Polska U-20. Schodzi: Mateusz Bondarenko. Wchodzi: Mateusz Skrzypczak.

3
2
86'

Gol! Strzelił Jakub Bednarczyk.

Solowa akcja podsumowana strzałem zza pola karnego. Totalnie bierni Szwajcarzy pozwolili przedrzeć się wahadłowemu reprezentacji Polski i do tego przymierzyć.

32
14
4
1
4
82'

Karol Czubak za Dawida Kurminowskiego.

1
2
3
2
2
79'

Szwajcaria U-20. Schodzi: Yannick Marchand. Wchodzi: Izer Aliu.

4
79'

Szwajcaria U-20. Schodzi: Lorenzo Gonzalez. Wchodzi: Mohamed Amdouni.

1
76'

Kwadrans do końca podstawowego czasu. Polska miała korner. Dośrodkowanie Tymoteusza Puchacza nie sprawiło problemu ciasno ustawionym reprezentantom Szwajcarii.

1
1
6
1
1
73'

Szwajcaria U-20. Schodzi: Nishan Burkart. Wchodzi: Nicky Medja.

4
72'

Szwajcaria U-20. Schodzi: Yves Jankowski. Wchodzi: Pascal Scheupbach.

4
69'

Polska odzyskała trzybramkowe prowadzenie i już chyba odebrała przeciwnikowi resztkę ochoty do walki.

5
2
3
2
2
67'

Gol! Strzelił Łukasz Poręba. Asystował mu Tymoteusz Puchacz.

Kapitalna akcja indywidualna przeprowadzona przez Tymoteusza Puchacza. Pomocnik Lecha Poznań wbiegł na przebój między dwóch zawodników ze Szwajcarii i asystował po raz drugi w tym spotkaniu. Tym razem rajd Puchacza doczekał się podsumowania w postaci strzału z bliska Łukasza Poręby.

23
6
3
1
1
66'

Dawid Kurminowski strzela często, ale jego próby są niskiej jakości. Mają tym razem pretensje kompani z reprezentacji, że napastnik podjął zbyt pochopną decyzję o oddaniu uderzenia.

1
1
4
2
1
62'

Szwajcaria U-20. Schodzi: Fabio Fehr. Wchodzi: Maren Haile-Selassie.

1
62'

Szwajcaria U-20. Schodzi: Alexis Antunes. Wchodzi: Amel Rustemoski.

Amel Rustemoski #20
Alexis Antunes #10
2
1
61'

Gol! Strzelił Yannick Marchand. Asystował mu Fabio Fehr.

Szwajcaria wraca do walki o korzystny wynik w Chojnicach. Rozpędzeni Polacy zbyt ochoczo zabrali się do atakowania i zapomnieli, że trzeba jeszcze bronić w meczu piłkarskim. Yannick Marchand wbiegł bezkarnie pod bramkę Bartosza Mrozka i główkował z czystej pozycji po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

15
59'
59'

Gol! Strzelił Aron Stasiak. Asystował mu Tymoteusz Puchacz.

Kwadrans po przerwie to okres dominacji reprezentacji Polski. Aron Stasiak wbiegł przed defensora i główkował z bliska do brami po rajdzie oraz dośrodkowaniu Tymoteusza Puchacza. Biało-Czerwoni mają w kieszeniach komplet punktów do tabeli Turnieju Ośmiu Narodów.

18
4
2
2
1
56'

Jakub Kiwior w polu karnym przeciwnika. Dopadł tam do piłki, ale nie oddał dokładnego strzału. Futbolówka przeleciała obok bramki Amira Saipla.

1
2
5
1
1
54'

1
1
5
2
1
51'

Coraz ciekawsze ataki podopiecznych Jacka Magiery. Piłka powędrowała spod bramki Polski w pole karne Szwajcarii. Podawał Tymoteusz Puchacz, a uderzenie Dawida Kurminowskiego nieznacznie obok bramki.

4
1
1
1
48'

Tomasz Makowski ostatnio strzela w każdym spotkaniu reprezentacji Polski U-20.

10
3
3
2
2
46'

Gol! Strzelił Tomasz Makowski. Asystował mu Jakub Bednarczyk.

Świetną akcją otworzyli Polacy drugą połowę. Na prawym skrzydle poderwał się Jakub Bednarczyk, a jego płaskie dośrodkowanie wykorzystał Tomasz Makowski. Bramka z szatni. Pomocnik zaskoczył kompletnie zdezorientowanych Szwajcarów wejściem z drugiej linii w środek pola karnego.