","datePublished":"2019-11-15T18:05:39+01:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec. Przegrywamy 0:3 z Bułgarią.","datePublished":"2019-11-15T18:05:39+01:00"}],"name":"Bułgaria U-21 - Polska U-21","coverageStartTime":"2019-11-15T17:00:00+01:00","headline":"Bułgaria U-21 - Polska U-21","description":"Bułgaria U-21 - Polska U-21","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Bułgaria U-21 - Polska U-21","startDate":"2019-11-15 17:00","location":{"@type":"Place"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Polska U-21"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Bułgaria U-21"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/103496/bulgaria-u-21-polska-u-21"}
Bułgaria U21 - Polska U21
15 lis 2019 17:00
komentarz
2
1
1
90+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

4
4
2
2
3
90+1'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Lachezar Kotev. Wchodzi: Stefan Gavrilov.

wchodzi Wchodzi
Stefan Gavrilov #18
schodzi Schodzi
Lachezar Kotev #21
1
1
90'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Tonislav Yordanov. Wchodzi: Svetoslav Kovachev.

2
89'

Obie drużyny czekają już na ostatni gwizdek. Bułgarzy mają pewną wygraną, a Polacy najchętniej wsiedli by już do samolotu.

1
3
84'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Stanislav Ivanov. Wchodzi: Georgi Rusev.

2
83'

Ivaylo Naidenov walczył na lewej stronie. Jego zapędy pohamował Robert Gumny i wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
78'

Stanislav Ivanov gra jak zaczarowany. Kolejna jego groźna akcja zakończona celnym strzałem. Kamil Grabara broni.

2
2
4
2
4
76'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Kaloyan Krastev. Wchodzi: Martin Minchev.

3
76'

Dobre dośrodkowanie Tonislava Yordanova, a Kaloyan Krastev niecelnie uderzył głową.

1
1
2
74'
ZMIANA

Polska U-21. Schodzi: Patryk Klimala. Wchodzi: Bartosz Ślisz.

Bartosz Ślisz #13
5
2
4
4
3
74'
ZMIANA
71'

Nieudany strzał z dystansu Tonislava Yordanova.

3
2
2
3
3
68'
ZMIANA
69'

5
67'

Niezbyt precyzyjne dośrodkowanie Sebastiana Kowalczyka. Bramkarz przejął piłkę zagraną przez Polaka.

2
2
1
4
1
64'

Sprytne dośrodkowanie Sebastiana Walukiewicza, z którym nie poradził sobie Ivan Turitsov. Obrońca nie opanował piłki we własnym polu karnym. Polował na nią Przemysław Płacheta, ale był zbyt ostrożny i nie zdążył przed bramkarzem.

2
2
3
5
2
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stanislav Ivanov.

Indywidualna akcja bułgarskiego skrzydłowego. Niekwestionowany zawodnik meczu. Ivanov przedarł się prawą stroną, jak z dzieckiem zabawił się z Janem Sobocińskim i pewnie uderzył w polu karnym. 3:0 dla Bułgarii.

Bułgaria U-21
14
19
7
12
19
59'

Sebastiana Walukiewicza szuka piłka w polu karnym Bułgarów. Kolejny niecelny strzał obrońcy Cagliari.

1
1
2
3
6
56'

Niezbyt mocne uderzenie głową Kaloyana Krasteva w polu karnym Polaków. Kamil Grabara tym razem łapie.

2
3
2
2
1
55'

Przemysław Płacheta urwał się na lewej stronie, ale zabrakło koncentracji, żeby celnie dośrodkować.

1
1
1
4
5
54'

Zmarnowana okazja Sebastiana Walukiewicza. Obrońca przejął w polu karnym rywali piłkę, która odbiła się od muru. Jego strzał niecelny.

1
1
5
53'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lachezar Kotev.

Pomocnik sfaulował przed własnym polem karnym Sebastiana Kowalczyka.

1
1
1
1
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stanislav Ivanov. Asystował mu Lachezar Kotev.

Bardzo dobre dalekie podanie Koteva z lewej strony. Piłkę przed bramką Grabary przejął Ivanov, wykorzystał rozkojarzenie Sobocińskiego i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.