1
2
2
87'

Starają się jeszcze atakować gospodarze, ale czynią to bez większej wiary w powodzenie.

1
1
2
85'
ZMIANA

Legia II Warszawa. Schodzi: Piotr Cichocki. Wchodzi: Nikodem Niski .

1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Badia. Pewny strzał w lewy róg, Miszta ponownie w tym samym co przy pierwszym strzale. 0:2!

21
10
3
5
15
84'

Do piłki ponownie podejdzie Badia!

2
1
4
83'

Drugi rzut karny dla Piasta. Po kontrze Tuszyński mijał Misztę i został przewrócony przez bramkarza!

4
1
1
1
4
82'

Z prawej strony dośrodkował Rosołek, piłkę zdołali wybić obrońcy.

2
1
2
79'

Felix zagrywał wzdłuż pola bramkowego, piłkę wybili obrońcy na rzut rożny.

4
3
3
3
2
78'

Po rzucie wolnym dla Legii II Tuszyński omal nie wbił piłki do własnej bramki. Szmatuła zdołał złapać futbolówkę.

2
1
1
1
2
75'

Na uderzenie zdecydował się Tom Hateley, piłka po raz kolejny ponad bramką.

1
73'
ZMIANA

Legia II Warszawa. Schodzi: Kamil Orlik. Wchodzi: Radosław Cielemęcki.

Kamil Orlik #7
2
2
2
2
2
72'

Kolejna szansa dla Piasta, strzał Pietrowskiego poszybował ponad bramką. Niewiele brakowało zawodnikowi gospodarzy.

2
70'

Żwawiej piłkarze poruszają się po boisku. Zapowiada się interesująca końcówka. Piast wciąż nie może być pewny awansu.

4
4
1
1
1
67'

Uderzał Felix, piłka minęła bramkę Legii II.

5
1
66'
ZMIANA

Legia II Warszawa. Schodzi: Łukasz Łakomy. Wchodzi: Kacper Wełniak.

2
64'

Główkował Tuszyński, piłka poszybowała obok bramki. Przyspieszyli grę gliwiczanie.

3
1
1
63'
ZMIANA
3
3
3
3
1
63'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gerard Badia! Uderzał Badia, ale kapitalnie w bramce zachował się Miszta! Wciąż tylko 0:1!

18
13
2
2
11
62'

Rzut karny dla Piasta! Ręką we własnym polu karnym zagrał Orlik.

2
60'

Dwa kwadranse do końca. Piast prowadzi, ale mistrzowie Polski zaliczkę mają bardzo skromną.

1
1
1
1
1
57'

Gracze Legii chcą zepchnąć gliwiczan pod ich bramkę, ale mają z tym spore problemy.

2
2
2
2
2
54'

A teraz sprzed pola karnego uderzył Orlik, metr obok bramki. Szmatuła miał wszystko pod kontrolą.

1
53'

Uderzał Cichocki, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Szmatuły.

2
1
1
1
1
51'

Kolejny strzał w meczu w wykonaniu Daniego Aquino. Piłka poszybowała obok bramki Miszty.

1
50'

Dziwne decyzje momentami podejmuje Paweł Pskit. Nie dziwi, że arbiter szybko pożegnał się z ekstraklasą.

2
3
2
1
1
47'

Źle zachowała się obrona Legii II. Piłkę przejęli  gracze Piasta, z linii końcowej piłka została wycofana do Milewskiego, którego płaski strzał odbił się od słupka!

2
1
1
1
2
46'

2
43'

Co może denerwować? Skandaliczne zachowanie fanów (?) Legii, którzy notorycznie obrażają kibiców rywala oraz sędziego. Nieprzyjemnie słucha się takich epitetów.

7
9
4
4
6
41'

Uderzał Dani Aquino, piłka poszybowała obok bramki gospodarzy.

2
3
2
1
1
40'

Zbliżamy się do przerwy. Piast niemal cały czas przebywa na połowie gospodarzy. Legia II nastawiona na grę z kontry.

2
2
3
2
2
37'

6
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Grudziński.

Mateusz Grudziński #26
6
4
2
2
2
35'

Akcję Legii II niecelnym strzałem zakończył Łakomy. Sporadycznie gospodarze szukają swojej szansy na wyrównanie.

3
2
2
2
2
31'

Aquino uderzał głową z sześciu metrów. Miał sporo miejsca i czasu, ale spudłował!

2
30'

Mistrzowie Polski wykonywali rzut wolny. Po dograniu Piast nie stworzył zagrożenia.

4
3
2
2
1
28'

Trochę chaosu na boisku, Piast przeważa, ale zagrożenia nie potrafi stworzyć.

1
1
1
2
2
25'

Piast z dużą swobodą rozgrywa swoje akcje. Gracze Legii II skupieni na własnej połowie.

3
1
3
1
3
22'

Ładnie wyprowadzili akcję gospodarze. W końcowej fazie strzał Orlika został zablokowany, po chwili młody zawodnik Legii II uderzył wprost Szmatułę.

3
2
3
4
1
19'

Nerwowo na boisku. Sędzia uznał, że Cichocki sfaulował Badię. Innego zdania są kibice.

5
4
7
4
3
17'

Piast prowadzi i na niezbyt wiele pozwala gospodarzom.

2
1
3
1
2
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Badia. Po dograniu błąd popełnił Mosór, który we własnym polu karnym przewrócił się. Piłkę przejął Badia i uderzył do siatki. 0:1!

26
12
6
17
14
12'

Piast stara się zepchnąć Legię II pod jej bramkę, gospodarze jednak nie zamierzają tylko się bronić.

4
2
5
2
3
9'

Pierwsza akcja gospodarzy. Piłka wybita przed bramkę trafiła do Philippsa, strzał odbił się od obrońcy. Piłka przeszła obok słupka.

6
3
5
3
1
7'

Optyczna przewaga należy do Piasta, Legia II ustawiona na własnej połowie.

2
2
7
3
4
5'

Pierwszy strzał gliwiczan. Uderzał Badia, Miszta błędu nie popełnił.

3
3
7
3
3
3'

Ostro potraktowany przez rywala Tuszyński. Zawodnik Piasta powoli zbiera się z murawy.

4
3
8
2
3
2'

Nerwowo w defesnywie Mosór. Obrońca naprawił jednak swój błąd.