakoczy.

49'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

24
14
7
5
6
48'

Trwa analiza VAR, czy Cracovii należy się rzut karny.

11
5
7
8
14
48'

Piłkarze Cracovii domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką.

4
3
1
1
8
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
3
3
3
46'
43'

Efektowna zespołowa akcja Rakowa zakończona dośrodkowaniem Emira Azemovicia. W ostatniej chwili dobrze piłkę wybił jeden z obrońców Cracovii.

5
1
4
2
1
40'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Diego Ferraresso.

3
2
1
3
3
38'

Słupek uratował Cracovię przed stratą gola! Ładny strzał z około 17 metrów oddał Daniel Bartl.

5
1
8
7
4
37'

Z rzutu wolnego strzelał Petr Schwarz. Piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

3
3
2
2
36'

Będzie rzut wolny dla Rakowa. Do bramki Cracovii nieco ponad 20 metrów.

3
2
1
1
36'

Michał Gliwa daleko wyszedł z bramki i wybił piłkę. Dobrze spisał się bramkarz Rakowa.

4
2
2
2
2
35'

Ładny, mocny strzał z dystansu oddał Miłosz Szczepański. Lukas Hrosso wybił ją na rzut rożny.

1
3
1
1
2
33'

Piłkarze Rakowa Częstochowa rozgrywali piłkę na połowie Cracovii. Gospodarze jednak solidnie spisali się w defensywie i przerwali akcję gości.

2
2
2
20:00

1
30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa. Po chwili z dystansu niecelnie strzelał Milan Dimun.

1
27'

W polu karnym Cracovii z woleja z pierwszej piłki strzelał Miłosz Szczepański. Źle trafił w futbolówkę i ta przeleciała obok bramki.

6
4
5
5
6
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
4
4
5
5
4
25'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

4
1
2
1
1
21'

Milan Dimun miękko wrzucił piłkę w pole karne, gdzie strzał głową oddał Filip Piszczek. Michał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

6
3
4
3
3
20'

Świetną indywidualną akcją popisał się Piszczek. W polu karnym napastnik Cracovii dograł do Tomasa Vestenickiego. Jego strzał obronił jednak bramkarz Rakowa. To była odpowiedź Cracovii na wcześniejszą akcję Rakowa.

5
2
3
3
3
16'

Malinowski wpadł w pole karne, wyłożył piłkę na 10 metr, a tam strzelał Rusłan Babenko. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

6
4
4
2
10
14'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Ładna wrzutka, ale jednak minimalnie zbyt mocna i Sebastian Musiolik nie sięgnął piłki.

5
2
2
2
4
11'

Obie drużyny starają się atakować od początku spotkania, ale jak na razie brakuje dobrych okazji strzeleckich. Początek meczu jednak ciekawy.

6
1
1
1
1
9'

Jeszcze jedna wrzutka z rzutu wolnego. Ładne dośrodkowanie Petra Schwarza, ale znów dobrze spisała się defensywa Cracovii.

4
1
1
7'

Teraz to goście mieli rzut wolny. Wrzutka przed bramkę Cracovii, a piłkę pewnie wybił jeden z obrońców.

5
1
2
1
4
5'

Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Rakowa.

2
1
1
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Po chwili jeszcze jedna wrzutka, a ostatecznie z dystansu niecelnie strzelał jeden z zawodników Pasów.