1
1
1
89'

Ostatnie minuty tego spotkania zdominowane zmianami. Brazylia już nie szarpie się. Raz zaatakowała z wykorzystaniem naładowanego energią Roberto Firmino, jednak Hyeon-Woo Jo nie został sprawdzony.

3
2
2
2
88'

Korea Płd.. Schodzi: Se-Jong Ju. Wchodzi: In-Beom Hwang.

4
88'

Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Rodrygo Goes.

5
5
5
5
5
88'

Brazylia. Schodzi: Renan Lodi. Wchodzi: Emerson.

Emerson #22
5
3
4
4
84'
83'

Chang-Hoon Kwon strzelił z okolic linii pola karnego w Alissona. Nie było to równie dobrze uderzenie jak oddane z analogicznego miejsca po przeciwnej stronie boiska przez Danilo.

1
1
1
80'

Brazylia. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Douglas Luis.

Douglas Luis #15
2
1
1
78'

Znudzili się Canarinhos atakowaniem pozycyjnym. Korea Południowa zagroziła im dwoma szybkimi wypadami. Chang-Hoon Kwon próbował przelobować Alissona.

1
1
1
1
1
76'

Korea Płd.. Schodzi: Jae-Sung Lee. Wchodzi: Chang-Hoon Kwon.

Chang-Hoon Kwon #22
2
1
1
1
1
76'

Przerwa w grze spowodowana urazem Renana Lodiego.

2
2
2
1
2
75'

Obudzili się Koreańczycy. Pierwsze uderzenie zablokowane przez Danilo, a poprawka Heunga-Mina Sona zatrzymana przed odpowiednio ustawionego na linii Alissona.

2
2
2
1
2
73'

Wymiana podań Brazylii, a Korea Południowa zasługuje na coraz mniej komplementów za swój występ na tle giganta.

2
2
1
71'

Gabriel Jesus nie był przesadnie widoczny w tym spotkaniu. Akcja indywidualna zawodnikami znanego z angielskich boisk zakończyła się niecelnym strzałem z kilkunastu metrów.

2
1
1
1
68'

Brazylia już niszczy swojego przeciwnika. Kolejna akcja reprezentacji z Ameryki Południowej zakończona niecelnym strzałem Richarlisona. Napędził ten atak Philippe Coutinho.

2
65'

Korea Płd.. Schodzi: Hee-Chan Hwang. Wchodzi: Sang-Ho Na.

Sang-Ho Na #17
1
1
1
64'

Z kolei trafienie Philippe'a Coutinho to długo wyczekiwane z rzutu wolnego.

2
1
1
1
1
62'

Danilo z golem po zgrabnej akcji bramkowej.

3
1
1
1
60'

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Renan Lodi.

Bardzo długi atak pozycyjny zakończony potężnym strzałem Danilo do siatki. Obrońca huknął z okolic linii pola karnego po dłoniach Hyeona-Woo Jo. Korea Południowa przyglądała się nużąco wymieniającym podania przeciwnikom i na koniec zobaczyła futbolówkę w sieci.

8
5
3
3
3
59'

Brazylia rozsądnie wymienia podania na połowie przeciwnika. Solowe szarże Heunga-Mina Sona to najwyraźniej za mało, żeby zagrozić mistrzowi Ameryki Południowej.

3
2
2
2
2
57'

2
2
1
1
55'

Philippe Coutinho posłał futbolówkę z rzutu wolnego w pobliże bramki Korei Południowej. Ponownie główkował tam Lucas Paqueta, jednak tym razem z trudniejszej pozycji ponad poprzeczką.

2
2
1
1
1
53'

Heung-Min Son stara się wykorzystać każdą możliwość oddania uderzenia na bramkę Brazylii. Wyraźne pudło po próbie zza szesnastki.

2
2
1
1
1
50'

Hyeon-Woo Jo nie miał tym razem problemu z zatrzymaniem piłki po dośrodkowaniu Renana Lodiego. Po chwili ponowienie ataku przez Richarlisona, jednak nie udało się wywalczyć nawet rzutu rożnego.

1
1
1
49'

Płaskie podanie w pole karne Brazylii, gdzie na oddanie uderzenia nie pozwolili broniący Renan Lodi oraz Arthur Melo.

2
2
1
1
1
48'

Canarinhos mają czego bronić w tej części meczu.

2
1
1
1
1
46'

Druga połowa.

1
1
1
1
Czy Brazylia powiększy przewagę po przerwie?
1
1
komentarz

45'

Doliczona minuta.

