0:1
Zakończony
Argentyna
90+3'

Niebezpieczne płaskie dośrodkowanie. Po błędzie defensora reprezentacji Argentyny szansę na wyrównanie miał Wesley, jednak piłka uciekła mu i trafiła ostatecznie w rękawice bramkarza. Dowiedzieliśmy się ponadto, że sędzia doliczył pięć minut.

1
1
1
2
1
90'

Doliczony czas.

8
2
2
2
2
90'

Argentyna. Schodzi: Rodrigo De Paul. Wchodzi: Nicolas Dominguez.

wchodzi Wchodzi
Nicolas Dominguez #17
schodzi Schodzi
2
1
88'

Argentyna. Schodzi: Lautaro Martinez. Wchodzi: Lucas Alario.

Lucas Alario #13
4
2
2
2
2
86'

Brazylia. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Wesley.

4
3
4
4
3
85'

Zostało pięć minut do końca podstawowego czasu. Argentyna od kwadransa gra lepiej, dominuje i atakuje. W ten sposób daje do zrozumienia, że należy jej się zwycięstwo.

5
3
2
2
1
83'

Argentyna. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Guido Rodriguez.

Guido Rodriguez #18
3
2
2
2
2
80'

Jeszcze korner. Po nim piłka spadła pod nogami Lautaro Martineza, którego atomowe uderzenie było chyba aż za mocne. Potrzebna była większa precyzja.

1
1
2
2
2
80'

Marcos Acuna ponownie mierzył sprzed pola karnego. Przed zmiennika wbiegł Casemiro i utrudnił pokonanie Alissona po podaniu Lionela Messiego.

1
1
2
2
2
78'

Minuty zdecydowanie dla reprezentacji Argentyny. Kolejne uderzenie, ale tym razem Alisson miał wolne. Futbolówka poleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
2
1
1
76'

Alisson interweniował po uderzeniu Nicolasa Gonzaleza, który główkował niebezpiecznie po dośrodkowaniu swojego imiennika Tagliafico. Nie minęła minuta i Leandro Paredes zatrudnił strzałem golkipera z Liverpoolu.

1
1
2
2
3
74'

Argentyna. Schodzi: Lucas Ocampos. Wchodzi: Nicolas Dominguez.

1
1
1
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za faul w środku pola.

1
1
1
1
1
71'

Brazylia. Schodzi: Willian. Wchodzi: Rodrygo Goes.

71'

Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Richarlison.

70'

Lionel Messi z chirurgiczną precyzją oddaje uderzenia z rzutów wolnych w lustro bramki. Brakuje jednak energii i elementu zaskoczenia, żeby ponownie pokonać Alissona.

1
1
2
69'

66'

Lionel Messi strzelił z rzutu wolnego ze znacznej odległości bardzo obiecująco. Alisson miał trochę czasu i dość blisko do piłki, więc sparował ją nad poprzeczkę. Po rzucie rożnym Lucas Ocampos ponownie uaktywnił Alissona.

2
2
2
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Eder Militao za faul na Lionelu Messim.

2
2
1
64'

Brazylia. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Renan Lodi.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Tagliafico za faul na Willianie.

61'

Wywołany do tablicy Danilo pokazał się ponownie w pobliżu pola karnego przeciwnika. Płaskie uderzenie z dystansu obok bramki Estebana Andrade.

1
60'

Potężne uderzenie Lucasa Ocamposa z ostrego kąta. Podobna, choć gorsza próba niż ta w pierwszej połowie Danilo. Futbolówka poleciała z wysoką prędkością obok bramki Alissona.

59'

Lautaro Martinez pozwolił Ederowi Militao na wybicie piłki poza boisko. Z kolei napastnik Interu Mediolan może być zadowolony z wywalczenia autu na połowie przeciwnika.

57'

Philippe Coutinho wykonał rzut wolny po faulu na Fabinho. Płasko bita piłka została zatrzymana przez ciasno ustawionych reprezentantów Argentyny.

1
55'

Brazylia. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Fabinho.

52'

50'

Philippe Coutinho nie znalazł miejsca do strzału po długim podaniu. Oddał więc piłkę Willianowi, któremu też nie udało przebić się przez twardo broniących Albicelestes.

1
1
1
1
1
49'

Giovanni Lo Celso wbiegł między przeciwników, ale miał jeszcze jedną zaporę do sforsowania zanim mógł stoczyć pojedynek z Alissonem. Jej już nie pokonał.

48'

Lucas Ocampos poderwał się na prawej stronie boiska. Futbolówka po jego dośrodkowaniu ledwo doleciała do pilnującego bramki Alissona.