(1:1)
Zakończony
Stal Mielec
90+3'

Dwie bardzo groźne okazje Piotra Kurbiela! Najpierw napastnik celował w okienko, obronił Damian Primel, a potem został zablokowany w polu karnym!

90+2'

Panom z Mielca trzeba przypomnieć, że w piłce nożnej chodzi o strzelanie goli. Tym razem Josip Barisić zepsuł sprawę i niecelnie uderzył z czystej pozycji.

1
1
1
90+1'

Andreja Prokić trzy godziny zastanawiał się nad strzałem na bramkę Błękitnych. Kibice zdążyli zestarzeć się o 10 lat, a Serb dopiero wtedy postanowił uderzyć. Za późno, wślizgiem zablokował Oskar Nowak.

1
3
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
ZMIANA

. Schodzi: Adrian Paluchowski. Wchodzi: Josip Barisic.

wchodzi Wchodzi
Josip Barisic #90
schodzi Schodzi
Adrian Paluchowski #19
komentarz

89'

Adrian Paluchowski uderzył z kilkunastu metrów. Piłka znowu minęła dalszy słupek.

2
2
3
2
4
87'

Długi rajd Andreja Prokicia. Jednak na lewej stronie pola karnego piłkę odebrał mu Hubert Sadowski.

1
86'

Andreja Prokić ma ciąg na bramkę. Zawodnik Stali niecelnie główkował po dośrodkowaniu.

2
4
2
3
3
85'

Dobra interwencja obrońcy Stali, który odebrał piłkę Andrejowi Prokiciowi.

2
1
84'

Szymon Stasik ubiegł we własnym polu karnym Krystiana Sanockiego.

83'
ZMIANA

. Schodzi: Filip Karmański. Wchodzi: Mateusz Bochniak.

Mateusz Bochniak #23
Filip Karmański #10
82'

Patryk Paczuk złapany na spalonym.

1
81'

Mariusz Rzepecki od razu chwycił dośrodkowanie z rzutu rożnego.

2
2
1
1
1
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Ostrowski za faul na Adrianie Paluchowskim.

Jakub Ostrowski #27
2
78'

Kolejny groźny strzal Wojciecha Fadeckiego! Piłka trafiła w słupek!

3
2
2
1
3
77'
ZMIANA

. Schodzi: Wojciech Lisowski. Wchodzi: Szymon Stasik.

Szymon Stasik #11
Wojciech Lisowski #25
74'
ZMIANA

. Schodzi: Michał Cywiński. Wchodzi: Patryk Paczuk.

1
74'

To mogło być wyrównanie! Krystian Sanocki bardzo dobrze dośrodkował z lewej strony, Piotr Kurbiel uderzył głową, ale piłka minimalnie minęła dalszy słupek.

2
1
1
1
2
73'

Adrian Paluchowski faulem powstrzymał kontratak Błękitnych. Obyło się bez kartki.

1
72'

Nieudane dośrodkowanie Pawła Łysiaka w pole karne Stali.

1
1
3
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Asystował mu Andreja Prokić.

Zabójcza odpowiedź Mielczan! Stal została zepchnięta do obrony, Błękitni mieli optyczną przewagę, ale wystarczyła jedna kontra, żeby zaskoczyć rywali. Prokić zagrał prostopadle między nogami rywala, w pole karne wybiegł Mak i płaskim strzałem pokonał Mariusza Rzepeckiego.

8
69'

Dryblował Paweł Łysiak przed polem karnym Stali. Jednak nieudanie zagrał. Źle się to ogląda.

1
2
1
1
2
66'

Piotr Kurbiel mógł wyprowadzić Błękitnych na prowadzenie! Napastnik miał piłkę pod nogami, ale w porę zaintereniował Damian Primel.

3
3
3
3
4
65'

Stal dała się zepchnąć do obrony. Goście są w cieniu rywali.

4
2
62'

Kolejna próba gospodarzy. Wolej Pawła Łysiaka z dystansu, ale piłka przeleciała obok dalszego słupka. Precyzji, Panowie, więcej precyzji...

1
61'

Błękitni mają dobry moment. Wojciech Fadecki przyjął dośrodkowanie przed polem karnym i oddał niecelny strzał.

2
4
1
58'

Oskar Nowak szedł na przebój. Przepchnął się z rywalem, wszedł w pole karne i spróbował zagrać prostopadle. Jego kolega nie nadążył myślami, nie odczytał jego zamiarów i strata.

2
1
1
55'

Nieudana interwencja Piotra Kurbiela o mały włos mogła zakończyć się bramką samobójczą. Na jego szczęście refleks zachował Mariusz Rzepecki, sparował piłkę na słupek i wybił ją obrońca.

3
5
2
3
3
54'

Uwolniony na prawej stronie Adrian Paluchowski. Napastnik próbował dośrodkować do Andreja Prokicia, ale mu się nie udało. Po żywym początku dużo niedokładności w drugiej połowie.

1
53'

Andreja Prokić zbyt mocno uderzył z dystansu. Kibice na trybunach dostali kolejną piłkę.

1
1
51'

I w drugą stronę. Słaba centra Piotra Kurbiela.

1
1
49'

Nieudane dośrodkowanie lewą nogą w wykonaniu Mateusza Maka.

1
1
47'

Stal atakuje od początku drugiej połowy. Rzut rożny, wysoki pressing po stracie i drugie dośrodkowanie z prawej strony. Błękitni nie skapitulowali.