2
1
1
1
1
42'

Słupek! Philippe Coutinho o centymetry od gola samobójczego. Chaos po rzucie wolnym. Ani Arthur Melo, robiący krokodyla za murem, ani Alisson nie interweniowali dobrze po uderzeniu i zrobiło się duże zamieszanie.

1
1
1
1
1
40'

Brazylia przeważała w ostatnich minutach. Nie ostudziła jednak jeszcze do końca przeciwnika, który po swoim szybkim wypadzie wywalczył rzut wolny blisko pola karnego Canarinhos.

2
1
1
1
1
38'

Philippe Coutinho popisał się świetnym wykonaniem rzutu wolnego.

3
1
1
36'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Philippe Coutinho musiał trochę poczekać na możliwość wykonania rzutu wolnego. Nie dał się jednak rozproszyć i technicznym uderzeniem pokonał Hyeona-Woo Jo. Bramkarzowi nie udało się zatrzymać perfekcyjnie kopniętej futbolówki.

7
6
1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Hee-Chan Hwang za ostre przewinienie.

1
33'

Jae-Sung Lee dopadł do piłki po dośrodkowaniu Heunga-Mina Sona z rzutu rożnego. Uderzenie niecelne i nie musiał interweniować Alisson.

2
32'

Heung-Min Son poradził sobie z jednym Brazylijczykiem, jednak zobaczył przed sobą ścianę złożoną z zawodników w żółtych koszulach i owocem ataku znanego z Premier League zawodnika był wyłącznie kolejny korner.

3
1
1
2
1
29'

Korea Południowa miała rzut rożny po interwencji Edera Militao. Azjatom nie udało się oddać strzału po wysokim dośrodkowaniu.

2
1
1
1
1
27'

Danilo niemal nieustannie ustawiony wysoko na połowie przeciwnika. Boczny defensor oddał mocne, ale niecelne uderzenie zza pola karnego. Futbolówka przeleciała wyraźnie ponad bramką strzeżoną przez Hyeon-Woo Jo.

1
1
1
1
1
24'

Philippe Coutinho posłał głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego, które spadło za plecami wszystkich zdolnych do oddania uderzenia reprezentantów Brazylii.

3
1
1
1
1
23'

Tym razem rzut wolny dla Canarinhos za przewinienie Jin-Su Kima na Gabrielu Jesusie.

2
1
2
1
1
23'

3
2
1
1
1
21'

Danilo dostał ostrzeżenie słowne za podcięcie przeciwnika, który sekund wcześniej ośmieszył go swoim zwodem. Korea Południowa dostała tylko rzut wolny, a po nim Heung-Min Son uderzył nieznacznie obok bramki.

2
15'

Nie jest specjalnym zaskoczeniem, że najgroźniejszym Koreańczykiem w początkowym kwadransie był Heung-Min Son. Dwie jego akcje zakończone dośrodkowaniami, a przed momentem poczęstował strzałem ostrzegawczym Alissona.

2
1
1
1
1
12'

Po strzale Lucasa Paquety reprezentanci Brazylii są na prowadzeniu.

1
9'

Gol! Strzelił Lucas Paqueta. Asystował mu Renan Lodi.

Kompan Krzysztofa Piątka z Milanu otworzył wynik. Składna akcja przeprowadzona przez reprezentantów Brazylii. Philippe Coutinho uruchomił podaniem aktywnego na lewym skrzydle Renana Lodiego, a jego dośrodkowanie stało się po sekundzie asystą. Lucas Paqueta w odpowiednim momencie wbiegł pod bramkę i wepchnął do niej piłkę.

4
2
2
1
5'

Richarlison na spalonym. Sędzia asystent wyraźnym gestem przerwał akcję, do której zbierał się czołowy zawodnik tegorocznego Copa America.

2
3'

Brazylia w żółtych koszulkach, niebieskich spodenkach oraz białych getrach. Jej przeciwnik w czerwono-czarnych strojach. Akcja oskrzydlająca Renana Lodiego zakończona dośrodkowaniem na głowę przeciwnika.

1
14:24

Hymny narodowe odegrane.

2
1
Czy Brazylia wygra mecz z Koreą Południową?
2
1
1
14:16

Dobiega końca rozgrzewka na stadionie w Abu Zabi.

1
13:40

Jedenastka Korei Południowej.

1
13:40

Przyjazd reprezentantów Brazylii na stadion.

2
1
13:40

2
1
13:40

Brazylia nie wygrała meczu od czasu finału Copa America. W nim Canarinhos pokonali 3:1 Peru. Później podopieczni Tite zanotowali trzy remisy i ponieśli dwie porażki. Do konfrontacji z Koreą Południową dojdzie w Abu Zabi.